Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Stanisława de Karłowska puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Stanisława de Karłowska: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France: 100 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 9% viso Stanisława de Karłowska kūrinių peržiūrų. Tada Church of the Holy Cross, Cracow ir At Church Staunton, Somerset. Iš viso 1.300 apsilankymų: 400 puslapio lankytojų, 900 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Spa 2026 lankytojų buvo 100% mažiau nei Rugs 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.100). Išlieka vienas stilingas akcentas: Gamta (Spalvų paletė) sulaukia 33% apžiūrų, nors sudaro tik 12% katalogo dalį.
Stanisława de Karłowska: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Stanisława de Karłowska darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France, 1932
100 lankytojų · 9,1%
-
2
Church of the Holy Cross, Cracow, 1926
100 lankytojų · 9,1%
-
3
At Church Staunton, Somerset, 1916
100 lankytojų · 9,1%
-
4
Fried Fish Shop, 1907
100 lankytojų · 9,1%
-
5
The Quay at Binic, Brittany, 1935
100 lankytojų · 9,1%
-
6
St James's Square, 1939
100 lankytojų · 9,1%
-
7
Lock on the Canal, 1913
100 lankytojų · 9,1%
-
8
Barrage Balloons
100 lankytojų · 9,1%
-
9
Snow in Russell Square, 1940
100 lankytojų · 9,1%
-
10
Rocks in Anglesey, 1900
100 lankytojų · 9,1%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Stanisława de Karłowska auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 700 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 200 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kaip Stanisława de Karłowska darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Stanisława de Karłowska kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,0% | 9,1% |
| Švelnus šešėlis | 8,0% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 72,0% | 63,6% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 16,0% | 27,3% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 36,0% | 45,5% |
| Subtili spalva | 40,0% | 18,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 20,0% | 27,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,0% | 9,1% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 75,0% | 66,7% |
| Gamta | 12,5% | 33,3% |
| Žemiški tonai | 12,5% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 24,0% | 27,3% |
| Subalansuota | 72,0% | 63,6% |
| Vividūs | 4,0% | 9,1% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 16,0% | 27,3% |
| Švelnus | 28,0% | 45,5% |
| Subalansuotas | 12,0% | 9,1% |
| Ryški | 16,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 28,0% | 18,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 68,0% | 45,5% |
| Švelniai suderinta paletė | 12,0% | 18,2% |
| Subalansuota harmonija | 8,0% | 18,2% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 12,0% | 18,2% |
| Suvarta paletė | 0,0% | 0,0% |
Kaip rodėme Stanisława de Karłowska dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rocks in Anglesey | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Snow in Russell Square | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lock on the Canal | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fried Fish Shop | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Swiss Cottage | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At Church Staunton, Somerset | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottages at Cuckfield, Suss… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adamson Road, NW3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Green Apples | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Church of the Holy Cross, C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Stanisława de Karłowska auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Stanisława de Karłowska lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 100 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 100 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Stanisława de Karłowska: trumpi atsakymai
Kuri Stanisława de Karłowska kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Le Lavoir, St Nicholas du Pelem, Brittany, France: 100 lankytojų, tai sudaro 9% viso Stanisława de Karłowska lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Stanisława de Karłowska?
- 1.300 per dvylika mėnesių (400 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 900 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Stanisława de Karłowska kūrybos darbams?
- Taip, Gamta (Spalvų paletė): 33% lankytų lankytų katalogo 12% dalies.