Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Orthodox Icons puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Orthodox Icons: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Ss.Sergius and Bacchus: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 11% viso Orthodox Icons kūrinių peržiūrų. Tada Christ Acheiropoietos (made Without Hands) ir Composite Icon with the Crucifixion, Christ, Saints and Gospel Scenes. Iš viso 2.500 apsilankymų: 1.000 puslapio lankytojų, 1.500 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Rugs 2026 lankytojų buvo 50% mažiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.800). Išlieka vienas stilingas akcentas: Švelnus šešėlis (Švytėjimas) sulaukia 67% apžiūrų, nors sudaro tik 50% katalogo dalį.
Orthodox Icons: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Orthodox Icons darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Ss.Sergius and Bacchus
200 lankytojų · 11,1%
-
2
Christ Acheiropoietos (made Without Hands), 1200
200 lankytojų · 11,1%
-
3
Composite Icon with the Crucifixion, Christ, Saints and Gospel Scenes, 1050
200 lankytojų · 11,1%
-
4
Theotokos of Saint Maksim's Vision, 1305
100 lankytojų · 5,6%
-
5
Blachernitissa (Theotokos of Blachernae)
100 lankytojų · 5,6%
-
6
Virgin Mary on the Throne, 1150
100 lankytojų · 5,6%
-
7
Glorification of the Cross (back side of 'Christ Acheiropoietos'), 1200
100 lankytojų · 5,6%
-
8
Deesis from the Church of Nikola of Kozhe, 1300
100 lankytojų · 5,6%
-
9
Archangel Michael, slaying the Shakers, saints Sisinius and Maruf, with the martyrdom of Sisinius, 1831
100 lankytojų · 5,6%
-
10
Our Lady of the Sign from Zverin Monastery (front side), 1250
100 lankytojų · 5,6%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Orthodox Icons auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 200 | 200 |
| Lie 2026 | 600 | 1.200 |
| Rugp 2026 | 100 | 100 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
Kaip Orthodox Icons darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Orthodox Icons kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,8% | 5,6% |
| Švelnus šešėlis | 50,0% | 66,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 40,5% | 27,8% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 4,8% | 0,0% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 4,8% | 5,6% |
| Subtili spalva | 21,4% | 22,2% |
| Subtilus ir subalansuotas | 23,8% | 27,8% |
| Ryški spalvų išraiška | 50,0% | 44,4% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 46,2% | 56,2% |
| Tamsūs tonai | 48,7% | 43,8% |
| Neutralios spalvos | 5,1% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 9,5% | 5,6% |
| Subalansuota | 38,1% | 50,0% |
| Vividūs | 52,4% | 44,4% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 2,4% | 0,0% |
| Švelnus | 19,1% | 11,1% |
| Subalansuotas | 14,3% | 27,8% |
| Ryški | 26,2% | 38,9% |
| Pareiškimas | 38,1% | 22,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 4,8% | 5,6% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 21,4% | 5,6% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 50,0% | 61,1% |
| Suvarta paletė | 23,8% | 27,8% |
Kaip rodėme Orthodox Icons dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Composite Icon with the Cru… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Mother of God of Tender… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Glorification of the Cross… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Deesis from the Church of N… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| St George and the Youth of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Saint Nikita slaying the de… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christ Acheiropoietos (made… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 | 0 |
| The Saviour of Furious Eye | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Virgin (Theotokos) and Chil… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Praises of the Theotokos. V… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Orthodox Icons auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Orthodox Icons lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 21 Rugs | 0 |
| A 22 Rugs | 0 |
| T 23 Rugs | 0 |
| K 24 Rugs | 0 |
| P 25 Rugs | 100 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 100 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 0 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 0 |
| Pr 5 Spa | 100 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 0 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 100 |
| Pr 12 Spa (prognozė) | 100 |
| A 13 Spa (prognozė) | 0 |
| T 14 Spa (prognozė) | 0 |
| K 15 Spa (prognozė) | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 100 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 100 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 200 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 100 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 100 |
Orthodox Icons: trumpi atsakymai
Kuri Orthodox Icons kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Ss.Sergius and Bacchus: 200 lankytojų, tai sudaro 11% viso Orthodox Icons lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Orthodox Icons?
- 2.500 per dvylika mėnesių (1.000 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 1.500 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Orthodox Icons kūrybos darbams?
- Taip, Švelnus šešėlis (Švytėjimas): 67% lankytų lankytų katalogo 50% dalies.