William Merritt Chase Auditorija ir pagrindiniai darbai

1849 – 1916

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi William Merritt Chase puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

William Merritt Chase: pagrindinės figūros

Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Draugiškas Pokalbis: 1.100 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 2% viso William Merritt Chase kūrinių peržiūrų. Tada Idle Hours ir Kate Freeman Clark. Iš viso 63.800 apsilankymų: 2.700 puslapio lankytojų, 61.100 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Rugs 2026 lankytojų buvo 26% mažiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 52.400). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (96%),telefonai (4%) ir planšetės (1%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas) sulaukia 31% apžiūrų, nors sudaro tik 20% katalogo dalį.

William Merritt Chase: dažniausiai žiūrimos 10 darbai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų William Merritt Chase darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.

  1. Draugiškas Pokalbis 1 Draugiškas Pokalbis, 1895 1.100 lankytojų · 1,7%
  2. Idle Hours 2 Idle Hours, 1894 800 lankytojų · 1,2%
  3. Kate Freeman Clark 3 Kate Freeman Clark, 1902 700 lankytojų · 1,1%
  4. My Little Daughter Dorothy 4 My Little Daughter Dorothy, 1894 600 lankytojų · 0,9%
  5. Good Friends 5 Good Friends, 1909 600 lankytojų · 0,9%
  6. Terasa Šiaurės Parko 6 Terasa Šiaurės Parko, 1890 500 lankytojų · 0,8%
  7. Still Life: Fish 7 Still Life: Fish, 1908 500 lankytojų · 0,8%
  8. Swollen Stream at Shinnecock 8 Swollen Stream at Shinnecock, 1895 500 lankytojų · 0,8%
  9. The Park 9 The Park, 1887 500 lankytojų · 0,8%
  10. Portrait of Miss D. (also known as My Daughter Dieudonnee) 10 Portrait of Miss D. (also known as My Daughter Dieudonnee), 1900 500 lankytojų · 0,8%

Kaip kas mėnesį pasikeičia William Merritt Chase auditorija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261003.100
Lie 20261.60050.800
Rugp 20262004.500
Rugs 20268002.700

Kaip William Merritt Chase darbai buvo sekami per metus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip rodėme William Merritt Chase dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Idle Hours000000002002000300
A Study in Curves00000000010000
Draugiškas Pokalbis0000000003000500
Terasa Šiaurės Parko000000001003001000
Fish0000000003000100
Still Life: Fish00000000050000
Still LIfe, Fish (also know…00000000020000
Bessie Potter00000000020000
Edward Guthrie Kennery00000000030000
Seventeenth Century Lady000000000000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo William Merritt Chase?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai61.10095,8%
telefonai2.3003,6%
planšetės4000,6%

Kuriomis kalbomis dominuoja William Merritt Chase auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų20016,7%
Italų20016,7%
Protugalų20016,7%
Rusų20016,7%
Vokiečių1008,3%
Ispanų1008,3%
Japonų1008,3%
Korėjiečių1008,3%

Kokia yra kasdienė William Merritt Chase lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti skaičius
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs300
S 27 Rugs200
Pr 28 Rugs200
A 29 Rugs300
T 30 Rugs200
K 1 Spa500
P 2 Spa200
Š 3 Spa300
S 4 Spa200
Pr 5 Spa200
A 6 Spa100
T 7 Spa400
K 8 Spa300
P 9 Spa500
Š 10 Spa100
S 11 Spa100
Pr 12 Spa300
A 13 Spa300
T 14 Spa200
K 15 Spa400
P 16 Spa200
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)100
Pr 19 Spa (prognozė)200
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)300
P 23 Spa (prognozė)200
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)100
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)300
P 30 Spa (prognozė)200
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)100
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)200
K 5 Lap (prognozė)300
P 6 Lap (prognozė)200

William Merritt Chase: trumpi atsakymai

Kuri William Merritt Chase kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?

Draugiškas Pokalbis: 1.100 lankytojų, tai sudaro 2% viso William Merritt Chase lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi William Merritt Chase?

63.800 per dvylika mėnesių (2.700 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 61.100 – darbų puslapyje).

Ar žmonės žiūri William Merritt Chase telefonu ar kompiuteriu?

Abiejuose: kompiuteriai (96%),telefonai (4%) ir planšetės (1%); lyderauja kompiuteriai su 96% dalimi.

Ar auditorija teikia pirmenybę William Merritt Chase kūrybos darbams?

Taip, Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas): 31% lankytų lankytų katalogo 20% dalies.