Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Tomasas Lunis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Tomasas Lunis: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Off Dartmouth, Devon: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 12% viso Tomasas Lunis kūrinių peržiūrų. Tada Men-o'-war And Figures On The Shore At Teignmouth ir Mount St Michael. Iš viso 2.500 apsilankymų: 400 puslapio lankytojų, 2.100 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Rugs 2026 lankytojų buvo 33% mažiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.800). Išlieka vienas stilingas akcentas: Vividūs (Spalvų intensyvumas) sulaukia 42% apžiūrų, nors sudaro tik 28% katalogo dalį.
Tomasas Lunis: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Tomasas Lunis darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Off Dartmouth, Devon
300 lankytojų · 12,5%
-
2
Men-o'-war And Figures On The Shore At Teignmouth
200 lankytojų · 8,3%
-
3
Mount St Michael
200 lankytojų · 8,3%
-
4
Battle of the nile august 1st at - (10pm), 1798
100 lankytojų · 4,2%
-
5
Fishermen unloading the catch with a merchant ship in calm water off brymer bay devon
100 lankytojų · 4,2%
-
6
Hms 'victory' Raking The 'salvador Del Mundo' At The Battle Of Cape St Vincent
100 lankytojų · 4,2%
-
7
Fishing Scene, Teignmouth Beach And The Ness, Devon
100 lankytojų · 4,2%
-
8
A Coastal Landscape With Fisherfolk On A Boat
100 lankytojų · 4,2%
-
9
The Battle Of Navarino
100 lankytojų · 4,2%
-
10
Sea Piece
100 lankytojų · 4,2%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Tomasas Lunis auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 200 |
| Lie 2026 | 300 | 1.500 |
| Rugp 2026 | 100 | 200 |
| Rugs 2026 | 0 | 200 |
Kaip Tomasas Lunis darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Tomasas Lunis kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 8,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 18,0% | 25,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 28,0% | 20,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 44,0% | 54,2% |
| Šviesus | 2,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 26,0% | 20,8% |
| Subtili spalva | 32,0% | 29,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 28,0% | 29,2% |
| Ryški spalvų išraiška | 14,0% | 20,8% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 60,9% | 70,0% |
| Žemiški tonai | 28,3% | 20,0% |
| Tamsūs tonai | 10,9% | 10,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 28,0% | 12,5% |
| Subalansuota | 44,0% | 45,8% |
| Vividūs | 28,0% | 41,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 6,0% | 4,2% |
| Švelnus | 14,0% | 12,5% |
| Subalansuotas | 8,0% | 20,8% |
| Ryški | 36,0% | 20,8% |
| Pareiškimas | 36,0% | 41,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 8,0% | 8,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 4,0% | 8,3% |
| Subalansuota harmonija | 6,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 32,0% | 20,8% |
| Suvarta paletė | 50,0% | 62,5% |
Kaip rodėme Tomasas Lunis dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Battle Of Trafalgar | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'victorious' Taking The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Self Portrait | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Burning Hulk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fire At Sea | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hms 'victory' Raking The 's… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Off the Squadron, Cowes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| H.M.S. Victorious Taking Th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Yachting Off The Royal Yach… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Battle Of Algiers, 27th… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Tomasas Lunis auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Tomasas Lunis lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
Tomasas Lunis: trumpi atsakymai
Kuri Tomasas Lunis kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Off Dartmouth, Devon: 300 lankytojų, tai sudaro 12% viso Tomasas Lunis lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Tomasas Lunis?
- 2.500 per dvylika mėnesių (400 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 2.100 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Tomasas Lunis kūrybos darbams?
- Taip, Vividūs (Spalvų intensyvumas): 42% lankytų lankytų katalogo 28% dalies.