Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Paul Delvaux puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Paul Delvaux: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Mieganti Venera: 5.500 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 10% viso Paul Delvaux kūrinių peržiūrų. Tada A SirenIn Full Moonlight ir Naktinis traukinys. Iš viso 38.700 apsilankymų: 14.000 puslapio lankytojų, 24.700 darbų lankytojų. Auditorija auga: Spa 2026 lankytojų buvo 81% daugiau nei Rugs 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 17.000). Auditorijos kalbos: Prancūzų (44%),Anglų (21%) ir Italų (7%). Auditorijos šalys: Belgija (47%),Prancūzija (6%) ir Italija (5%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (74%),telefonai (22%) ir planšetės (4%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Tamsus (Švytėjimas) sulaukia 50% apžiūrų, nors sudaro tik 16% katalogo dalį.
Paul Delvaux: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Paul Delvaux darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
Kaip kas mėnesį pasikeičia Paul Delvaux auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
100
700
Lie 2026
1.800
15.200
Rugp 2026
600
5.400
Rugs 2026
3.800
1.500
Spa 2026
7.700
1.900
Kaip Paul Delvaux darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Paul Delvaux kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Mistika
33,3%
46,0%
Eteriška
44,4%
45,1%
Dramatiškumas
22,2%
5,7%
Romantiška
0,0%
2,1%
Elegantiška
0,0%
1,2%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Mirusė
100,0%
65,3%
Melancholiškas
0,0%
32,9%
Refleksyvus
0,0%
1,2%
Eterinis
0,0%
0,6%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
16,0%
50,3%
Švelnus šešėlis
22,0%
24,5%
Švelni apšvietimo intensyvumas
48,0%
19,0%
Šviesos intensyvumas: ryški
14,0%
6,0%
Šviesus
0,0%
0,2%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
30,0%
44,9%
Subtili spalva
42,0%
27,5%
Subtilus ir subalansuotas
14,0%
18,4%
Ryški spalvų išraiška
14,0%
8,7%
Ryški spalva
0,0%
0,5%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Žemiški tonai
52,8%
70,1%
Neutralios spalvos
27,8%
14,8%
Tamsūs tonai
19,4%
14,8%
Šiltos spalvos
0,0%
0,3%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
34,0%
58,9%
Subalansuota
50,0%
29,4%
Vividūs
16,0%
11,7%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
6,0%
0,9%
Švelnus
0,0%
11,2%
Subalansuotas
10,0%
19,5%
Ryški
16,0%
13,5%
Pareiškimas
68,0%
55,0%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
24,0%
29,3%
Švelniai suderinta paletė
10,0%
13,3%
Subalansuota harmonija
14,0%
16,7%
Stiprus spalvų vientisumas
28,0%
32,5%
Suvarta paletė
24,0%
8,3%
Kaip rodėme Paul Delvaux dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
Darbai
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Spa 2026
Mieganti Venera
0
0
0
0
0
0
0
0
1.400
0
0
0
Naktinis traukinys
0
0
0
0
0
0
0
0
900
400
0
100
Mieganti Venera
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
100
0
Small Train Station at Night
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Deposition
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Garden
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
The Canape Vert
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
200
Phases of the Moon
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
0
Pygmallion
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Nodes Rose
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
0
0
Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Paul Delvaux?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti skaičius
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
28.600
73,9%
telefonai
8.600
22,2%
planšetės
1.500
3,9%
Kuriomis kalbomis dominuoja Paul Delvaux auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Prancūzų
3.600
43,9%
Anglų
1.700
20,7%
Italų
600
7,3%
Ispanų
500
6,1%
Vokiečių
400
4,9%
Rusų
400
4,9%
Korėjiečių
300
3,7%
Olandų
300
3,7%
Arabų
100
1,2%
Japonų
100
1,2%
Kokia yra kasdienė Paul Delvaux lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
Diena
Peržiūros
Pr 12 Spa
700
A 13 Spa
3.900
T 14 Spa
1.200
K 15 Spa
600
P 16 Spa
500
Š 17 Spa
200
S 18 Spa
1.300
Pr 19 Spa
1.100
A 20 Spa
1.100
T 21 Spa
200
K 22 Spa
4.600
P 23 Spa
800
Š 24 Spa
900
S 25 Spa
700
Pr 26 Spa
700
A 27 Spa
300
T 28 Spa
1.200
K 29 Spa
600
P 30 Spa
700
Š 31 Spa
800
S 1 Lap
3.300
Pr 2 Lap (prognozė)
700
A 3 Lap (prognozė)
1.500
T 4 Lap (prognozė)
700
K 5 Lap (prognozė)
1.700
P 6 Lap (prognozė)
600
Š 7 Lap (prognozė)
500
S 8 Lap (prognozė)
1.500
Pr 9 Lap (prognozė)
700
A 10 Lap (prognozė)
1.500
T 11 Lap (prognozė)
700
K 12 Lap (prognozė)
1.600
P 13 Lap (prognozė)
500
Š 14 Lap (prognozė)
500
S 15 Lap (prognozė)
1.500
Pr 16 Lap (prognozė)
700
A 17 Lap (prognozė)
1.400
T 18 Lap (prognozė)
700
K 19 Lap (prognozė)
1.500
P 20 Lap (prognozė)
500
Š 21 Lap (prognozė)
500
S 22 Lap (prognozė)
1.400
Paul Delvaux: trumpi atsakymai
Kuri Paul Delvaux kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
Mieganti Venera: 5.500 lankytojų, tai sudaro 10% viso Paul Delvaux lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Paul Delvaux?
38.700 per dvylika mėnesių (14.000 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 24.700 – darbų puslapyje).
Ar žmonės žiūri Paul Delvaux telefonu ar kompiuteriu?
Abiejuose: kompiuteriai (74%),telefonai (22%) ir planšetės (4%); lyderauja kompiuteriai su 74% dalimi.
Ar Paul Delvaux sekamas keliais kalpomis?
Taip: Prancūzų (44%),Anglų (21%) ir Italų (7%). Lyderiuoju yra Prancūzų su dalimi 44%.
Ar auditorija teikia pirmenybę Paul Delvaux kūrybos darbams?
Taip, Tamsus (Švytėjimas): 50% lankytų lankytų katalogo 16% dalies.