Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Maurice Utrillo puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Maurice Utrillo: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie: 800 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 2% viso Maurice Utrillo kūrinių peržiūrų. Tada The pink house in Montmartre ir A Street in a Suburb of Paris. Iš viso 41.500 apsilankymų: 12.300 puslapio lankytojų, 29.200 darbų lankytojų. Auditorija auga: Spa 2026 lankytojų buvo 206% daugiau nei Rugs 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 23.700). Auditorijos kalbos: Prancūzų (23%),Japonų (20%) ir Italų (15%). Auditorijos šalys: Prancūzija (23%),Japonija (20%) ir Italija (15%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (70%),telefonai (27%) ir planšetės (3%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Žemiški tonai (Spalvų paletė) sulaukia 35% apžiūrų, nors sudaro tik 21% katalogo dalį.
Maurice Utrillo: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Maurice Utrillo darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
Kaip kas mėnesį pasikeičia Maurice Utrillo auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
200
1.100
Lie 2026
3.000
20.700
Rugp 2026
500
1.800
Rugs 2026
1.100
2.400
Spa 2026
7.500
3.200
Kaip Maurice Utrillo darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Maurice Utrillo kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Nostagiška aura
100,0%
76,1%
Eteriška
0,0%
11,9%
Raminanti
0,0%
10,4%
Romantiška
0,0%
1,5%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Nostalgiška
33,3%
41,8%
Melancholiškas
33,3%
35,8%
Refleksyvus
33,3%
13,4%
Raminantis
0,0%
9,0%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
14,0%
8,8%
Švelnus šešėlis
20,0%
20,4%
Švelni apšvietimo intensyvumas
32,0%
35,4%
Šviesos intensyvumas: ryški
24,0%
28,7%
Šviesus
10,0%
6,7%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
42,0%
40,2%
Subtili spalva
38,0%
35,1%
Subtilus ir subalansuotas
12,0%
19,5%
Ryški spalvų išraiška
8,0%
5,2%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Neutralios spalvos
64,3%
59,6%
Žemiški tonai
21,4%
35,3%
Tamsūs tonai
7,1%
2,3%
Gamta
3,6%
1,8%
Pastelinės spalvos
3,6%
0,9%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
40,0%
30,8%
Subalansuota
46,0%
54,0%
Vividūs
14,0%
15,2%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
2,0%
3,4%
Švelnus
26,0%
18,6%
Subalansuotas
8,0%
14,3%
Ryški
34,0%
32,6%
Pareiškimas
30,0%
31,1%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
40,0%
25,9%
Švelniai suderinta paletė
8,0%
11,9%
Subalansuota harmonija
14,0%
16,5%
Stiprus spalvų vientisumas
26,0%
37,8%
Suvarta paletė
12,0%
7,9%
Kaip rodėme Maurice Utrillo dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
Darbai
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Spa 2026
montmartre
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
0
Church of Saint Jean Baptis…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
0
Three mills montmartre unde…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Pontoise, Rue De L'éperon a…
0
0
0
0
0
0
0
0
500
200
0
100
Rue du Chevalier de la Barr…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
400
100
flowers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Moulin in Sannois under snow
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Church of St. Nicolas du Ch…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
church at deuil
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
place pigalle
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Maurice Utrillo?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti skaičius
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
29.000
69,9%
telefonai
11.100
26,7%
planšetės
1.400
3,4%
Kuriomis kalbomis dominuoja Maurice Utrillo auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Prancūzų
1.900
23,2%
Japonų
1.600
19,5%
Italų
1.200
14,6%
Ispanų
700
8,5%
Bulgarų
500
6,1%
Vokiečių
500
6,1%
Anglų
500
6,1%
Čekų
200
2,4%
Protugalų
200
2,4%
Rusų
200
2,4%
Kokia yra kasdienė Maurice Utrillo lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
Diena
Peržiūros
Pr 12 Spa
300
A 13 Spa
200
T 14 Spa
700
K 15 Spa
100
P 16 Spa
200
Š 17 Spa
200
S 18 Spa
700
Pr 19 Spa
700
A 20 Spa
400
T 21 Spa
1.000
K 22 Spa
400
P 23 Spa
400
Š 24 Spa
300
S 25 Spa
1.600
Pr 26 Spa
200
A 27 Spa
500
T 28 Spa
200
K 29 Spa
300
P 30 Spa
900
Š 31 Spa
700
S 1 Lap
1.500
Pr 2 Lap (prognozė)
500
A 3 Lap (prognozė)
500
T 4 Lap (prognozė)
800
K 5 Lap (prognozė)
400
P 6 Lap (prognozė)
700
Š 7 Lap (prognozė)
500
S 8 Lap (prognozė)
1.700
Pr 9 Lap (prognozė)
600
A 10 Lap (prognozė)
600
T 11 Lap (prognozė)
1.000
K 12 Lap (prognozė)
400
P 13 Lap (prognozė)
800
Š 14 Lap (prognozė)
600
S 15 Lap (prognozė)
1.900
Pr 16 Lap (prognozė)
700
A 17 Lap (prognozė)
600
T 18 Lap (prognozė)
1.100
K 19 Lap (prognozė)
400
P 20 Lap (prognozė)
800
Š 21 Lap (prognozė)
700
S 22 Lap (prognozė)
2.100
Maurice Utrillo: trumpi atsakymai
Kuri Maurice Utrillo kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
Pontoise, Rue De L'éperon and Rue De La Coutellerie: 800 lankytojų, tai sudaro 2% viso Maurice Utrillo lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Maurice Utrillo?
41.500 per dvylika mėnesių (12.300 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 29.200 – darbų puslapyje).
Ar žmonės žiūri Maurice Utrillo telefonu ar kompiuteriu?
Abiejuose: kompiuteriai (70%),telefonai (27%) ir planšetės (3%); lyderauja kompiuteriai su 70% dalimi.
Ar Maurice Utrillo sekamas keliais kalpomis?
Taip: Prancūzų (23%),Japonų (20%) ir Italų (15%). Lyderiuoju yra Prancūzų su dalimi 23%.
Ar auditorija teikia pirmenybę Maurice Utrillo kūrybos darbams?