Paul Delvaux Auditorija ir pagrindiniai darbai

1897 – 1994

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Paul Delvaux puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Paul Delvaux: pagrindinės figūros

Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra A SirenIn Full Moonlight: 4.800 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 13% viso Paul Delvaux kūrinių peržiūrų. Tada Mieganti Venera ir Naktinis traukinys. Iš viso 29.100 apsilankymų: 6.300 puslapio lankytojų, 22.800 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Rugs 2026 lankytojų buvo 12% mažiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 17.000). Auditorijos kalbos: Prancūzų (46%),Anglų (19%) ir Korėjiečių (6%). Auditorijos šalys: Belgija (64%),Rumunija (7%) ir Pietų Korėja (5%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (76%),telefonai (21%) ir planšetės (4%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Melancholiškas (Emocinis tonas) sulaukia 35% apžiūrų, nors sudaro tik 0% katalogo dalį.

Paul Delvaux: dažniausiai žiūrimos 10 darbai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Paul Delvaux darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.

  1. A SirenIn Full Moonlight 1 A SirenIn Full Moonlight 4.800 lankytojų · 12,9%
  2. Mieganti Venera 2 Mieganti Venera, 1944 3.200 lankytojų · 8,6%
  3. Naktinis traukinys 3 Naktinis traukinys, 1947 2.500 lankytojų · 6,7%
  4. Mieganti Venera 4 Mieganti Venera, 1943 1.600 lankytojų · 4,3%
  5. Chrysis 5 Chrysis, 1967 900 lankytojų · 2,4%
  6. Skeletons in an office 6 Skeletons in an office, 1944 900 lankytojų · 2,4%
  7. Nodes Rose 7 Nodes Rose, 1937 700 lankytojų · 1,9%
  8. The Blue Curtain 8 The Blue Curtain 700 lankytojų · 1,9%
  9. Tribute to Jules Verne 9 Tribute to Jules Verne, 1971 600 lankytojų · 1,6%
  10. Lamp 10 Lamp, 1945 600 lankytojų · 1,6%

Kaip kas mėnesį pasikeičia Paul Delvaux auditorija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100700
Lie 20261.80015.200
Rugp 20266005.400
Rugs 20263.8001.500

Kaip Paul Delvaux darbai buvo sekami per metus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip rodėme Paul Delvaux dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Mieganti Venera0000000001.40000
Naktinis traukinys0000000009004000
Mieganti Venera0000000003000100
Nodes Rose0000000004001000
Pygmallion000000000000
The Awakening of the forest0000000002001000
Dawn of the Town000000000000
The Canape Vert0000000001001000
The Garden00000000010000
For the Brussels Luxembourg…000000000000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Paul Delvaux?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai22.00075,6%
telefonai6.00020,6%
planšetės1.1003,8%

Kuriomis kalbomis dominuoja Paul Delvaux auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Prancūzų2.90046,0%
Anglų1.20019,0%
Korėjiečių4006,3%
Olandų4006,3%
Švedų4006,3%
Ispanų3004,8%
Italų3004,8%
Rusų2003,2%
Vokiečių1001,6%
Protugalų1001,6%

Kokia yra kasdienė Paul Delvaux lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti skaičius
DienaPeržiūros
A 29 Rugs700
T 30 Rugs900
K 1 Spa100
P 2 Spa500
Š 3 Spa300
S 4 Spa900
Pr 5 Spa400
A 6 Spa100
T 7 Spa300
K 8 Spa400
P 9 Spa400
Š 10 Spa700
S 11 Spa1.100
Pr 12 Spa700
A 13 Spa3.900
T 14 Spa1.200
K 15 Spa600
P 16 Spa500
Š 17 Spa200
S 18 Spa1.300
Pr 19 Spa1.100
A 20 Spa (prognozė)3.200
T 21 Spa (prognozė)1.600
K 22 Spa (prognozė)700
P 23 Spa (prognozė)900
Š 24 Spa (prognozė)800
S 25 Spa (prognozė)2.200
Pr 26 Spa (prognozė)1.500
A 27 Spa (prognozė)3.700
T 28 Spa (prognozė)1.900
K 29 Spa (prognozė)900
P 30 Spa (prognozė)1.100
Š 31 Spa (prognozė)900
S 1 Lap (prognozė)2.600
Pr 2 Lap (prognozė)1.700
A 3 Lap (prognozė)4.100
T 4 Lap (prognozė)2.100
K 5 Lap (prognozė)1.000
P 6 Lap (prognozė)1.200
Š 7 Lap (prognozė)1.100
S 8 Lap (prognozė)2.900
Pr 9 Lap (prognozė)1.900

Paul Delvaux: trumpi atsakymai

Kuri Paul Delvaux kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?

A SirenIn Full Moonlight: 4.800 lankytojų, tai sudaro 13% viso Paul Delvaux lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Paul Delvaux?

29.100 per dvylika mėnesių (6.300 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 22.800 – darbų puslapyje).

Ar žmonės žiūri Paul Delvaux telefonu ar kompiuteriu?

Abiejuose: kompiuteriai (76%),telefonai (21%) ir planšetės (4%); lyderauja kompiuteriai su 76% dalimi.

Ar Paul Delvaux sekamas keliais kalpomis?

Taip: Prancūzų (46%),Anglų (19%) ir Korėjiečių (6%). Lyderiuoju yra Prancūzų su dalimi 46%.

Ar auditorija teikia pirmenybę Paul Delvaux kūrybos darbams?

Taip, Melancholiškas (Emocinis tonas): 35% lankytų lankytų katalogo 0% dalies.