Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Raimundas Madrazas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Raimundas Madrazas: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra The Model, Aline Masson: 300 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 6% viso Raimundas Madrazas kūrinių peržiūrų. Tada The courtyard of San Miguel in the Cathedral of Seville ir Leaving the Masked Ball. Iš viso 5.400 apsilankymų: 500 puslapio lankytojų, 4.900 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Rugs 2026 lankytojų buvo 50% mažiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 5.100). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (96%) ir telefonai (4%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Tamsus (Švytėjimas) sulaukia 29% apžiūrų, nors sudaro tik 14% katalogo dalį.
Raimundas Madrazas: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Raimundas Madrazas darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
The Model, Aline Masson
300 lankytojų · 5,8%
-
2
The courtyard of San Miguel in the Cathedral of Seville
300 lankytojų · 5,8%
-
3
Leaving the Masked Ball
200 lankytojų · 3,8%
-
4
Pierette
200 lankytojų · 3,8%
-
5
Portrait of Aline Mason
200 lankytojų · 3,8%
-
6
The Model Aline Masson with a White Mantilla
200 lankytojų · 3,8%
-
7
Fond Memories
200 lankytojų · 3,8%
-
8
Reclining lady
200 lankytojų · 3,8%
-
9
A Portrait of Mrs James Leigh Coleman
200 lankytojų · 3,8%
-
10
Portrait of a lady 1
200 lankytojų · 3,8%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Raimundas Madrazas auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 500 | 4.600 |
| Rugp 2026 | 0 | 200 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
Kaip Raimundas Madrazas darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Raimundas Madrazas kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 14,0% | 28,8% |
| Švelnus šešėlis | 48,0% | 25,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 38,0% | 46,2% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 42,0% | 26,9% |
| Subtili spalva | 34,0% | 36,5% |
| Subtilus ir subalansuotas | 18,0% | 32,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 6,0% | 3,9% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 84,9% | 93,9% |
| Tamsūs tonai | 9,1% | 6,1% |
| Neutralios spalvos | 6,1% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 46,0% | 42,3% |
| Subalansuota | 50,0% | 53,8% |
| Vividūs | 4,0% | 3,9% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 6,0% | 15,4% |
| Subalansuotas | 8,0% | 3,9% |
| Ryški | 24,0% | 21,1% |
| Pareiškimas | 62,0% | 59,6% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 22,0% | 17,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 16,0% | 11,5% |
| Subalansuota harmonija | 22,0% | 23,1% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 32,0% | 36,5% |
| Suvarta paletė | 8,0% | 11,5% |
Kaip rodėme Raimundas Madrazas dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Masqueraders | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a girl | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Leaving the Masked Ball | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 |
| Reading | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Samuel P. Avery | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Garden of the house of Fort… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Model, Aline Masson | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Portrait of madame Isaac Hi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maria Cristina of Hapsburg,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Portrait of a Mercedes de H… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Raimundas Madrazas?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti skaičius
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 5.200 | 96,3% |
| telefonai | 200 | 3,7% |
Kuriomis kalbomis dominuoja Raimundas Madrazas auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Raimundas Madrazas lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 100 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 100 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 300 |
| T 7 Spa | 200 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 100 |
| A 13 Spa (prognozė) | 300 |
| T 14 Spa (prognozė) | 200 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 300 |
| T 21 Spa (prognozė) | 200 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 100 |
| A 27 Spa (prognozė) | 400 |
| T 28 Spa (prognozė) | 200 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 100 |
Raimundas Madrazas: trumpi atsakymai
Kuri Raimundas Madrazas kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- The Model, Aline Masson: 300 lankytojų, tai sudaro 6% viso Raimundas Madrazas lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Raimundas Madrazas?
- 5.400 per dvylika mėnesių (500 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 4.900 – darbų puslapyje).
Ar žmonės žiūri Raimundas Madrazas telefonu ar kompiuteriu?
- Abiejuose: kompiuteriai (96%) ir telefonai (4%); lyderauja kompiuteriai su 96% dalimi.
Ar auditorija teikia pirmenybę Raimundas Madrazas kūrybos darbams?
- Taip, Tamsus (Švytėjimas): 29% lankytų lankytų katalogo 14% dalies.