Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Marguerite Zorach puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Marguerite Zorach: lankytojų skaičius per metus
William Zorach Working on a Sculpture, Mother and Child yra dažniausiai žiūrimas darbas: 200 apsilankymų per metus, tai sudaro 4% viso dėmesio, skirto Marguerite Zorach. Toliausiai yra Tapestry Design ir Zoltan Hecht. Dailininko puslapį lankė 500 kartų, o darbus – 4.000: iš viso lankytų 4.500. Lūstis sumaigo 100% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 4.200 kartų. Lankytojai žiūri kompiuteriai (98%) ir telefonai (2%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Monochrominis (Spalvų intensyvumas): 36% lankytojų lankė, nors tai sudaro 24% katalogo dalį.
10 dažniausiai žiūrimia Marguerite Zorach darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Marguerite Zorach kūrinys.
-
1
William Zorach Working on a Sculpture, Mother and Child, 1931
200 lankytojų · 4,4%
-
2
Tapestry Design, 1968
200 lankytojų · 4,4%
-
3
Zoltan Hecht, 1913
200 lankytojų · 4,4%
-
4
Blouse, 1968
200 lankytojų · 4,4%
-
5
(Portrait of Unidentified Woman), 1923
200 lankytojų · 4,4%
-
6
Merry Xmas from W and M and Tessim Zorach, 1915
200 lankytojų · 4,4%
-
7
(Reclining Cat with Plate of Bananas)
200 lankytojų · 4,4%
-
8
(Female in Chair, Arms Raised)
200 lankytojų · 4,4%
-
9
(Two Figures)
200 lankytojų · 4,4%
-
10
New Hampshire Family
200 lankytojų · 4,4%
Kada žmonės lanko Marguerite Zorach puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 200 |
| Lie 2026 | 500 | 3.700 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kada vykdoma Marguerite Zorach darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Marguerite Zorach kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 4,0% | 13,3% |
| Švelnus šešėlis | 4,0% | 11,1% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 18,0% | 4,4% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 10,0% | 6,7% |
| Šviesus | 64,0% | 64,4% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 46,0% | 42,2% |
| Subtili spalva | 30,0% | 31,1% |
| Subtilus ir subalansuotas | 20,0% | 26,7% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 50,0% | 50,0% |
| Neutralios spalvos | 32,6% | 39,5% |
| Žemiški tonai | 15,2% | 10,5% |
| Pastelinės spalvos | 2,2% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 24,0% | 35,6% |
| Subalansuota | 50,0% | 37,8% |
| Vividūs | 26,0% | 26,7% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 70,0% | 71,1% |
| Švelnus | 4,0% | 4,4% |
| Subalansuotas | 2,0% | 0,0% |
| Ryški | 4,0% | 6,7% |
| Pareiškimas | 20,0% | 17,8% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 8,0% | 11,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 2,0% | 4,4% |
| Subalansuota harmonija | 6,0% | 6,7% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 14,0% | 11,1% |
| Suvarta paletė | 70,0% | 66,7% |
Kurių Marguerite Zorach darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Near Hebron | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Untitled Blockprint | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Xmas from W and M and… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Merry Christmas from the Zo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Memories of My California C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Woman with Cat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cat and Flowers | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| (Reclining Cat with Plate o… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christmas Mail | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Commerce and Industry (mura… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Marguerite Zorach auditorija?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Duomenys lentelėje
| Įrenginys | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| kompiuteriai | 4.400 | 97,8% |
| telefonai | 100 | 2,2% |
Kuriomis kalbomis domiuisi Marguerite Zorach?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną lankytojų turi Marguerite Zorach ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 100 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 100 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 100 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 200 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 200 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 200 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 200 |
Ką žmonės klausia apie Marguerite Zorach
Kuris Marguerite Zorach kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra William Zorach Working on a Sculpture, Mother and Child, sulaukusi 200 apsilankymų, tai sudaro 4% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Marguerite Zorach auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 4.500 lankytojų per dvylika mėnesių: 500 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 4.000 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kokiais įrenginiais naudojasi Marguerite Zorach auditorija?
- Auditorija renkasi iš kompiuteriai (98%) ir telefonai (2%); kompiuteriai generuoja 98% apsilankymų.
Kurių Marguerite Zorach darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Monochrominis (Spalvų intensyvumas), sulaukia 36% apžiūrų, nors sudaro 24% katalogo.