Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Nicolas de Staël puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Nicolas de Staël: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Honfleur: 700 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 39% viso Nicolas de Staël kūrinių peržiūrų. Tada Composition ir Landschaft. Iš viso 2.300 apsilankymų: 600 puslapio lankytojų, 1.700 darbų lankytojų. Auditorija mažeja: Rugs 2026 lankytojų buvo 67% mažiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.000). Išlieka vienas stilingas akcentas: Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija) sulaukia 89% apžiūrų, nors sudaro tik 50% katalogo dalį.
Nicolas de Staël: dažniausiai žiūrimos 4 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 4 dažniausiai peržiūromų Nicolas de Staël darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
Kaip kas mėnesį pasikeičia Nicolas de Staël auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Spa 2025 | 0 | 0 |
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 600 |
| Rugp 2026 | 0 | 900 |
| Rugs 2026 | 100 | 200 |
Kaip Nicolas de Staël darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Nicolas de Staël kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 33,3% | 11,1% |
| Švelnus šešėlis | 16,7% | 33,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 16,7% | 16,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 16,7% | 0,0% |
| Šviesus | 16,7% | 38,9% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 50,0% | 11,1% |
| Subtili spalva | 16,7% | 38,9% |
| Subtilus ir subalansuotas | 33,3% | 50,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 50,0% | 11,1% |
| Subalansuota | 33,3% | 72,2% |
| Vividūs | 16,7% | 16,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 16,7% | 38,9% |
| Švelnus | 16,7% | 0,0% |
| Subalansuotas | 16,7% | 11,1% |
| Ryški | 16,7% | 33,3% |
| Pareiškimas | 33,3% | 16,7% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 33,3% | 11,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 50,0% | 88,9% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 0,0% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 16,7% | 0,0% |
Kaip rodėme Nicolas de Staël dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Spa 2025 | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Landschaft | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 500 | 0 |
| Composition en Bleu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Honfleur | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 200 | 200 |
| Ballet | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Nicolas de Staël auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 100 | 50,0% |
| Italų | 100 | 50,0% |
Kokia yra kasdienė Nicolas de Staël lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 25 Rugs | 0 |
| Š 26 Rugs | 0 |
| S 27 Rugs | 0 |
| Pr 28 Rugs | 0 |
| A 29 Rugs | 0 |
| T 30 Rugs | 0 |
| K 1 Spa | 0 |
| P 2 Spa | 100 |
| Š 3 Spa | 0 |
| S 4 Spa | 100 |
| Pr 5 Spa | 0 |
| A 6 Spa | 0 |
| T 7 Spa | 0 |
| K 8 Spa | 100 |
| P 9 Spa | 0 |
| Š 10 Spa | 0 |
| S 11 Spa | 0 |
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 17 Spa (prognozė) | 0 |
| S 18 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 19 Spa (prognozė) | 0 |
| A 20 Spa (prognozė) | 0 |
| T 21 Spa (prognozė) | 0 |
| K 22 Spa (prognozė) | 0 |
| P 23 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 24 Spa (prognozė) | 0 |
| S 25 Spa (prognozė) | 0 |
| Pr 26 Spa (prognozė) | 0 |
| A 27 Spa (prognozė) | 0 |
| T 28 Spa (prognozė) | 0 |
| K 29 Spa (prognozė) | 0 |
| P 30 Spa (prognozė) | 0 |
| Š 31 Spa (prognozė) | 0 |
| S 1 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
Nicolas de Staël: trumpi atsakymai
Kuri Nicolas de Staël kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Honfleur: 700 lankytojų, tai sudaro 39% viso Nicolas de Staël lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 4 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Nicolas de Staël?
- 2.300 per dvylika mėnesių (600 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 1.700 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Nicolas de Staël kūrybos darbams?
- Taip, Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija): 89% lankytų lankytų katalogo 50% dalies.