Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Pavelas Tchelitchew puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Pavelas Tchelitchew: lankytojų skaičius per metus
Hide and Seek yra dažniausiai žiūrimas darbas: 1.400 apsilankymų per metus, tai sudaro 52% viso dėmesio, skirto Pavelas Tchelitchew. Toliausiai yra Study for Children Two Nude Boys ir Study for Mme. Bonjean. Dailininko puslapį lankė 2.900 kartų, o darbus – 800: iš viso lankytų 3.700. Susidomėjimas išaugo 1100% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Spa 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 2.400 kartų. Lankytojai žiūri kompiuteriai (65%) ir telefonai (35%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Vividūs (Spalvų intensyvumas): 63% lankytojų lankė, nors tai sudaro 7% katalogo dalį.
9 dažniausiai žiūrimia Pavelas Tchelitchew darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Pavelas Tchelitchew kūrinys.
-
1
Hide and Seek
1.400 lankytojų · 51,9%
-
2
Study for Children Two Nude Boys, 1929
300 lankytojų · 11,1%
-
3
Study for Mme. Bonjean, 1931
200 lankytojų · 7,4%
-
4
Portrait of my Father, 1939
200 lankytojų · 7,4%
-
5
The Concert, 1933
200 lankytojų · 7,4%
-
6
Maude Stettiner, 1931
100 lankytojų · 3,7%
-
7
Final Sketch for Phenomena, 1938
100 lankytojų · 3,7%
-
8
Allegorical Composition, 1937
100 lankytojų · 3,7%
-
9
Fishermen, 1935
100 lankytojų · 3,7%
Kada žmonės lanko Pavelas Tchelitchew puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 100 | 500 |
| Rugp 2026 | 200 | 200 |
| Rugs 2026 | 200 | 0 |
| Spa 2026 | 2.400 | 0 |
Kada vykdoma Pavelas Tchelitchew darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Pavelas Tchelitchew kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 25,9% | 7,4% |
| Švelnus šešėlis | 33,3% | 66,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 18,5% | 14,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 14,8% | 11,1% |
| Šviesus | 7,4% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 48,1% | 14,8% |
| Subtili spalva | 33,3% | 18,5% |
| Subtilus ir subalansuotas | 18,5% | 66,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsūs tonai | 5,9% | 58,3% |
| Žemiški tonai | 35,3% | 20,8% |
| Neutralios spalvos | 29,4% | 12,5% |
| Monochrominis | 29,4% | 8,3% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 51,8% | 18,5% |
| Subalansuota | 40,7% | 18,5% |
| Vividūs | 7,4% | 63,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 40,7% | 11,1% |
| Švelnus | 14,8% | 7,4% |
| Subalansuotas | 11,1% | 7,4% |
| Ryški | 11,1% | 18,5% |
| Pareiškimas | 22,2% | 55,6% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 25,9% | 59,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 18,5% | 3,7% |
| Subalansuota harmonija | 7,4% | 7,4% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 18,5% | 11,1% |
| Suvarta paletė | 29,6% | 18,5% |
Kurių Pavelas Tchelitchew darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hide and Seek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 300 | 200 | 0 | 0 |
| Study for Mme. Bonjean | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Study for Children Two Nude… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait Head | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Concert | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Hen and the Man | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishermen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegorical Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of my Father | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maude Stettiner | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Pavelas Tchelitchew auditorija?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duomenys lentelėje
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 2.400 | 64,9% |
| telefonai | 1.300 | 35,1% |
Kuriomis kalbomis domiuisi Pavelas Tchelitchew?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duomenys lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 1.500 | 78,9% |
| Bulgarų | 100 | 5,3% |
| Vokiečių | 100 | 5,3% |
| Prancūzų | 100 | 5,3% |
| Rumunų | 100 | 5,3% |
Kiek per dieną lankytojų turi Pavelas Tchelitchew ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 100 |
| A 20 Spa | 200 |
| T 21 Spa | 300 |
| K 22 Spa | 100 |
| P 23 Spa | 500 |
| Š 24 Spa | 200 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 100 |
| A 27 Spa | 1.400 |
| T 28 Spa | 100 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 400 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 100 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 100 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 100 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 100 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Pavelas Tchelitchew
Kuris Pavelas Tchelitchew kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra Hide and Seek, sulaukusi 1.400 apsilankymų, tai sudaro 52% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 9 darbų.
Kokia Pavelas Tchelitchew auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 3.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 2.900 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 800 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kokiais įrenginiais naudojasi Pavelas Tchelitchew auditorija?
- Auditorija renkasi iš kompiuteriai (65%) ir telefonai (35%); kompiuteriai generuoja 65% apsilankymų.
Kurių Pavelas Tchelitchew darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Vividūs (Spalvų intensyvumas), sulaukia 63% apžiūrų, nors sudaro 7% katalogo.