Robert Heinecken Darbų žiūrovai

1931 – 2006

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Robert Heinecken puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Robert Heinecken: lankytojų skaičius per metus

John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 yra dažniausiai žiūrimas darbas: 100 apsilankymų per metus, tai sudaro 20% viso dėmesio, skirto Robert Heinecken. Toliausiai yra Recto/Verso #7 ir Are You Rea 12. Dailininko puslapį lankė 400 kartų, o darbus – 500: iš viso lankytų 900. Lūstis sumaigo 100% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 800 kartų. Jiems labiausiai patinka Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija): 40% lankytojų lankė, nors tai sudaro 12% katalogo dalį.

5 dažniausiai žiūrimia Robert Heinecken darbai

Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Robert Heinecken kūrinys.

  1. John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580 1 John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580, 1985 100 lankytojų · 20,0%
  2. Recto/Verso #7 2 Recto/Verso #7, 1988 100 lankytojų · 20,0%
  3. Are You Rea 12 3 Are You Rea 12, 1964 100 lankytojų · 20,0%
  4. Are You Rea 20 4 Are You Rea 20, 1964 100 lankytojų · 20,0%
  5. Are You Rea 9 5 Are You Rea 9, 1964 100 lankytojų · 20,0%

Kada žmonės lanko Robert Heinecken puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 202600
Lie 2026300500
Rugp 20261000
Rugs 202600

Kada vykdoma Robert Heinecken darbių apžvalga?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Robert Heinecken darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Are You Rea 16000000000000
Are You Rea 1000000000000
Are You Rea 14000000000000
Are You Rea 18000000000000
Are You Rea 10000000000000
Are You Rea 24000000000000
Are You Rea 23000000000000
Are You Rea 22000000000000
Are You Rea 5000000000000
Are You Rea 4000000000000

Kuriomis kalbomis domiuisi Robert Heinecken?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų100100,0%

Kiek per dieną lankytojų turi Robert Heinecken ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa0
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa0
P 16 Spa0
Š 17 Spa0
S 18 Spa0
Pr 19 Spa0
A 20 Spa0
T 21 Spa0
K 22 Spa0
P 23 Spa0
Š 24 Spa0
S 25 Spa100
Pr 26 Spa0
A 27 Spa0
T 28 Spa0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)100
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0
K 5 Lap (prognozė)0
P 6 Lap (prognozė)0
Š 7 Lap (prognozė)0
S 8 Lap (prognozė)200
Pr 9 Lap (prognozė)0
A 10 Lap (prognozė)0
T 11 Lap (prognozė)0
K 12 Lap (prognozė)0
P 13 Lap (prognozė)0
Š 14 Lap (prognozė)0
S 15 Lap (prognozė)200
Pr 16 Lap (prognozė)0
A 17 Lap (prognozė)0
T 18 Lap (prognozė)0

Ką žmonės klausia apie Robert Heinecken

Kuris Robert Heinecken kūrinys yra dažniausiai lankomas?

Pirmiausia yra John Szarkowski, Director of Photography, Museum of Modern Art, visualizing Irving Penn's still life photograph of fruit. In the style of Arcimboldo, ca. 1580, sulaukusi 100 apsilankymų, tai sudaro 20% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 5 darbų.

Kokia Robert Heinecken auditorija OriginalUniqueArt.com?

900 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 500 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kurių Robert Heinecken darbai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija), sulaukia 40% apžiūrų, nors sudaro 12% katalogo.