Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Marino Marini puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Marino Marini: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Horse and rider: 200 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 11% viso Marino Marini kūrinių peržiūrų. Tada L’angelo della citta, (1948) ir Untitled (133). Iš viso 2.500 apsilankymų: 900 puslapio lankytojų, 1.600 darbų lankytojų. Auditorija auga: Spa 2026 lankytojų buvo 300% daugiau nei Rugs 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 2.000). Išlieka vienas stilingas akcentas: Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas) sulaukia 33% apžiūrų, nors sudaro tik 12% katalogo dalį.
Marino Marini: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Marino Marini darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Horse and rider
200 lankytojų · 11,1%
-
2
L’angelo della citta, (1948)
200 lankytojų · 11,1%
-
3
Untitled (133)
200 lankytojų · 11,1%
-
4
Untitled (129)
200 lankytojų · 11,1%
-
5
Untitled
100 lankytojų · 5,6%
-
6
Ritratto d
100 lankytojų · 5,6%
-
7
Horse and rider (2)
100 lankytojų · 5,6%
-
8
Danseres
100 lankytojų · 5,6%
-
9
Pomona
100 lankytojų · 5,6%
-
10
Man Leading Two Horses, 1953
100 lankytojų · 5,6%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Marino Marini auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 600 | 1.400 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
| Spa 2026 | 200 | 200 |
Kaip Marino Marini darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Marino Marini kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 6,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 18,0% | 16,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 30,0% | 33,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 24,0% | 38,9% |
| Šviesus | 22,0% | 11,1% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 62,0% | 55,6% |
| Subtili spalva | 16,0% | 5,6% |
| Subtilus ir subalansuotas | 12,0% | 33,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 10,0% | 5,6% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 60,0% | 69,2% |
| Žemiški tonai | 20,0% | 23,1% |
| Tamsūs tonai | 12,5% | 7,7% |
| Pastelinės spalvos | 7,5% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 60,0% | 55,6% |
| Subalansuota | 26,0% | 27,8% |
| Vividūs | 14,0% | 16,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 18,0% | 11,1% |
| Švelnus | 24,0% | 22,2% |
| Subalansuotas | 2,0% | 5,6% |
| Ryški | 14,0% | 22,2% |
| Pareiškimas | 42,0% | 38,9% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 8,0% | 22,2% |
| Švelniai suderinta paletė | 16,0% | 5,6% |
| Subalansuota harmonija | 8,0% | 5,6% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 36,0% | 33,3% |
| Suvarta paletė | 32,0% | 33,3% |
Kaip rodėme Marino Marini dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Two Men and a Horse | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Horses and Standing Rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Man Leading Two Horses | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Man and Horse 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (133) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Horse and rider | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Untitled (902) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (846) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (401) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled (505) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Marino Marini auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Italų | 100 | 50,0% |
| Lenkų | 100 | 50,0% |
Kokia yra kasdienė Marino Marini lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 100 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 100 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 100 |
| T 4 Lap | 200 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 100 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 100 |
| T 11 Lap (prognozė) | 200 |
| K 12 Lap (prognozė) | 100 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 100 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 100 |
| T 18 Lap (prognozė) | 200 |
| K 19 Lap (prognozė) | 100 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 100 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 100 |
| T 25 Lap (prognozė) | 300 |
| K 26 Lap (prognozė) | 100 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Marino Marini: trumpi atsakymai
Kuri Marino Marini kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Horse and rider: 200 lankytojų, tai sudaro 11% viso Marino Marini lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Marino Marini?
- 2.500 per dvylika mėnesių (900 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 1.600 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Marino Marini kūrybos darbams?
- Taip, Subtilus ir subalansuotas (Spalvų nasyginimas): 33% lankytų lankytų katalogo 12% dalies.