Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Martin Munkácsi puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Martin Munkácsi: lankytojų skaičius per metus
Four Boys at Lake Tanganyika yra dažniausiai žiūrimas darbas: 1.200 apsilankymų per metus, tai sudaro 44% viso dėmesio, skirto Martin Munkácsi. Toliausiai yra Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine ir Jumping a Puddle. Dailininko puslapį lankė 900 kartų, o darbus – 2.000: iš viso lankytų 2.900. Susidomėjimas išaugo 33% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Rugp 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 1.100 kartų. Jiems labiausiai patinka Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 59% lankytojų lankė, nors tai sudaro 36% katalogo dalį.
10 dažniausiai žiūrimia Martin Munkácsi darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Martin Munkácsi kūrinys.
-
1
Four Boys at Lake Tanganyika, 1930
1.200 lankytojų · 44,4%
-
2
Lovely Autumn the Last Warm Days of Sunshine, 1929
400 lankytojų · 14,8%
-
3
Jumping a Puddle, 1934
300 lankytojų · 11,1%
-
4
Bathing Beauties, Berlin, 1929
200 lankytojų · 7,4%
-
5
New York World's Fair, Harper's Bazaar, 1938
100 lankytojų · 3,7%
-
6
Lucile Brokaw, Harper's Bazaar, 1933
100 lankytojų · 3,7%
-
7
Harpers Bazaar Halston, 1962
100 lankytojų · 3,7%
-
8
Cheese Market, Holland, 1932
100 lankytojų · 3,7%
-
9
Having Fun at Breakfast, Berlin, 1933
100 lankytojų · 3,7%
-
10
Woman in Rowboat, 1928
100 lankytojų · 3,7%
Kada žmonės lanko Martin Munkácsi puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 200 |
| Lie 2026 | 100 | 800 |
| Rugp 2026 | 200 | 900 |
| Rugs 2026 | 200 | 100 |
| Spa 2026 | 400 | 0 |
Kada vykdoma Martin Munkácsi darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Martin Munkácsi kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 11,1% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 13,9% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 36,1% | 59,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 27,8% | 22,2% |
| Šviesus | 11,1% | 18,5% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 91,7% | 100,0% |
| Subtili spalva | 8,3% | 0,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 91,7% | 100,0% |
| Subalansuota | 8,3% | 0,0% |
| Vividūs | 0,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 5,6% | 0,0% |
| Švelnus | 5,6% | 0,0% |
| Subalansuotas | 11,1% | 0,0% |
| Ryški | 13,9% | 18,5% |
| Pareiškimas | 63,9% | 81,5% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 8,3% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 16,7% | 22,2% |
| Suvarta paletė | 75,0% | 77,8% |
Kurių Martin Munkácsi darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jumping a Puddle | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| New York World's Fair, Harp… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Woman in Rowboat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Footballers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Bedouin Egypt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jumping Fox Terrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Eva Szaplone in a Rumbleseat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lovely Autumn the Last Warm… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 100 | 0 | 0 |
| German Army Marches Out | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domiuisi Martin Munkácsi?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duomenys lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 300 | 60,0% |
| Prancūzų | 200 | 40,0% |
Kiek per dieną lankytojų turi Martin Munkácsi ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 300 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 300 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 200 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 100 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 100 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 100 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 100 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 100 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 100 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 100 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 100 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 100 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 100 |
Ką žmonės klausia apie Martin Munkácsi
Kuris Martin Munkácsi kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra Four Boys at Lake Tanganyika, sulaukusi 1.200 apsilankymų, tai sudaro 44% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Martin Munkácsi auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 2.900 lankytojų per dvylika mėnesių: 900 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 2.000 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kurių Martin Munkácsi darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas), sulaukia 59% apžiūrų, nors sudaro 36% katalogo.