Alfio Giuffrida Wie bekijkt dit

Wat is deze pagina?

Deze pagina laat zien hoeveel mensen de pagina's van Alfio Giuffrida op deze website bezoeken. Een bezoek betekent dat één persoon een pagina heeft geopend. Bij elk diagram hieronder staat een korte uitleg.

De statistieken zijn gereset op 1 juli 2026 — er zijn geen gegevens beschikbaar van vóór die datum.

Alfio Giuffrida: het publiek in één oogopslag

Natura Exp22 trekt de meeste aandacht: 200 bezoeken in twaalf maanden, goed voor 20% van alle weergaven van Alfio Giuffrida op OriginalUniqueArt.com. BONSAI Exp4 en Round Plants Exp14 volgen. Alfio Giuffrida trok 1.600 bezoeken aan: 800 op de artiestenpagina en 800 op individuele werken. Elke maand meer bezoekers: het aantal bezoeken steeg met 100% van Aug 2026 naar Sep 2026. De drukste maand was Jul 2026, met 700 bezoeken. Het publiek neigt naar Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie): 40% van de bezoeken, voor 17% van het oeuvre van de kunstenaar.

De 9 werken van Alfio Giuffrida die de meeste aandacht trekken

Gerangschikt op basis van werkelijke bezoeken op OriginalUniqueArt.com in de afgelopen twaalf maanden: de 9 werken van Alfio Giuffrida die het meest worden bekeken, van de eerste plaats naar de laatste.

  1. Natura Exp22 1 Natura Exp22, 2018 200 bezoeken · 20,0%
  2. BONSAI Exp4 2 BONSAI Exp4, 2017 100 bezoeken · 10,0%
  3. Round Plants Exp14 3 Round Plants Exp14, 2017 100 bezoeken · 10,0%
  4. Natura Exp24 4 Natura Exp24, 2018 100 bezoeken · 10,0%
  5. TORE Exp1 5 TORE Exp1, 2017 100 bezoeken · 10,0%
  6. Exponate Exp11 6 Exponate Exp11, 2017 100 bezoeken · 10,0%
  7. URBAN SCREENS Exp45 7 URBAN SCREENS Exp45, 2017 100 bezoeken · 10,0%
  8. URBAN SCREENS Exp43 8 URBAN SCREENS Exp43, 2017 100 bezoeken · 10,0%
  9. Überwindungen A Exp3 9 Überwindungen A Exp3, 2018 100 bezoeken · 10,0%

Hoeveel mensen bekijken Alfio Giuffrida per maand?

Elke staaf staat voor één maand. Het laat zien hoe vaak de pagina van deze kunstenaar in die maand is bezocht, over de afgelopen twaalf maanden.

Bekijk de cijfers
MaandPagina kunstenaarPagina's kunstwerken
Okt 202500
Nov 202500
Dec 202500
Jan 202600
Feb 202600
Mrt 202600
Apr 202600
Mei 202600
Jun 202600
Jul 20260700
Aug 20263000
Sep 2026500100

Hoe vaak worden de werken van Alfio Giuffrida bekeken?

Elke staaf staat voor één maand. Het geeft het totaal aantal bezoeken aan alle kunstwerkpagina's van deze kunstenaar weer, maand voor maand, over een periode van één jaar.

De maandelijkse cijfers van beide grafieken staan in de eerste tabel hierboven.

Welke werken van Alfio Giuffrida trekken maandelijks de meeste aandacht?

Elke rij bevat één populair kunstwerk. Elke staaf geeft aan hoeveel bezoeken dat kunstwerk in een maand heeft ontvangen. Hogere staven betekenen meer bezoeken in die maand.

Bekijk de cijfers
KunstwerkOkt 2025Nov 2025Dec 2025Jan 2026Feb 2026Mrt 2026Apr 2026Mei 2026Jun 2026Jul 2026Aug 2026Sep 2026
URBAN SCREENS Exp43000000000000
Überwindungen A Exp300000000000100
Natura Exp24000000000000
Exponate Exp15000000000000
Eingangstore Exp7000000000000
Eingangstore Exp1000000000000
Eingangstore Exp4000000000000
Exponate Exp9000000000000
URBAN SCREENS Exp4500000000010000
Exponate Exp1100000000010000

In welke talen volgen mensen Alfio Giuffrida?

Elk taartpunt staat voor één taal. Hoe groter het taartpunt, hoe meer bezoekers de website in die taal hebben gebruikt tijdens de afgelopen dertig dagen. Alleen de top tien wordt weergegeven.

Bekijk de cijfers
TaalBezoekenDelen
Engels300100,0%

Hoeveel mensen bekijken Alfio Giuffrida per dag, en wat wordt er verwacht?

Elke staaf staat voor één dag. De eerste staven tonen het aantal bezoeken van de afgelopen drie weken. De staven in de tweede kleur zijn onze schatting voor de komende drie weken.

Bekijk de cijfers
DagBezoeken
do 8 Okt100
vr 9 Okt0
za 10 Okt200
zo 11 Okt0
ma 12 Okt100
di 13 Okt0
wo 14 Okt0
do 15 Okt0
vr 16 Okt0
za 17 Okt100
zo 18 Okt0
ma 19 Okt100
di 20 Okt100
wo 21 Okt0
do 22 Okt0
vr 23 Okt0
za 24 Okt0
zo 25 Okt0
ma 26 Okt0
di 27 Okt0
wo 28 Okt0
do 29 Okt (voorspelling)0
vr 30 Okt (voorspelling)0
za 31 Okt (voorspelling)0
zo 1 Nov (voorspelling)0
ma 2 Nov (voorspelling)0
di 3 Nov (voorspelling)0
wo 4 Nov (voorspelling)0
do 5 Nov (voorspelling)0
vr 6 Nov (voorspelling)0
za 7 Nov (voorspelling)0
zo 8 Nov (voorspelling)0
ma 9 Nov (voorspelling)0
di 10 Nov (voorspelling)0
wo 11 Nov (voorspelling)0
do 12 Nov (voorspelling)0
vr 13 Nov (voorspelling)0
za 14 Nov (voorspelling)0
zo 15 Nov (voorspelling)0
ma 16 Nov (voorspelling)0
di 17 Nov (voorspelling)0
wo 18 Nov (voorspelling)0

Vragen over Alfio Giuffrida

Welke werken van Alfio Giuffrida trekken de meeste aandacht?

Natura Exp22, met 200 weergaven (20% van alle weergaven van Alfio Giuffrida). De bovenstaande ranglijst bevat 9 werken.

Hoeveel mensen bekijken Alfio Giuffrida op OriginalUniqueArt.com?

1.600 bezoeken in twaalf maanden: 800 op de artiestenpagina en 800 op individuele werken.

Welke werken van Alfio Giuffrida worden het meest gewaardeerd?

Evenwichtige harmonie (Kleurharmonie): 40% van de bezoeken, tegenover 17% van de catalogus.