Robert Campin Auditorija ir pagrindiniai darbai

1375 – 1444

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Robert Campin puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Robert Campin: pagrindinės figūros

Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Mérode Altarpiece: 1.800 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 20% viso Robert Campin kūrinių peržiūrų. Tada The Nativity (detail) ir Mérode Altarpiece (Nativity). Iš viso 9.300 apsilankymų: 1.800 puslapio lankytojų, 7.500 darbų lankytojų. Auditorija auga: Rugs 2026 lankytojų buvo 36% daugiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 6.200). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (86%),telefonai (11%) ir planšetės (3%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Raminanti (Nuotaika) sulaukia 51% apžiūrų, nors sudaro tik 21% katalogo dalį.

Robert Campin: dažniausiai žiūrimos 10 darbai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Robert Campin darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.

  1. Mérode Altarpiece 1 Mérode Altarpiece, 1427 1.800 lankytojų · 19,6%
  2. The Nativity (detail) 2 The Nativity (detail), 1425 500 lankytojų · 5,4%
  3. Mérode Altarpiece (Nativity) 3 Mérode Altarpiece (Nativity), 1427 400 lankytojų · 4,3%
  4. Madonna by a Grassy Bank 4 Madonna by a Grassy Bank, 1425 400 lankytojų · 4,3%
  5. Mérode Altarpiece 5 Mérode Altarpiece, 1427 400 lankytojų · 4,3%
  6. Virgin and Child in an Interior 6 Virgin and Child in an Interior, 1435 300 lankytojų · 3,3%
  7. Madonna with the Child by a Fireplace 7 Madonna with the Child by a Fireplace, 1433 300 lankytojų · 3,3%
  8. St Veronica (detail) 8 St Veronica (detail), 1410 300 lankytojų · 3,3%
  9. Portrait of a Fat Man 9 Portrait of a Fat Man, 1430 300 lankytojų · 3,3%
  10. The Crucified Thief 10 The Crucified Thief, 1410 300 lankytojų · 3,3%

Kaip kas mėnesį pasikeičia Robert Campin auditorija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026300200
Lie 20261.0005.200
Rugp 2026200900
Rugs 20263001.200

Kaip Robert Campin darbai buvo sekami per metus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip rodėme Robert Campin dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Mérode Altarpiece000000000200300300
Mérode Altarpiece (Nativity)000000000100200100
The Mérode Altarpiece00000000010000
The Werl Altarpiece (detail)0000000001000100
Mérode Altarpiece00000000030000
Mérode Altarpiece (detail)00000000020000
Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
Madonna with the Child (det…000000000000
Mérode Altarpiece (detail)…000000000000
Mérode Altarpiece (left win…000000000000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Robert Campin?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai8.00086,0%
telefonai1.00010,8%
planšetės3003,2%

Kuriomis kalbomis dominuoja Robert Campin auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Ispanų60031,6%
Anglų50026,3%
Prancūzų20010,5%
Čekų1005,3%
Japonų1005,3%
Korėjiečių1005,3%
Rumunų1005,3%
Chinese1005,3%
Chinese1005,3%

Kokia yra kasdienė Robert Campin lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti skaičius
DienaPeržiūros
Š 10 Spa100
S 11 Spa600
Pr 12 Spa100
A 13 Spa300
T 14 Spa900
K 15 Spa400
P 16 Spa100
Š 17 Spa200
S 18 Spa200
Pr 19 Spa0
A 20 Spa200
T 21 Spa300
K 22 Spa200
P 23 Spa200
Š 24 Spa0
S 25 Spa700
Pr 26 Spa100
A 27 Spa100
T 28 Spa100
K 29 Spa600
P 30 Spa100
Š 31 Spa (prognozė)100
S 1 Lap (prognozė)400
Pr 2 Lap (prognozė)0
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)300
K 5 Lap (prognozė)300
P 6 Lap (prognozė)100
Š 7 Lap (prognozė)100
S 8 Lap (prognozė)300
Pr 9 Lap (prognozė)0
A 10 Lap (prognozė)100
T 11 Lap (prognozė)300
K 12 Lap (prognozė)200
P 13 Lap (prognozė)100
Š 14 Lap (prognozė)0
S 15 Lap (prognozė)200
Pr 16 Lap (prognozė)0
A 17 Lap (prognozė)100
T 18 Lap (prognozė)200
K 19 Lap (prognozė)200
P 20 Lap (prognozė)100

Robert Campin: trumpi atsakymai

Kuri Robert Campin kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?

Mérode Altarpiece: 1.800 lankytojų, tai sudaro 20% viso Robert Campin lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Robert Campin?

9.300 per dvylika mėnesių (1.800 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 7.500 – darbų puslapyje).

Ar žmonės žiūri Robert Campin telefonu ar kompiuteriu?

Abiejuose: kompiuteriai (86%),telefonai (11%) ir planšetės (3%); lyderauja kompiuteriai su 86% dalimi.

Ar auditorija teikia pirmenybę Robert Campin kūrybos darbams?

Taip, Raminanti (Nuotaika): 51% lankytų lankytų katalogo 21% dalies.