Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Yannis Tsarouchis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Yannis Tsarouchis: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Military Policeman arresting the spirit: 1.100 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 32% viso Yannis Tsarouchis kūrinių peržiūrų. Tada Tsamikos dance on the shore ir Study for ''May''. Iš viso 2.600 apsilankymų: 700 puslapio lankytojų, 1.900 darbų lankytojų. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.500). Išlieka vienas stilingas akcentas: Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija) sulaukia 35% apžiūrų, nors sudaro tik 14% katalogo dalį.
Yannis Tsarouchis: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Yannis Tsarouchis darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Military Policeman arresting the spirit
1.100 lankytojų · 32,4%
-
2
Tsamikos dance on the shore, 1978
200 lankytojų · 5,9%
-
3
Study for ''May'', 1973
200 lankytojų · 5,9%
-
4
Sailor, 1962
200 lankytojų · 5,9%
-
5
The Forgoten Guards
200 lankytojų · 5,9%
-
6
St Sebastian
200 lankytojų · 5,9%
-
7
Mariner reading on pink background
100 lankytojų · 2,9%
-
8
Athens Archaeological Museum, 1926
100 lankytojų · 2,9%
-
9
Landscape of Olympia, 1934
100 lankytojų · 2,9%
-
10
St James the Persian, from Meteora 1931, 1931
100 lankytojų · 2,9%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Yannis Tsarouchis auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 1.200 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 300 | 700 |
Kaip Yannis Tsarouchis darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Yannis Tsarouchis kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 26,0% | 29,4% |
| Švelnus šešėlis | 26,0% | 26,5% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 26,0% | 8,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 20,0% | 35,3% |
| Šviesus | 2,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 42,0% | 35,3% |
| Subtili spalva | 36,0% | 52,9% |
| Subtilus ir subalansuotas | 22,0% | 11,8% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 53,8% | 60,0% |
| Neutralios spalvos | 38,5% | 40,0% |
| Tamsūs tonai | 2,6% | 0,0% |
| Monochrominis | 2,6% | 0,0% |
| Pastelinės spalvos | 2,6% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 34,0% | 35,3% |
| Subalansuota | 56,0% | 61,8% |
| Vividūs | 10,0% | 2,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 16,0% | 17,6% |
| Švelnus | 40,0% | 23,5% |
| Subalansuotas | 18,0% | 38,2% |
| Ryški | 16,0% | 11,8% |
| Pareiškimas | 10,0% | 8,8% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 18,0% | 11,8% |
| Švelniai suderinta paletė | 12,0% | 11,8% |
| Subalansuota harmonija | 14,0% | 35,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 32,0% | 35,3% |
| Suvarta paletė | 24,0% | 5,9% |
Kaip rodėme Yannis Tsarouchis dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Military Policeman arrestin… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 600 |
| Dionysus, drunk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cyclist with a red vest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sailor with a pink face | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Spirit of the Technique | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Study for ''May'' | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| St Sebastian | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Sailor on pink background | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mariner reading on pink bac… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Sketch | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Yannis Tsarouchis auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 300 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Yannis Tsarouchis lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 300 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 100 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 200 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 100 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Yannis Tsarouchis: trumpi atsakymai
Kuri Yannis Tsarouchis kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Military Policeman arresting the spirit: 1.100 lankytojų, tai sudaro 32% viso Yannis Tsarouchis lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Yannis Tsarouchis?
- 2.600 per dvylika mėnesių (700 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 1.900 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Yannis Tsarouchis kūrybos darbams?
- Taip, Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija): 35% lankytų lankytų katalogo 14% dalies.