Odilon Redon Auditorija ir pagrindiniai darbai

1840 – 1916

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Odilon Redon puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Odilon Redon: pagrindinės figūros

Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra The Cyclops: 1.700 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 2% viso Odilon Redon kūrinių peržiūrų. Tada Yellow Tree ir White Vase with Flowers. Iš viso 72.500 apsilankymų: 5.600 puslapio lankytojų, 66.900 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Rugs 2026 lankytojų buvo 10% mažiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 55.500). Auditorijos kalbos: Anglų (19%),Vokiečių (17%) ir Ukrainiečių (17%). Auditorijos šalys: Vokietija (23%),Jungtinės Amerikos Valstijos (13%) ir Ispanija (10%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (1%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Mirusė (Emocinis tonas) sulaukia 51% apžiūrų, nors sudaro tik 25% katalogo dalį.

Odilon Redon: dažniausiai žiūrimos 10 darbai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Odilon Redon darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.

  1. The Cyclops 1 The Cyclops, 1914 1.700 lankytojų · 2,3%
  2. Yellow Tree 2 Yellow Tree, 1900 1.100 lankytojų · 1,5%
  3. White Vase with Flowers 3 White Vase with Flowers, 1916 1.100 lankytojų · 1,5%
  4. Ophelia 4 Ophelia, 1903 900 lankytojų · 1,2%
  5. The Black Pegasus 5 The Black Pegasus 800 lankytojų · 1,1%
  6. Woman in Red 6 Woman in Red 800 lankytojų · 1,1%
  7. Oriental Woman 7 Oriental Woman, 1897 800 lankytojų · 1,1%
  8. Cactus Man 8 Cactus Man, 1882 700 lankytojų · 0,9%
  9. Roger and Angelica 9 Roger and Angelica, 1909 700 lankytojų · 0,9%
  10. Peyrelebade Landscape 10 Peyrelebade Landscape, 1868 700 lankytojų · 0,9%

Kaip kas mėnesį pasikeičia Odilon Redon auditorija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261001.500
Lie 20261.30054.200
Rugp 20261.1007.000
Rugs 20263.1004.200

Kaip Odilon Redon darbai buvo sekami per metus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip rodėme Odilon Redon dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Death of Ophelia000000000100100100
Beatrice0000000001000100
Woman in Red0000000007000100
Roger and Angelica0000000001001000
The cyclops00000000010000
Portrait of Paul Gauguin000000000000
The Window0000000002001000
The Cyclops000000000400600100
Young Girl in a Blue Bonnet00000000040000
Large Bouquet in a Japanese…00000000001000

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Odilon Redon?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai64.00088,3%
telefonai7.50010,3%
planšetės1.0001,4%

Kuriomis kalbomis dominuoja Odilon Redon auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų1.20019,0%
Vokiečių1.10017,5%
Ukrainiečių1.10017,5%
Ispanų70011,1%
Rusų4006,3%
Bulgarų3004,8%
Prancūzų3004,8%
Italų3004,8%
Suomių2003,2%
Arabų1001,6%

Kokia yra kasdienė Odilon Redon lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti skaičius
DienaPeržiūros
T 30 Rugs500
K 1 Spa3.100
P 2 Spa2.300
Š 3 Spa600
S 4 Spa300
Pr 5 Spa800
A 6 Spa1.300
T 7 Spa1.200
K 8 Spa600
P 9 Spa1.500
Š 10 Spa700
S 11 Spa300
Pr 12 Spa1.100
A 13 Spa900
T 14 Spa1.100
K 15 Spa900
P 16 Spa700
Š 17 Spa0
S 18 Spa5.000
Pr 19 Spa1.900
A 20 Spa1.400
T 21 Spa (prognozė)1.300
K 22 Spa (prognozė)2.100
P 23 Spa (prognozė)2.000
Š 24 Spa (prognozė)600
S 25 Spa (prognozė)2.500
Pr 26 Spa (prognozė)1.700
A 27 Spa (prognozė)1.600
T 28 Spa (prognozė)1.400
K 29 Spa (prognozė)2.200
P 30 Spa (prognozė)2.200
Š 31 Spa (prognozė)600
S 1 Lap (prognozė)2.700
Pr 2 Lap (prognozė)1.800
A 3 Lap (prognozė)1.700
T 4 Lap (prognozė)1.400
K 5 Lap (prognozė)2.300
P 6 Lap (prognozė)2.300
Š 7 Lap (prognozė)700
S 8 Lap (prognozė)2.800
Pr 9 Lap (prognozė)1.900
A 10 Lap (prognozė)1.800

Odilon Redon: trumpi atsakymai

Kuri Odilon Redon kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?

The Cyclops: 1.700 lankytojų, tai sudaro 2% viso Odilon Redon lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Odilon Redon?

72.500 per dvylika mėnesių (5.600 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 66.900 – darbų puslapyje).

Ar žmonės žiūri Odilon Redon telefonu ar kompiuteriu?

Abiejuose: kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (1%); lyderauja kompiuteriai su 88% dalimi.

Ar Odilon Redon sekamas keliais kalpomis?

Taip: Anglų (19%),Vokiečių (17%) ir Ukrainiečių (17%). Lyderiuoju yra Anglų su dalimi 19%.

Ar auditorija teikia pirmenybę Odilon Redon kūrybos darbams?

Taip, Mirusė (Emocinis tonas): 51% lankytų lankytų katalogo 25% dalies.