Lyonel Feininger Darbų žiūrovai

1871 – 1956

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Lyonel Feininger puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Lyonel Feininger: lankytojų skaičius per metus

The honeymooners yra dažniausiai žiūrimas darbas: 1.100 apsilankymų per metus, tai sudaro 13% viso dėmesio, skirto Lyonel Feininger. Toliausiai yra Jesuits III ir Gelmeroda IX. Dailininko puslapį lankė 4.800 kartų, o darbus – 7.300: iš viso lankytų 12.100. Susidomėjimas išaugo 26% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 6.800 kartų. Lankytojai skaito Vokiečių (69%),Čekų (6%) ir Ispanų (6%) kalba. Lankytojai atvyksta iš šių šalių: Vokietija (48%),Italija (16%) ir Austrija (6%). Lankytojai žiūri kompiuteriai (59%),telefonai (31%) ir planšetės (10%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Nostagiška aura (Nuotaika): 39% lankytojų lankė, nors tai sudaro 0% katalogo dalį.

10 dažniausiai žiūrimia Lyonel Feininger darbai

Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Lyonel Feininger kūrinys.

  1. The honeymooners 1 The honeymooners 1.100 lankytojų · 13,1%
  2. Jesuits III 2 Jesuits III, 1915 600 lankytojų · 7,1%
  3. Gelmeroda IX 3 Gelmeroda IX 600 lankytojų · 7,1%
  4. Blue Coast 4 Blue Coast 400 lankytojų · 4,8%
  5. Gelmeroda, VIII 5 Gelmeroda, VIII 300 lankytojų · 3,6%
  6. Carnival 6 Carnival 300 lankytojų · 3,6%
  7. Architecture II (Man of Potin) 7 Architecture II (Man of Potin) 300 lankytojų · 3,6%
  8. Boats 8 Boats, 1917 200 lankytojų · 2,4%
  9. Carnival in Arcueil 9 Carnival in Arcueil, 1911 200 lankytojų · 2,4%
  10. Gaberndorf II 10 Gaberndorf II 200 lankytojų · 2,4%

Kada žmonės lanko Lyonel Feininger puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 20262.1004.700
Rugp 20269001.400
Rugs 20261.8001.100

Kada vykdoma Lyonel Feininger darbių apžvalga?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Lyonel Feininger darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The honeymooners000000000400100200
Boats0000000001001000
Sailing Boats000000000000
Blue Coast00000000040000
Gelmeroda XI000000000000
Gelmeroda IX0000000004000200
Carnival0000000000200100
The Green Bridge00000000010000
Zeitungsleser (Newspaper Re…00000000001000
On the Bridge (Ober-Weimar)00000000001000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Lyonel Feininger auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai7.10058,7%
telefonai3.80031,4%
planšetės1.2009,9%

Kuriomis kalbomis domiuisi Lyonel Feininger?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Vokiečių2.40068,6%
Čekų2005,7%
Ispanų2005,7%
Italų2005,7%
Korėjiečių2005,7%
Anglų1002,9%
Suomių1002,9%
Protugalų1002,9%

Kiek per dieną lankytojų turi Lyonel Feininger ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
Pr 5 Spa300
A 6 Spa200
T 7 Spa100
K 8 Spa400
P 9 Spa300
Š 10 Spa0
S 11 Spa1.100
Pr 12 Spa0
A 13 Spa100
T 14 Spa200
K 15 Spa500
P 16 Spa200
Š 17 Spa200
S 18 Spa200
Pr 19 Spa300
A 20 Spa200
T 21 Spa400
K 22 Spa100
P 23 Spa400
Š 24 Spa1.000
S 25 Spa0
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)300
K 29 Spa (prognozė)400
P 30 Spa (prognozė)300
Š 31 Spa (prognozė)500
S 1 Lap (prognozė)500
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)200
T 4 Lap (prognozė)300
K 5 Lap (prognozė)400
P 6 Lap (prognozė)300
Š 7 Lap (prognozė)500
S 8 Lap (prognozė)500
Pr 9 Lap (prognozė)200
A 10 Lap (prognozė)200
T 11 Lap (prognozė)300
K 12 Lap (prognozė)400
P 13 Lap (prognozė)300
Š 14 Lap (prognozė)500
S 15 Lap (prognozė)500

Ką žmonės klausia apie Lyonel Feininger

Kuris Lyonel Feininger kūrinys yra dažniausiai lankomas?

Pirmiausia yra The honeymooners, sulaukusi 1.100 apsilankymų, tai sudaro 13% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Lyonel Feininger auditorija OriginalUniqueArt.com?

12.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.800 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 7.300 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokiais įrenginiais naudojasi Lyonel Feininger auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (59%),telefonai (31%) ir planšetės (10%); kompiuteriai generuoja 59% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Lyonel Feininger sekėjai?

Vokiečių (69%),Čekų (6%) ir Ispanų (6%); Vokiečių užima 69%.

Kurių Lyonel Feininger darbai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Nostagiška aura (Nuotaika), sulaukia 39% apžiūrų, nors sudaro 0% katalogo.