Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Pieter van Lint puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Pieter van Lint: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra The young man entering the Gate of Virtue (Porta Virtutis).: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 25% viso Pieter van Lint kūrinių peržiūrų. Tada St. jerome ir Jephthae's Daughter. Iš viso 800 apsilankymų: 400 puslapio lankytojų, 400 darbų lankytojų. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 600). Išlieka vienas stilingas akcentas: Elegantiška (Nuotaika) sulaukia 100% apžiūrų, nors sudaro tik 6% katalogo dalį.
Pieter van Lint: dažniausiai žiūrimos 6 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 6 dažniausiai peržiūromų Pieter van Lint darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
The young man entering the Gate of Virtue (Porta Virtutis).
200 lankytojų · 25,0%
-
2
St. jerome
200 lankytojų · 25,0%
-
3
Jephthae's Daughter, 1640
100 lankytojų · 12,5%
-
4
Christ and fhe Adulterous Woman
100 lankytojų · 12,5%
-
5
Mary magdalene.
100 lankytojų · 12,5%
-
6
The holy family
100 lankytojų · 12,5%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Pieter van Lint auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 200 | 400 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 200 | 0 |
Kaip Pieter van Lint darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Pieter van Lint kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Nuotaika | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Dramatiškumas | 87,5% | 0,0% |
| Elegantiška | 6,2% | 100,0% |
| Romantiška | 6,2% | 0,0% |
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Dramatiškas | 50,0% | 0,0% |
| Melancholiškas | 12,5% | 100,0% |
| Dvasinis | 18,8% | 0,0% |
| Sunkus ir tamsus | 12,5% | 0,0% |
| Romantiškas | 6,2% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 63,3% | 50,0% |
| Švelnus šešėlis | 36,7% | 50,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 0,0% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 0,0% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 33,3% | 0,0% |
| Subtili spalva | 33,3% | 37,5% |
| Subtilus ir subalansuotas | 23,3% | 50,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 10,0% | 12,5% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 82,6% | 87,5% |
| Tamsūs tonai | 13,0% | 12,5% |
| Monochrominis | 4,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 60,0% | 37,5% |
| Subalansuota | 40,0% | 62,5% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 13,3% | 0,0% |
| Švelnus | 33,3% | 37,5% |
| Subalansuotas | 13,3% | 12,5% |
| Ryški | 33,3% | 50,0% |
| Pareiškimas | 6,7% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 3,3% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 3,3% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 16,7% | 25,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 46,7% | 37,5% |
| Suvarta paletė | 30,0% | 37,5% |
Kaip rodėme Pieter van Lint dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Miracle of Saint John o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Repentant Sinners in front… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Adoration of the Magi | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of an unknown man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Crucifixion of Christ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Entry of Christ into Jerusa… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bacchus, Ceres, Proserpina… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| At the Watering Hole | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Artemisia with the ashes of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Adoration of the Shepherds | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Pieter van Lint auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 200 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Pieter van Lint lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 100 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 200 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
Pieter van Lint: trumpi atsakymai
Kuri Pieter van Lint kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- The young man entering the Gate of Virtue (Porta Virtutis).: 200 lankytojų, tai sudaro 25% viso Pieter van Lint lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 6 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Pieter van Lint?
- 800 per dvylika mėnesių (400 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 400 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Pieter van Lint kūrybos darbams?
- Taip, Elegantiška (Nuotaika): 100% lankytų lankytų katalogo 6% dalies.