Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Laura Sylvia Gosse puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Laura Sylvia Gosse: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Still Life with Eggs and Carrots: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 17% viso Laura Sylvia Gosse kūrinių peržiūrų. Tada George Lansbury ir The Church at Envermeu at Night. Iš viso 1.300 apsilankymų: 200 puslapio lankytojų, 1.100 darbų lankytojų. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.200). Išlieka vienas stilingas akcentas: Subtili spalva (Spalvų nasyginimas) sulaukia 50% apžiūrų, nors sudaro tik 31% katalogo dalį.
Laura Sylvia Gosse: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Laura Sylvia Gosse darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Still Life with Eggs and Carrots
200 lankytojų · 16,7%
-
2
George Lansbury, 1939
100 lankytojų · 8,3%
-
3
The Church at Envermeu at Night
100 lankytojų · 8,3%
-
4
Mantes la Jolie
100 lankytojų · 8,3%
-
5
La Rue de L'Oranger, Dieppe
100 lankytojų · 8,3%
-
6
The Fisherman
100 lankytojų · 8,3%
-
7
Walter Richard Sickert, 1923
100 lankytojų · 8,3%
-
8
Dancing Negro
100 lankytojų · 8,3%
-
9
Les cinq maçons
100 lankytojų · 8,3%
-
10
The First Communion
100 lankytojų · 8,3%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Laura Sylvia Gosse auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 1.100 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 100 | 0 |
Kaip Laura Sylvia Gosse darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Laura Sylvia Gosse kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 19,1% | 16,7% |
| Švelnus šešėlis | 38,1% | 50,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 23,8% | 16,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 14,3% | 8,3% |
| Šviesus | 4,8% | 8,3% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 40,5% | 25,0% |
| Subtili spalva | 30,9% | 50,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 21,4% | 16,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 7,1% | 8,3% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 67,7% | 70,0% |
| Neutralios spalvos | 23,5% | 20,0% |
| Tamsūs tonai | 5,9% | 10,0% |
| Pastelinės spalvos | 2,9% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 38,1% | 25,0% |
| Subalansuota | 50,0% | 66,7% |
| Vividūs | 11,9% | 8,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 14,3% | 0,0% |
| Švelnus | 30,9% | 33,3% |
| Subalansuotas | 9,5% | 25,0% |
| Ryški | 30,9% | 41,7% |
| Pareiškimas | 14,3% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 19,1% | 16,7% |
| Švelniai suderinta paletė | 11,9% | 16,7% |
| Subalansuota harmonija | 11,9% | 16,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 50,0% | 50,0% |
| Suvarta paletė | 7,1% | 0,0% |
Kaip rodėme Laura Sylvia Gosse dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Rural Postmen, Mantes l… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Walter Richard Sickert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Church at Envermeu at N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Old Venetian Woman | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Trumpet Vendor of Envermeu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Nurse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Les rentiers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The First Communion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Château, Dieppe | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Les cinq maçons | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Laura Sylvia Gosse auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 100 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Laura Sylvia Gosse lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 100 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
Laura Sylvia Gosse: trumpi atsakymai
Kuri Laura Sylvia Gosse kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Still Life with Eggs and Carrots: 200 lankytojų, tai sudaro 17% viso Laura Sylvia Gosse lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Laura Sylvia Gosse?
- 1.300 per dvylika mėnesių (200 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 1.100 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Laura Sylvia Gosse kūrybos darbams?
- Taip, Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 50% lankytų lankytų katalogo 31% dalies.