Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Vit Stovas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Vit Stovas: lankytojų skaičius per metus
High Altar of St Mary (Apostle Peter and Malchus) yra dažniausiai žiūrimas darbas: 400 apsilankymų per metus, tai sudaro 18% viso dėmesio, skirto Vit Stovas. Toliausiai yra Tobias and the Angel ir High Altar of St Mary (detail of the Lamentation). Dailininko puslapį lankė 800 kartų, o darbus – 1.600: iš viso lankytų 2.400. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 2.100 kartų. Jiems labiausiai patinka Stiprus spalvų vientisumas (Spalvų harmonija): 73% lankytojų lankė, nors tai sudaro 51% katalogo dalį.
10 dažniausiai žiūrimia Vit Stovas darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Vit Stovas kūrinys.
-
1
High Altar of St Mary (Apostle Peter and Malchus), 1477
400 lankytojų · 18,2%
-
2
Tobias and the Angel, 1516
200 lankytojų · 9,1%
-
3
High Altar of St Mary (detail of the Lamentation), 1477
200 lankytojų · 9,1%
-
4
High Altar of St Mary (St Anne), 1477
200 lankytojų · 9,1%
-
5
Lamentation, 1500
200 lankytojų · 9,1%
-
6
High Altar of St Mary (Doctors), 1477
100 lankytojų · 4,5%
-
7
High Altar of St Mary (Resurrection), 1477
100 lankytojų · 4,5%
-
8
High Altar of St Mary (a horse), 1477
100 lankytojų · 4,5%
-
9
High Altar of St Mary (Pouring the Bathing Water), 1477
100 lankytojų · 4,5%
-
10
High Altar of St Mary (Apostle John), 1477
100 lankytojų · 4,5%
Kada žmonės lanko Vit Stovas puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 800 | 1.300 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 300 |
Kada vykdoma Vit Stovas darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Vit Stovas kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 22,9% | 27,3% |
| Švelnus šešėlis | 40,0% | 36,4% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 22,9% | 22,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 5,7% | 9,1% |
| Šviesus | 8,6% | 4,5% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 34,3% | 22,7% |
| Subtili spalva | 31,4% | 50,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 28,6% | 22,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 5,7% | 4,5% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 78,8% | 81,8% |
| Neutralios spalvos | 15,2% | 13,6% |
| Tamsūs tonai | 6,1% | 4,5% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 40,0% | 27,3% |
| Subalansuota | 54,3% | 68,2% |
| Vividūs | 5,7% | 4,5% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 2,9% | 0,0% |
| Švelnus | 37,1% | 50,0% |
| Subalansuotas | 8,6% | 4,5% |
| Ryški | 22,9% | 18,2% |
| Pareiškimas | 28,6% | 27,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 8,6% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 2,9% | 9,1% |
| Subalansuota harmonija | 5,7% | 9,1% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 51,4% | 72,7% |
| Suvarta paletė | 31,4% | 9,1% |
Kurių Vit Stovas darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| High Altar of St Mary (Apos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 |
| High Altar of St Mary (deta… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Resu… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Engelsgruss of St. Lawrence… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias and the Angel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Apos… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Christ Child | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Annunciation | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Cruc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| High Altar of St Mary (Jero… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domiuisi Vit Stovas?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duomenys lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Rusų | 300 | 100,0% |
Kiek per dieną lankytojų turi Vit Stovas ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 400 |
| K 1 Spa | 900 |
| P 2 Spa | 100 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 200 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 300 |
| P 9 Spa | 100 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 100 |
| T 14 Spa | 100 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Vit Stovas
Kuris Vit Stovas kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra High Altar of St Mary (Apostle Peter and Malchus), sulaukusi 400 apsilankymų, tai sudaro 18% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Vit Stovas auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 2.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 800 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 1.600 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kurių Vit Stovas darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Stiprus spalvų vientisumas (Spalvų harmonija), sulaukia 73% apžiūrų, nors sudaro 51% katalogo.