Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Rafaelis Monleonas Y Torres puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Rafaelis Monleonas Y Torres: auditorija viename žvilksniu
The Spanish Frigate Numancia yra stebėtinasis kūrinys: per dvylika mėnesių jis sulaukė 200 apsilankymų, užėmindamas 40% visų Rafaelis Monleonas Y Torres peržiūrų svetainėje OriginalUniqueArt.com. tęsia 17th-Century Galleons Based on Engravings, Paintings, Drawings, and Descriptions of the Period ir The “Nueva Teresa Cubana” in front of Sitges Rafaelis Monleonas Y Torres sulaukė 1.000 apsilankymų: 600 artisto puslapio ir 400 individualių darbų puslapių. Kiekvieną mėnesį – daugiau dėmesio: lankytojų skaičius išliko 500%, padidėjus nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Spa 2026, aplankytų kartų – 600. Auditorija skaito Subalansuotas (Kontrastas): 60% apžiūrų, užtenkant 38% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausia dėmesio sulaukia 4 darbų autoriaus Rafaelis Monleonas Y Torres
Peržiūros pagal realius OriginalUniqueArt.com lankytojų skaičius per pastarąjį dvyliką mėnesių: 4 dažniausiai atidarytų Rafaelis Monleonas Y Torres darbų, pradedant nuo pirmos vietos.
-
1
The Spanish Frigate Numancia, 1803
200 lankytojų · 40,0%
-
2
17th-Century Galleons Based on Engravings, Paintings, Drawings, and Descriptions of the Period, 1886
100 lankytojų · 20,0%
-
3
The “Nueva Teresa Cubana” in front of Sitges, 1890
100 lankytojų · 20,0%
-
4
Banner of the Holy League
100 lankytojų · 20,0%
Kiek žmonių žiūri Rafaelis Monleonas Y Torres kiekvieną mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 0 | 100 |
| Rugp 2026 | 200 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
| Spa 2026 | 400 | 200 |
Kiek dažnai žiūrimos Rafaelis Monleonas Y Torres darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia kūryba domina Rafaelis Monleonas Y Torres žiūrovus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nostalgiška | 33,3% | 50,0% |
| Dramatiškas | 33,3% | 25,0% |
| Raminantis | 33,3% | 25,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 12,5% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 25,0% | 40,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 62,5% | 60,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 75,0% | 80,0% |
| Subtili spalva | 25,0% | 20,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 25,0% | 20,0% |
| Subalansuota | 75,0% | 80,0% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 12,5% | 0,0% |
| Subalansuotas | 37,5% | 60,0% |
| Ryški | 25,0% | 20,0% |
| Pareiškimas | 25,0% | 20,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 50,0% | 40,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 37,5% | 60,0% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 12,5% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 0,0% | 0,0% |
Kurios Rafaelis Monleonas Y Torres darbai kas mėnesį sulaukia didžiausio dėmesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Chinese Ships | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The “Nueva Teresa Cubana” i… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17th-Century Galleons Based… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Spanish Frigate Numancia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Attack on the Callao of Chi… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Mail Entering the Port… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Renaissance Navy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Banner of the Holy League | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
Kuriomis kalbomis žmonės stebi Rafaelis Monleonas Y Torres?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Ispanų | 200 | 50,0% |
| Čekų | 100 | 25,0% |
| Rusų | 100 | 25,0% |
Kiek žmonių kasdien žiūri Rafaelis Monleonas Y Torres ir kokios lukištai?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 100 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 100 |
| K 5 Lap (prognozė) | 100 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 100 |
| K 12 Lap (prognozė) | 100 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 100 |
| K 19 Lap (prognozė) | 100 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 100 |
Dalykas apie Rafaelis Monleonas Y Torres
Kurios Rafaelis Monleonas Y Torres darbai sulaukia didžiausio dėmesio?
- The Spanish Frigate Numancia, sulaukęs 200 apsilankymų (40% visų Rafaelis Monleonas Y Torres peržiūrų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 4 darbų.
Kiek žmonių žiūri Rafaelis Monleonas Y Torres platformoje OriginalUniqueArt.com?
- 1.000 apsilankymų per dvylika mėnesių: 600 lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapyje, o 400 – individualių darbuose.
Kurių Rafaelis Monleonas Y Torres kūrinių žmonės renkasi labiausiai?
- Subalansuotas (Kontrastas): 60% lankytojų, kol katalogo dalis yra 38%.