Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Zheng Xie puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Zheng Xie: auditorija viename žvilksniu
ORCHARD AND ROCKS yra stebėtinasis kūrinys: per dvylika mėnesių jis sulaukė 200 apsilankymų, užėmindamas 29% visų Zheng Xie peržiūrų svetainėje OriginalUniqueArt.com. tęsia Bamboo and Rocks ir COUPLET IN RUNNING SCRIPT Zheng Xie sulaukė 1.300 apsilankymų: 900 artisto puslapio ir 400 individualių darbų puslapių. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 600. Auditorija skaito Raminanti (Kontrastas): 71% apžiūrų, užtenkant 40% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausia dėmesio sulaukia 5 darbų autoriaus Zheng Xie
Peržiūros pagal realius OriginalUniqueArt.com lankytojų skaičius per pastarąjį dvyliką mėnesių: 5 dažniausiai atidarytų Zheng Xie darbų, pradedant nuo pirmos vietos.
Kiek žmonių žiūri Zheng Xie kiekvieną mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 200 |
| Rugp 2026 | 200 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 300 | 200 |
Kiek dažnai žiūrimos Zheng Xie darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia kūryba domina Zheng Xie žiūrovus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 13,3% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 26,7% | 57,1% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 40,0% | 28,6% |
| Šviesus | 20,0% | 14,3% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 60,0% | 42,9% |
| Subtili spalva | 33,3% | 28,6% |
| Subtilus ir subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 6,7% | 28,6% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 46,7% | 28,6% |
| Žemiški tonai | 26,7% | 28,6% |
| Tamsūs tonai | 6,7% | 28,6% |
| Monochrominis | 13,3% | 14,3% |
| Pastelinės spalvos | 6,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 40,0% | 42,9% |
| Subalansuota | 53,3% | 28,6% |
| Vividūs | 6,7% | 28,6% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 40,0% | 71,4% |
| Švelnus | 46,7% | 28,6% |
| Subalansuotas | 13,3% | 0,0% |
| Ryški | 0,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 6,7% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 6,7% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 86,7% | 100,0% |
Kurios Zheng Xie darbai kas mėnesį sulaukia didžiausio dėmesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bamboo and Poem | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bamboo and rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 清 鄭燮 蘭竹圖 卷 Orchids and Bamb… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Orchids | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 清 鄭燮 遠山煙竹圖 軸 Misty Bamboo o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bamboo and Rock | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bamboo and Rocks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bamboo, Orchids, and Rocks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bamboo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bamboo and Rocks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
Kuriomis kalbomis žmonės stebi Zheng Xie?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Švedų | 300 | 100,0% |
Kiek žmonių kasdien žiūri Zheng Xie ir kokios lukištai?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 100 |
| T 21 Spa | 400 |
| K 22 Spa | 100 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 100 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
Dalykas apie Zheng Xie
Kurios Zheng Xie darbai sulaukia didžiausio dėmesio?
- ORCHARD AND ROCKS, sulaukęs 200 apsilankymų (29% visų Zheng Xie peržiūrų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 5 darbų.
Kiek žmonių žiūri Zheng Xie platformoje OriginalUniqueArt.com?
- 1.300 apsilankymų per dvylika mėnesių: 900 lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapyje, o 400 – individualių darbuose.
Kurių Zheng Xie kūrinių žmonės renkasi labiausiai?
- Raminanti (Kontrastas): 71% lankytojų, kol katalogo dalis yra 40%.