Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Pierre Edouard Frère puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Pierre Edouard Frère: auditorija viename žvilksniu
Cold Hands yra stebėtinasis kūrinys: per dvylika mėnesių jis sulaukė 300 apsilankymų, užėmindamas 18% visų Pierre Edouard Frère peržiūrų svetainėje OriginalUniqueArt.com. tęsia Winter Scene ir The Prayer Pierre Edouard Frère sulaukė 1.800 apsilankymų: 700 artisto puslapio ir 1.100 individualių darbų puslapių. Pasiūlytų lankytojų sumažėjo: lankytojų skaičius kleso 100% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 1.500. Auditorija skaito Ryški (Kontrastas): 53% apžiūrų, užtenkant 22% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausia dėmesio sulaukia 10 darbų autoriaus Pierre Edouard Frère
Peržiūros pagal realius OriginalUniqueArt.com lankytojų skaičius per pastarąjį dvyliką mėnesių: 10 dažniausiai atidarytų Pierre Edouard Frère darbų, pradedant nuo pirmos vietos.
-
1
Cold Hands, 1866
300 lankytojų · 17,6%
-
2
Winter Scene
200 lankytojų · 11,8%
-
3
The Prayer
200 lankytojų · 11,8%
-
4
A Child in a Field, 1871
200 lankytojų · 11,8%
-
5
At Her Lessons, 1865
100 lankytojų · 5,9%
-
6
Snowballing, 1861
100 lankytojų · 5,9%
-
7
Helping Herself, 1859
100 lankytojų · 5,9%
-
8
The Porch
100 lankytojų · 5,9%
-
9
Sewing on a Button, 1882
100 lankytojų · 5,9%
-
10
Tapping the Barrel
100 lankytojų · 5,9%
Kiek žmonių žiūri Pierre Edouard Frère kiekvieną mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 500 | 1.000 |
| Rugp 2026 | 100 | 0 |
| Rugs 2026 | 100 | 100 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kiek dažnai žiūrimos Pierre Edouard Frère darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia kūryba domina Pierre Edouard Frère žiūrovus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminantis | 37,5% | 60,0% |
| Raminantis | 12,5% | 40,0% |
| Melancholiškas | 12,5% | 0,0% |
| Refleksyvus | 12,5% | 0,0% |
| Romantiškas | 12,5% | 0,0% |
| Dvasinis | 12,5% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 54,4% | 23,5% |
| Švelnus šešėlis | 19,6% | 29,4% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 21,7% | 47,1% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 4,3% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 19,6% | 0,0% |
| Subtili spalva | 34,8% | 29,4% |
| Subtilus ir subalansuotas | 21,7% | 17,6% |
| Ryški spalvų išraiška | 23,9% | 52,9% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 57,5% | 33,3% |
| Tamsūs tonai | 32,5% | 60,0% |
| Neutralios spalvos | 10,0% | 6,7% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 41,3% | 5,9% |
| Subalansuota | 43,5% | 58,8% |
| Vividūs | 15,2% | 35,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 17,4% | 11,8% |
| Švelnus | 32,6% | 17,6% |
| Subalansuotas | 10,9% | 17,6% |
| Ryški | 21,7% | 52,9% |
| Pareiškimas | 17,4% | 0,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 6,5% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 8,7% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 45,6% | 35,3% |
| Suvarta paletė | 39,1% | 64,7% |
Kurios Pierre Edouard Frère darbai kas mėnesį sulaukia didžiausio dėmesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cold Hands | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Little Housekeeper | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Cold Day | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boys at Prayer | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| China Mender | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| No Fire - No Burn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Errand Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Preparing Dinner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Little Cook | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playing at Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis žmonės stebi Pierre Edouard Frère?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek žmonių kasdien žiūri Pierre Edouard Frère ir kokios lukištai?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 100 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Dalykas apie Pierre Edouard Frère
Kurios Pierre Edouard Frère darbai sulaukia didžiausio dėmesio?
- Cold Hands, sulaukęs 300 apsilankymų (18% visų Pierre Edouard Frère peržiūrų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.
Kiek žmonių žiūri Pierre Edouard Frère platformoje OriginalUniqueArt.com?
- 1.800 apsilankymų per dvylika mėnesių: 700 lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapyje, o 1.100 – individualių darbuose.
Kurių Pierre Edouard Frère kūrinių žmonės renkasi labiausiai?
- Ryški (Kontrastas): 53% lankytojų, kol katalogo dalis yra 22%.