Roza Bonur Auditorija ir pagrindiniai darbai

1822 – 1899

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Roza Bonur puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Roza Bonur: pagrindinės figūros

Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra The Horse Fair: 900 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 12% viso Roza Bonur kūrinių peržiūrų. Tada Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' ir Head of a Donkey. Iš viso 9.500 apsilankymų: 3.700 puslapio lankytojų, 5.800 darbų lankytojų. Auditorija auga: Rugs 2026 lankytojų buvo 1367% daugiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 4.600). Auditorijos kalbos: Vokiečių (36%),Prancūzų (33%) ir Švedų (9%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (56%),telefonai (38%) ir planšetės (6%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Raminanti (Nuotaika) sulaukia 42% apžiūrų, nors sudaro tik 20% katalogo dalį.

Roza Bonur: dažniausiai žiūrimos 10 darbai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Roza Bonur darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.

  1. The Horse Fair 1 The Horse Fair, 1852 900 lankytojų · 12,3%
  2. Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 2 Sheet of Studies for ''The Horse Fair'' 900 lankytojų · 12,3%
  3. Head of a Donkey 3 Head of a Donkey 600 lankytojų · 8,2%
  4. The Horse Fair 4 The Horse Fair, 1853 400 lankytojų · 5,5%
  5. Plowing in the Nivernais 5 Plowing in the Nivernais, 1849 400 lankytojų · 5,5%
  6. Lion in a Mountainous Landscape 6 Lion in a Mountainous Landscape, 1880 300 lankytojų · 4,1%
  7. A Limier Briquet Hound 7 A Limier Briquet Hound, 1880 300 lankytojų · 4,1%
  8. Study for ''The Horse Fair'' 8 Study for ''The Horse Fair'' 300 lankytojų · 4,1%
  9. Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur 9 Ploughing in the Nivernais - Rosa Bonheur, 2026 300 lankytojų · 4,1%
  10. Weaning the Calves 10 Weaning the Calves, 1879 200 lankytojų · 2,7%

Kaip kas mėnesį pasikeičia Roza Bonur auditorija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100100
Lie 20268003.800
Rugp 2026100200
Rugs 20262.7001.700

Kaip Roza Bonur darbai buvo sekami per metus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip rodėme Roza Bonur dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Horse Fair0000000003000400
The Horse Fair0000000003000100
Weaning the Calves0000000001000100
Plowing in the Nivernais00000000000300
Going to Market000000000000
A Limier Briquet Hound0000000000100200
Highland Raid00000000000100
Cattle at Rest on a Hillsid…000000000000
The Horse Fair (study)000000000000
Sheep by the Sea000000000000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Roza Bonur?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai5.30055,8%
telefonai3.60037,9%
planšetės6006,3%

Kuriomis kalbomis dominuoja Roza Bonur auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Vokiečių1.20036,4%
Prancūzų1.10033,3%
Švedų3009,1%
Ispanų2006,1%
Italų2006,1%
Anglų1003,0%
Protugalų1003,0%
Slovakų1003,0%

Kokia yra kasdienė Roza Bonur lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti skaičius
DienaPeržiūros
A 22 Rugs0
T 23 Rugs100
K 24 Rugs100
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs300
S 27 Rugs100
Pr 28 Rugs1.000
A 29 Rugs100
T 30 Rugs100
K 1 Spa400
P 2 Spa0
Š 3 Spa300
S 4 Spa600
Pr 5 Spa100
A 6 Spa200
T 7 Spa100
K 8 Spa200
P 9 Spa300
Š 10 Spa1.000
S 11 Spa100
Pr 12 Spa100
A 13 Spa (prognozė)100
T 14 Spa (prognozė)100
K 15 Spa (prognozė)300
P 16 Spa (prognozė)100
Š 17 Spa (prognozė)700
S 18 Spa (prognozė)300
Pr 19 Spa (prognozė)500
A 20 Spa (prognozė)100
T 21 Spa (prognozė)100
K 22 Spa (prognozė)300
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)700
S 25 Spa (prognozė)400
Pr 26 Spa (prognozė)500
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)100
K 29 Spa (prognozė)300
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)700
S 1 Lap (prognozė)400
Pr 2 Lap (prognozė)600

Roza Bonur: trumpi atsakymai

Kuri Roza Bonur kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?

The Horse Fair: 900 lankytojų, tai sudaro 12% viso Roza Bonur lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Roza Bonur?

9.500 per dvylika mėnesių (3.700 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 5.800 – darbų puslapyje).

Ar žmonės žiūri Roza Bonur telefonu ar kompiuteriu?

Abiejuose: kompiuteriai (56%),telefonai (38%) ir planšetės (6%); lyderauja kompiuteriai su 56% dalimi.

Ar Roza Bonur sekamas keliais kalpomis?

Taip: Vokiečių (36%),Prancūzų (33%) ir Švedų (9%). Lyderiuoju yra Vokiečių su dalimi 36%.

Ar auditorija teikia pirmenybę Roza Bonur kūrybos darbams?

Taip, Raminanti (Nuotaika): 42% lankytų lankytų katalogo 20% dalies.