Ticianas Ramsajaus Peale Ii Auditorija ir pagrindiniai darbai

1799 – 1885

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Ticianas Ramsajaus Peale Ii puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Ticianas Ramsajaus Peale Ii: pagrindinės figūros

Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Diana ir Akteonas: 2.100 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 4% viso Ticianas Ramsajaus Peale Ii kūrinių peržiūrų. Tada Portrait of Jacopo Strada ir Noli me Tangere. Iš viso 66.100 apsilankymų: 23.300 puslapio lankytojų, 42.800 darbų lankytojų. Auditorija auga: Rugs 2026 lankytojų buvo 8% daugiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 34.900). Auditorijos kalbos: Anglų (47%),Ispanų (11%) ir Bulgarų (8%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (73%),telefonai (23%) ir planšetės (4%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Subtili spalva (Spalvų nasyginimas) sulaukia 57% apžiūrų, nors sudaro tik 46% katalogo dalį.

Ticianas Ramsajaus Peale Ii: dažniausiai žiūrimos 10 darbai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Ticianas Ramsajaus Peale Ii darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.

  1. Diana ir Akteonas 1 Diana ir Akteonas, 1556 2.100 lankytojų · 4,5%
  2. Portrait of Jacopo Strada 2 Portrait of Jacopo Strada, 1568 1.800 lankytojų · 3,8%
  3. Noli me Tangere 3 Noli me Tangere, 1514 1.800 lankytojų · 3,8%
  4. Mokestis 4 Mokestis, 1560 1.700 lankytojų · 3,6%
  5. An Allegory of Prudence 5 An Allegory of Prudence, 1550 1.700 lankytojų · 3,6%
  6. Venus Anadyomene 6 Venus Anadyomene, 1520 1.300 lankytojų · 2,8%
  7. Andriečių bachenalija 7 Andriečių bachenalija, 1524 1.200 lankytojų · 2,5%
  8. The Death of Actaeon 8 The Death of Actaeon, 1559 1.200 lankytojų · 2,5%
  9. Baltos moteris portretas 9 Baltos moteris portretas, 1561 1.100 lankytojų · 2,3%
  10. Aldobrandini Madonna 10 Aldobrandini Madonna, 1530 1.000 lankytojų · 2,1%

Kaip kas mėnesį pasikeičia Ticianas Ramsajaus Peale Ii auditorija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20262001.700
Lie 20267.60027.300
Rugp 20267.8006.300
Rugs 20267.7007.500

Kaip Ticianas Ramsajaus Peale Ii darbai buvo sekami per metus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip rodėme Ticianas Ramsajaus Peale Ii dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Šventoji šeima su ganytoju0000000002000400
Portrait of Jacopo Strada00000000400700500200
Aldobrandini Madonna000000002006000100
Vyras su pirštine000000000200200100
Vendraminų šeima000000000300100200
Nimfa ir piemenys0000000003000100
Diana ir Akteonas000000000700400900
Mokestis000000000600300800
Venerė prieš veidrodį000000000200400300
Mergina prisidėjusi prie ka…000000000300300100

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai48.50073,4%
telefonai15.20023,0%
planšetės2.4003,6%

Kuriomis kalbomis dominuoja Ticianas Ramsajaus Peale Ii auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų3.50046,7%
Ispanų80010,7%
Bulgarų6008,0%
Rusų6008,0%
Lenkų4005,3%
Korėjiečių3004,0%
Arabų1001,3%
Vokiečių1001,3%
Persų1001,3%
Suomių1001,3%

Kokia yra kasdienė Ticianas Ramsajaus Peale Ii lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti skaičius
DienaPeržiūros
Pr 21 Rugs300
A 22 Rugs600
T 23 Rugs600
K 24 Rugs400
P 25 Rugs600
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs600
Pr 28 Rugs700
A 29 Rugs600
T 30 Rugs500
K 1 Spa500
P 2 Spa200
Š 3 Spa700
S 4 Spa300
Pr 5 Spa300
A 6 Spa200
T 7 Spa800
K 8 Spa1.100
P 9 Spa900
Š 10 Spa700
S 11 Spa1.200
Pr 12 Spa (prognozė)700
A 13 Spa (prognozė)700
T 14 Spa (prognozė)1.000
K 15 Spa (prognozė)1.000
P 16 Spa (prognozė)900
Š 17 Spa (prognozė)800
S 18 Spa (prognozė)1.100
Pr 19 Spa (prognozė)700
A 20 Spa (prognozė)800
T 21 Spa (prognozė)1.100
K 22 Spa (prognozė)1.100
P 23 Spa (prognozė)900
Š 24 Spa (prognozė)900
S 25 Spa (prognozė)1.200
Pr 26 Spa (prognozė)800
A 27 Spa (prognozė)800
T 28 Spa (prognozė)1.200
K 29 Spa (prognozė)1.200
P 30 Spa (prognozė)1.000
Š 31 Spa (prognozė)1.000
S 1 Lap (prognozė)1.300

Ticianas Ramsajaus Peale Ii: trumpi atsakymai

Kuri Ticianas Ramsajaus Peale Ii kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?

Diana ir Akteonas: 2.100 lankytojų, tai sudaro 4% viso Ticianas Ramsajaus Peale Ii lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Ticianas Ramsajaus Peale Ii?

66.100 per dvylika mėnesių (23.300 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 42.800 – darbų puslapyje).

Ar žmonės žiūri Ticianas Ramsajaus Peale Ii telefonu ar kompiuteriu?

Abiejuose: kompiuteriai (73%),telefonai (23%) ir planšetės (4%); lyderauja kompiuteriai su 73% dalimi.

Ar Ticianas Ramsajaus Peale Ii sekamas keliais kalpomis?

Taip: Anglų (47%),Ispanų (11%) ir Bulgarų (8%). Lyderiuoju yra Anglų su dalimi 47%.

Ar auditorija teikia pirmenybę Ticianas Ramsajaus Peale Ii kūrybos darbams?

Taip, Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 57% lankytų lankytų katalogo 46% dalies.