Willem De Kooning Darbų žiūrovai

1904 – 1997

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Willem De Kooning puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Willem De Kooning: lankytojų skaičius per metus

Žmogus ir ratai yra dažniausiai žiūrimas darbas: 11.800 apsilankymų per metus, tai sudaro 37% viso dėmesio, skirto Willem De Kooning. Toliausiai yra Ieškojimas ir Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas). Dailininko puslapį lankė 21.000 kartų, o darbus – 17.700: iš viso lankytų 38.700. Lūstis sumaigo 12% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 16.100 kartų. Lankytojai skaito Anglų (35%),Italų (10%) ir Gruzinų (9%) kalba. Lankytojai žiūri kompiuteriai (60%),telefonai (35%) ir planšetės (4%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Tamsūs tonai (Spalvų paletė): 55% lankytojų lankė, nors tai sudaro 19% katalogo dalį.

10 dažniausiai žiūrimia Willem De Kooning darbai

Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Willem De Kooning kūrinys.

  1. Žmogus ir ratai 1 Žmogus ir ratai, 1952 11.800 lankytojų · 37,0%
  2. Ieškojimas 2 Ieškojimas, 1950 1.900 lankytojų · 6,0%
  3. Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas) 3 Woman V, 1952-53 (oil ^ charcoal on canvas), 1953 1.000 lankytojų · 3,1%
  4. Marilyn Monroe 4 Marilyn Monroe, 1954 1.000 lankytojų · 3,1%
  5. Women Singing II 5 Women Singing II, 1966 900 lankytojų · 2,8%
  6. Door to the River 6 Door to the River, 1960 800 lankytojų · 2,5%
  7. A Tree in Naples 7 A Tree in Naples 700 lankytojų · 2,2%
  8. Abstraction 8 Abstraction, 1950 700 lankytojų · 2,2%
  9. Seated Woman 9 Seated Woman, 1940 600 lankytojų · 1,9%
  10. Saturday Night 10 Saturday Night, 1956 600 lankytojų · 1,9%

Kada žmonės lanko Willem De Kooning puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100700
Lie 20267.9008.200
Rugp 20264.5007.100
Rugs 20268.5001.700

Kada vykdoma Willem De Kooning darbių apžvalga?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Willem De Kooning darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Žmogus ir ratai0000000001.8004.200300
The Wave00000000010000
Woman V, 1952-53 (oil ^ cha…0000000002005000
Painting0000000010001000
Still Life000000000000
A Tree in Naples00000000040000
The visit tate gallery0000000001000100
Asheville000000000000
Marilyn Monroe0000000002007000
Composition00000000010000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Willem De Kooning auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai23.30060,2%
telefonai13.70035,4%
planšetės1.7004,4%

Kuriomis kalbomis domiuisi Willem De Kooning?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų3.40035,4%
Italų1.00010,4%
Gruzinų9009,4%
Chinese8008,3%
Ispanų6006,2%
Prancūzų6006,2%
Japonų4004,2%
Rusų4004,2%
Ukrainiečių4004,2%
Korėjiečių3003,1%

Kiek per dieną lankytojų turi Willem De Kooning ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
A 22 Rugs700
T 23 Rugs1.400
K 24 Rugs200
P 25 Rugs1.100
Š 26 Rugs600
S 27 Rugs1.000
Pr 28 Rugs600
A 29 Rugs1.400
T 30 Rugs100
K 1 Spa1.100
P 2 Spa1.300
Š 3 Spa1.400
S 4 Spa700
Pr 5 Spa500
A 6 Spa2.600
T 7 Spa1.000
K 8 Spa1.200
P 9 Spa900
Š 10 Spa1.100
S 11 Spa1.000
Pr 12 Spa1.000
A 13 Spa (prognozė)2.300
T 14 Spa (prognozė)1.200
K 15 Spa (prognozė)1.200
P 16 Spa (prognozė)1.600
Š 17 Spa (prognozė)1.500
S 18 Spa (prognozė)1.300
Pr 19 Spa (prognozė)1.000
A 20 Spa (prognozė)2.500
T 21 Spa (prognozė)1.400
K 22 Spa (prognozė)1.400
P 23 Spa (prognozė)1.800
Š 24 Spa (prognozė)1.700
S 25 Spa (prognozė)1.500
Pr 26 Spa (prognozė)1.100
A 27 Spa (prognozė)2.800
T 28 Spa (prognozė)1.500
K 29 Spa (prognozė)1.500
P 30 Spa (prognozė)1.900
Š 31 Spa (prognozė)1.800
S 1 Lap (prognozė)1.600
Pr 2 Lap (prognozė)1.200

Ką žmonės klausia apie Willem De Kooning

Kuris Willem De Kooning kūrinys yra dažniausiai lankomas?

Pirmiausia yra Žmogus ir ratai, sulaukusi 11.800 apsilankymų, tai sudaro 37% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Willem De Kooning auditorija OriginalUniqueArt.com?

38.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 21.000 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 17.700 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokiais įrenginiais naudojasi Willem De Kooning auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (60%),telefonai (35%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 60% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Willem De Kooning sekėjai?

Anglų (35%),Italų (10%) ir Gruzinų (9%); Anglų užima 35%.

Kurių Willem De Kooning darbai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Tamsūs tonai (Spalvų paletė), sulaukia 55% apžiūrų, nors sudaro 19% katalogo.