Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Natalija Gončiarova puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Natalija Gončiarova: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra The rowers: 600 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 11% viso Natalija Gončiarova kūrinių peržiūrų. Tada Pink Light ir Fishing. Iš viso 7.500 apsilankymų: 5.400 puslapio lankytojų, 2.100 darbų lankytojų. Auditorija auga: Spa 2026 lankytojų buvo 367% daugiau nei Rugs 2026. Lūkių mėnuo: Spa 2026 (lankytojų skaičius: 4.200). Auditorijos kalbos: Anglų (32%),Italų (15%) ir Protugalų (11%). Auditorijos šalys: Italija (15%),Graikija (11%) ir Jungtinės Amerikos Valstijos (11%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (51%),telefonai (47%) ir planšetės (3%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas) sulaukia 45% apžiūrų, nors sudaro tik 32% katalogo dalį.
Natalija Gončiarova: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Natalija Gončiarova darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
The rowers, 1911
600 lankytojų · 10,9%
-
2
Pink Light
500 lankytojų · 9,1%
-
3
Fishing, 1909
400 lankytojų · 7,3%
-
4
Harvest, 1911
300 lankytojų · 5,5%
-
5
Portrait of a woman (Tatiana Ryabushinskaya)
300 lankytojų · 5,5%
-
6
Still Life
300 lankytojų · 5,5%
-
7
Forest, 1913
300 lankytojų · 5,5%
-
8
Cats (Rayonist perception in rose, black and yellow), 1913
200 lankytojų · 3,6%
-
9
Linen, 1908
200 lankytojų · 3,6%
-
10
Design for final backcloth, 1926
200 lankytojų · 3,6%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Natalija Gončiarova auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 400 | 1.100 |
| Rugp 2026 | 0 | 800 |
| Rugs 2026 | 900 | 0 |
| Spa 2026 | 4.100 | 100 |
Kaip Natalija Gončiarova darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Natalija Gončiarova kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 10,0% | 14,5% |
| Švelnus šešėlis | 32,0% | 30,9% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 32,0% | 45,5% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 18,0% | 7,3% |
| Šviesus | 8,0% | 1,8% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 14,0% | 25,4% |
| Subtili spalva | 12,0% | 7,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 46,0% | 43,6% |
| Ryški spalvų išraiška | 24,0% | 16,4% |
| Ryški spalva | 4,0% | 7,3% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsūs tonai | 33,3% | 41,4% |
| Žemiški tonai | 30,3% | 41,4% |
| Neutralios spalvos | 24,2% | 17,2% |
| Pastelinės spalvos | 6,1% | 0,0% |
| Šiltos spalvos | 6,1% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 14,0% | 27,3% |
| Subalansuota | 52,0% | 50,9% |
| Vividūs | 34,0% | 21,8% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 14,0% | 23,6% |
| Subalansuotas | 10,0% | 7,3% |
| Ryški | 40,0% | 21,8% |
| Pareiškimas | 36,0% | 47,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 46,0% | 47,3% |
| Švelniai suderinta paletė | 16,0% | 18,2% |
| Subalansuota harmonija | 16,0% | 7,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 18,0% | 20,0% |
| Suvarta paletė | 4,0% | 7,3% |
Kaip rodėme Natalija Gončiarova dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Design for final backcloth | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Harvest | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 0 | 0 |
| Composition | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Decor for the Ballet "Litur… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fishing | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Peasant Women | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Haymaking | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Airplane over train | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Reapers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Boy with rooster | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Natalija Gončiarova?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti skaičius
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 3.800 | 50,7% |
| telefonai | 3.500 | 46,7% |
| planšetės | 200 | 2,7% |
Kuriomis kalbomis dominuoja Natalija Gončiarova auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 1.500 | 31,9% |
| Italų | 700 | 14,9% |
| Protugalų | 500 | 10,6% |
| Vokiečių | 300 | 6,4% |
| Graikų | 300 | 6,4% |
| Ispanų | 300 | 6,4% |
| Bulgarų | 200 | 4,3% |
| Korėjiečių | 200 | 4,3% |
| Arabų | 100 | 2,1% |
| Čekų | 100 | 2,1% |
Kokia yra kasdienė Natalija Gončiarova lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 200 |
| Š 17 Spa | 700 |
| S 18 Spa | 300 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 200 |
| T 21 Spa | 200 |
| K 22 Spa | 500 |
| P 23 Spa | 600 |
| Š 24 Spa | 300 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 700 |
| A 27 Spa | 300 |
| T 28 Spa | 500 |
| K 29 Spa | 600 |
| P 30 Spa | 400 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 200 |
| Pr 2 Lap | 300 |
| A 3 Lap | 400 |
| T 4 Lap | 300 |
| K 5 Lap | 100 |
| P 6 Lap (prognozė) | 300 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 200 |
| S 8 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 200 |
| A 10 Lap (prognozė) | 200 |
| T 11 Lap (prognozė) | 200 |
| K 12 Lap (prognozė) | 300 |
| P 13 Lap (prognozė) | 200 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 200 |
| S 15 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 200 |
| A 17 Lap (prognozė) | 200 |
| T 18 Lap (prognozė) | 200 |
| K 19 Lap (prognozė) | 200 |
| P 20 Lap (prognozė) | 200 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 200 |
| S 22 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 200 |
| A 24 Lap (prognozė) | 200 |
| T 25 Lap (prognozė) | 200 |
| K 26 Lap (prognozė) | 200 |
Natalija Gončiarova: trumpi atsakymai
Kuri Natalija Gončiarova kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- The rowers: 600 lankytojų, tai sudaro 11% viso Natalija Gončiarova lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Natalija Gončiarova?
- 7.500 per dvylika mėnesių (5.400 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 2.100 – darbų puslapyje).
Ar žmonės žiūri Natalija Gončiarova telefonu ar kompiuteriu?
- Abiejuose: kompiuteriai (51%),telefonai (47%) ir planšetės (3%); lyderauja kompiuteriai su 51% dalimi.
Ar Natalija Gončiarova sekamas keliais kalpomis?
- Taip: Anglų (32%),Italų (15%) ir Protugalų (11%). Lyderiuoju yra Anglų su dalimi 32%.
Ar auditorija teikia pirmenybę Natalija Gončiarova kūrybos darbams?
- Taip, Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 45% lankytų lankytų katalogo 32% dalies.