Théophile Steinlen Darbų žiūrovai

1859 – 1923

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Théophile Steinlen puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Théophile Steinlen: lankytojų skaičius per metus

Tournee Du Chat Noir yra dažniausiai žiūrimas darbas: 300 apsilankymų per metus, tai sudaro 12% viso dėmesio, skirto Théophile Steinlen. Toliausiai yra Le baiser ir Paysage urbain. Dailininko puslapį lankė 1.100 kartų, o darbus – 2.400: iš viso lankytų 3.500. Susidomėjimas išaugo 50% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 2.900 kartų. Lankytojai žiūri kompiuteriai (86%),telefonai (9%) ir planšetės (6%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Tamsūs tonai (Spalvų paletė): 45% lankytojų lankė, nors tai sudaro 23% katalogo dalį.

10 dažniausiai žiūrimia Théophile Steinlen darbai

Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Théophile Steinlen kūrinys.

  1. Tournee Du Chat Noir 1 Tournee Du Chat Noir 300 lankytojų · 11,5%
  2. Le baiser 2 Le baiser 200 lankytojų · 7,7%
  3. Paysage urbain 3 Paysage urbain 200 lankytojų · 7,7%
  4. Paysage d'usines 4 Paysage d'usines 200 lankytojų · 7,7%
  5. La Feuille, no. 14 5 La Feuille, no. 14, 1898 200 lankytojų · 7,7%
  6. Femme portant un enfant dans ses bras 6 Femme portant un enfant dans ses bras 200 lankytojų · 7,7%
  7. Zwei Katzen 7 Zwei Katzen 100 lankytojų · 3,8%
  8. Ouvriers du bâtiment 8 Ouvriers du bâtiment 100 lankytojų · 3,8%
  9. Portrait d'un peintre 9 Portrait d'un peintre 100 lankytojų · 3,8%
  10. Chat sur un fauteuil 10 Chat sur un fauteuil 100 lankytojų · 3,8%

Kada žmonės lanko Théophile Steinlen puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 20269002.000
Rugp 2026100100
Rugs 2026100200

Kada vykdoma Théophile Steinlen darbių apžvalga?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Théophile Steinlen darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Tournee Du Chat Noir0000000001000100
Chat sur un fauteuil00000000000100
Le baiser00000000010000
Zwei Katzen00000000010000
July 14000000000000
La Feuille, no. 1400000000020000
Letter from a Striker (Lett…00000000010000
The Poor People000000000000
The Laundresses000000000000
Portrait Drawing Of Suzanne…00000000010000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Théophile Steinlen auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai3.00085,7%
telefonai3008,6%
planšetės2005,7%

Kuriomis kalbomis domiuisi Théophile Steinlen?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Graikų100100,0%

Kiek per dieną lankytojų turi Théophile Steinlen ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa100
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa100
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa100
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa0
A 20 Spa0
T 21 Spa0
K 22 Spa200
P 23 Spa300
Š 24 Spa200
S 25 Spa (prognozė)100
Pr 26 Spa (prognozė)0
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)200
P 30 Spa (prognozė)400
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)100
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)200
P 6 Lap (prognozė)500
Š 7 Lap (prognozė)200
S 8 Lap (prognozė)100
Pr 9 Lap (prognozė)0
A 10 Lap (prognozė)100
T 11 Lap (prognozė)0
K 12 Lap (prognozė)300
P 13 Lap (prognozė)500
Š 14 Lap (prognozė)300

Ką žmonės klausia apie Théophile Steinlen

Kuris Théophile Steinlen kūrinys yra dažniausiai lankomas?

Pirmiausia yra Tournee Du Chat Noir, sulaukusi 300 apsilankymų, tai sudaro 12% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Théophile Steinlen auditorija OriginalUniqueArt.com?

3.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 1.100 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 2.400 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokiais įrenginiais naudojasi Théophile Steinlen auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (86%),telefonai (9%) ir planšetės (6%); kompiuteriai generuoja 86% apsilankymų.

Kurių Théophile Steinlen darbai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Tamsūs tonai (Spalvų paletė), sulaukia 45% apžiūrų, nors sudaro 23% katalogo.