Remedios Varo Darbų žiūrovai

1908 – 1963

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Remedios Varo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Remedios Varo: lankytojų skaičius per metus

The call yra dažniausiai žiūrimas darbas: 3.500 apsilankymų per metus, tai sudaro 8% viso dėmesio, skirto Remedios Varo. Toliausiai yra Embroidering the Earth's mantle ir Cats' Paradise. Dailininko puslapį lankė 17.700 kartų, o darbus – 38.700: iš viso lankytų 56.400. Susidomėjimas išaugo 93% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 25.600 kartų. Lankytojai skaito Švedų (19%),Ispanų (18%) ir Italų (14%) kalba. Lankytojai atvyksta iš šių šalių: Švedija (20%),Italija (15%) ir Meksika (10%). Lankytojai žiūri kompiuteriai (56%),telefonai (40%) ir planšetės (4%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Tamsūs tonai (Spalvų paletė): 50% lankytojų lankė, nors tai sudaro 29% katalogo dalį.

10 dažniausiai žiūrimia Remedios Varo darbai

Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Remedios Varo kūrinys.

  1. The call 1 The call 3.500 lankytojų · 7,9%
  2. Embroidering the Earth's mantle 2 Embroidering the Earth's mantle 3.000 lankytojų · 6,8%
  3. Cats' Paradise 3 Cats' Paradise 1.800 lankytojų · 4,1%
  4. Creation of birds 4 Creation of birds 1.700 lankytojų · 3,8%
  5. Dead leaves 5 Dead leaves 1.600 lankytojų · 3,6%
  6. Vegetarian vampire 6 Vegetarian vampire 1.300 lankytojų · 2,9%
  7. The farewell 7 The farewell 1.200 lankytojų · 2,7%
  8. Harmony 8 Harmony 1.200 lankytojų · 2,7%
  9. The other clock 3 9 The other clock 3 1.100 lankytojų · 2,5%
  10. Premonition 10 Premonition 1.100 lankytojų · 2,5%

Kada žmonės lanko Remedios Varo puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026200400
Lie 20266.30019.300
Rugp 20262.6007.700
Rugs 20268.60011.300

Kada vykdoma Remedios Varo darbių apžvalga?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Remedios Varo darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Embroidering the Earth's ma…000000001005004001.200
The other clock 3000000000100200700
Star catcher0000000002000300
Premonition000000000300300100
Born again 10000000000600100
Icon (open)00000000010000
Meeting000000000200500100
The call0000000006009001.400
Spiral transit00000000040000
Capillary locomotion 300000000001000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Remedios Varo auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai31.60056,0%
telefonai22.30039,5%
planšetės2.5004,4%

Kuriomis kalbomis domiuisi Remedios Varo?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Švedų2.20018,6%
Ispanų2.10017,8%
Italų1.70014,4%
Anglų8006,8%
Protugalų7005,9%
Vokiečių6005,1%
Rusų6005,1%
Japonų4003,4%
Lenkų4003,4%
Čekų3002,5%

Kiek per dieną lankytojų turi Remedios Varo ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
P 9 Spa1.300
Š 10 Spa500
S 11 Spa900
Pr 12 Spa1.300
A 13 Spa900
T 14 Spa500
K 15 Spa900
P 16 Spa1.400
Š 17 Spa2.600
S 18 Spa2.000
Pr 19 Spa9.000
A 20 Spa800
T 21 Spa800
K 22 Spa1.700
P 23 Spa1.300
Š 24 Spa2.400
S 25 Spa1.700
Pr 26 Spa1.900
A 27 Spa1.900
T 28 Spa1.400
K 29 Spa5.300
P 30 Spa (prognozė)2.000
Š 31 Spa (prognozė)2.700
S 1 Lap (prognozė)2.300
Pr 2 Lap (prognozė)6.000
A 3 Lap (prognozė)1.800
T 4 Lap (prognozė)1.300
K 5 Lap (prognozė)3.900
P 6 Lap (prognozė)2.300
Š 7 Lap (prognozė)3.200
S 8 Lap (prognozė)2.700
Pr 9 Lap (prognozė)7.100
A 10 Lap (prognozė)2.100
T 11 Lap (prognozė)1.600
K 12 Lap (prognozė)4.600
P 13 Lap (prognozė)2.600
Š 14 Lap (prognozė)3.600
S 15 Lap (prognozė)3.000
Pr 16 Lap (prognozė)8.000
A 17 Lap (prognozė)2.300
T 18 Lap (prognozė)1.800
K 19 Lap (prognozė)5.100

Ką žmonės klausia apie Remedios Varo

Kuris Remedios Varo kūrinys yra dažniausiai lankomas?

Pirmiausia yra The call, sulaukusi 3.500 apsilankymų, tai sudaro 8% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Remedios Varo auditorija OriginalUniqueArt.com?

56.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 17.700 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 38.700 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokiais įrenginiais naudojasi Remedios Varo auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (56%),telefonai (40%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 56% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Remedios Varo sekėjai?

Švedų (19%),Ispanų (18%) ir Italų (14%); Švedų užima 19%.

Kurių Remedios Varo darbai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Tamsūs tonai (Spalvų paletė), sulaukia 50% apžiūrų, nors sudaro 29% katalogo.