Rafaelis Darbų žiūrovai

1483 – 1520

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Rafaelis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Rafaelis: lankytojų skaičius per metus

Atėjių mokykla yra dažniausiai žiūrimas darbas: 35.000 apsilankymų per metus, tai sudaro 10% viso dėmesio, skirto Rafaelis. Toliausiai yra Kristaus Pakeitimas ir Madonna della Seggiola. Dailininko puslapį lankė 76.300 kartų, o darbus – 328.500: iš viso lankytų 404.800. Lūstis sumaigo 35% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 216.600 kartų. Lankytojai skaito Anglų (28%),Rusų (13%) ir Italų (6%) kalba. Lankytojai atvyksta iš šių šalių: Jungtinės Amerikos Valstijos (11%),Rusija (9%) ir Italija (8%). Lankytojai žiūri kompiuteriai (58%),telefonai (38%) ir planšetės (4%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 61% lankytojų lankė, nors tai sudaro 46% katalogo dalį.

10 dažniausiai žiūrimia Rafaelis darbai

Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Rafaelis kūrinys.

  1. Atėjių mokykla 1 Atėjių mokykla, 1511 35.000 lankytojų · 9,8%
  2. Kristaus Pakeitimas 2 Kristaus Pakeitimas, 1520 31.400 lankytojų · 8,8%
  3. Madonna della Seggiola 3 Madonna della Seggiola, 1514 22.200 lankytojų · 6,2%
  4. Sprendimas 4 Sprendimas, 1519 11.700 lankytojų · 3,3%
  5. The Sistine Madonna 5 The Sistine Madonna, 1513 8.000 lankytojų · 2,2%
  6. Madonna of the Meadow 6 Madonna of the Meadow, 1506 7.900 lankytojų · 2,2%
  7. La Belle Jardinière 7 La Belle Jardinière, 1507 7.200 lankytojų · 2,0%
  8. Merkelės Santuoka 8 Merkelės Santuoka, 1504 5.900 lankytojų · 1,7%
  9. Sistinės Madonos Šildymas 9 Sistinės Madonos Šildymas, 1513 5.000 lankytojų · 1,4%
  10. Raphael

1515

A Masterpiece of Renaissance Portraiture

60 x 44 cm

Portrait of Bindo Altoviti

Bindo Altoviti Portretas 10 Raphael 1515 A Masterpiece of Renaissance Portraiture 60 x 44 cm Portrait of Bindo Altoviti Bindo Altoviti Portretas, 1515 4.300 lankytojų · 1,2%

Kada žmonės lanko Rafaelis puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20264007.000
Lie 202621.300195.300
Rugp 202624.70085.000
Rugs 202629.90041.200

Kada vykdoma Rafaelis darbių apžvalga?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Rafaelis darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Atėjių mokykla0000000009.70011.9008.800
Sistinė Madona0000000005002.0000
Kristaus Pakeitimas000000002009.60017.1003.700
Merkelės Santuoka0000000003.4001.900300
La Fornarina000000000200100200
Galinėja su kardalais000000000000
La Belle Jardinière0000000003.0003.600300
TYS GRAČIOS0000000001.000500500
Madonna della Seggiola000000000000
Madonna in the Meadow000000000000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Rafaelis auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai234.80058,0%
telefonai154.50038,2%
planšetės15.5003,8%

Kuriomis kalbomis domiuisi Rafaelis?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų9.00028,4%
Rusų4.10012,9%
Italų2.0006,3%
Korėjiečių1.7005,4%
Ispanų1.6005,0%
Švedų1.3004,1%
Serbų1.2003,8%
Vokiečių1.1003,5%
Prancūzų1.0003,2%
Protugalų1.0003,2%

Kiek per dieną lankytojų turi Rafaelis ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
P 9 Spa4.100
Š 10 Spa4.100
S 11 Spa6.100
Pr 12 Spa7.200
A 13 Spa4.700
T 14 Spa5.100
K 15 Spa4.600
P 16 Spa5.400
Š 17 Spa4.400
S 18 Spa6.400
Pr 19 Spa9.800
A 20 Spa10.300
T 21 Spa13.400
K 22 Spa15.600
P 23 Spa7.200
Š 24 Spa7.000
S 25 Spa7.600
Pr 26 Spa10.200
A 27 Spa7.600
T 28 Spa11.500
K 29 Spa45.600
P 30 Spa (prognozė)10.300
Š 31 Spa (prognozė)9.600
S 1 Lap (prognozė)12.400
Pr 2 Lap (prognozė)16.800
A 3 Lap (prognozė)14.000
T 4 Lap (prognozė)18.600
K 5 Lap (prognozė)40.700
P 6 Lap (prognozė)12.200
Š 7 Lap (prognozė)11.300
S 8 Lap (prognozė)14.700
Pr 9 Lap (prognozė)19.900
A 10 Lap (prognozė)16.500
T 11 Lap (prognozė)21.900
K 12 Lap (prognozė)48.000
P 13 Lap (prognozė)13.800
Š 14 Lap (prognozė)12.800
S 15 Lap (prognozė)16.600
Pr 16 Lap (prognozė)22.400
A 17 Lap (prognozė)18.600
T 18 Lap (prognozė)24.700
K 19 Lap (prognozė)54.300

Ką žmonės klausia apie Rafaelis

Kuris Rafaelis kūrinys yra dažniausiai lankomas?

Pirmiausia yra Atėjių mokykla, sulaukusi 35.000 apsilankymų, tai sudaro 10% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Rafaelis auditorija OriginalUniqueArt.com?

404.800 lankytojų per dvylika mėnesių: 76.300 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 328.500 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokiais įrenginiais naudojasi Rafaelis auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (58%),telefonai (38%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 58% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Rafaelis sekėjai?

Anglų (28%),Rusų (13%) ir Italų (6%); Anglų užima 28%.

Kurių Rafaelis darbai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Subtili spalva (Spalvų nasyginimas), sulaukia 61% apžiūrų, nors sudaro 46% katalogo.