Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Lynda Benglis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Lynda Benglis: lankytojų skaičius per metus
Quartered Meteor yra dažniausiai žiūrimas darbas: 300 apsilankymų per metus, tai sudaro 60% viso dėmesio, skirto Lynda Benglis. Toliausiai yra Maquette for Nalia ir Gugarut. Dailininko puslapį lankė 500 kartų, o darbus – 100: iš viso lankytų 600. Lūstis sumaigo 100% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 400 kartų. Jiems labiausiai patinka Pareiškimas (Kontrastas): 100% lankytojų lankė, nors tai sudaro 40% katalogo dalį.
3 dažniausiai žiūrimia Lynda Benglis darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Lynda Benglis kūrinys.
Kada žmonės lanko Lynda Benglis puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 100 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 200 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kada vykdoma Lynda Benglis darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Lynda Benglis kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 10,0% | 20,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 0,0% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 30,0% | 0,0% |
| Šviesus | 60,0% | 80,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 70,0% | 100,0% |
| Subtili spalva | 10,0% | 0,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 10,0% | 0,0% |
| Ryški spalvų išraiška | 10,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 40,0% | 60,0% |
| Pastelinės spalvos | 30,0% | 20,0% |
| Žemiški tonai | 20,0% | 20,0% |
| Monochrominis | 10,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 70,0% | 100,0% |
| Subalansuota | 10,0% | 0,0% |
| Vividūs | 20,0% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 40,0% | 0,0% |
| Švelnus | 10,0% | 0,0% |
| Subalansuotas | 0,0% | 0,0% |
| Ryški | 10,0% | 0,0% |
| Pareiškimas | 40,0% | 100,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 20,0% | 20,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 30,0% | 60,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 20,0% | 20,0% |
| Suvarta paletė | 30,0% | 0,0% |
Kurių Lynda Benglis darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Quartered Meteor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Fallen Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| In the Beginning | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Wax Painting | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Maquette for Nalia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kutumb | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Red Zip on Purple Cross | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sparkle Knot III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gugarut | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Quartered Meteor | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domiuisi Lynda Benglis?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną lankytojų turi Lynda Benglis ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 200 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 100 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 100 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 200 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 200 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Lynda Benglis
Kuris Lynda Benglis kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra Quartered Meteor, sulaukusi 300 apsilankymų, tai sudaro 60% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 3 darbų.
Kokia Lynda Benglis auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 600 lankytojų per dvylika mėnesių: 500 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 100 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kurių Lynda Benglis darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Pareiškimas (Kontrastas), sulaukia 100% apžiūrų, nors sudaro 40% katalogo.