Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Luisas Faleras puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Luisas Faleras: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Reclining Nude -: 3.300 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 16% viso Luisas Faleras kūrinių peržiūrų. Tada Faust's Vision ir The Prayer To Isis. Iš viso 34.400 apsilankymų: 21.900 puslapio lankytojų, 12.500 darbų lankytojų. Auditorija auga: Spa 2026 lankytojų buvo 8% daugiau nei Rugs 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 11.000). Auditorijos kalbos: Anglų (27%),Japonų (18%) ir Chinese (11%). Auditorijos šalys: Japonija (19%),Jungtinės Amerikos Valstijos (13%) ir Vokietija (12%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (59%),telefonai (36%) ir planšetės (4%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Subtili spalva (Spalvų nasyginimas) sulaukia 50% apžiūrų, nors sudaro tik 28% katalogo dalį.
Luisas Faleras: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Luisas Faleras darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
Kaip kas mėnesį pasikeičia Luisas Faleras auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
200
400
Lie 2026
5.700
5.300
Rugp 2026
4.000
2.400
Rugs 2026
5.600
2.300
Spa 2026
6.400
2.100
Kaip Luisas Faleras darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Luisas Faleras kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Mistika
40,0%
52,1%
Romantiška
10,0%
24,3%
Eteriška
40,0%
18,8%
Dramatiškumas
5,0%
3,5%
Klasika
5,0%
1,4%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Eterinis
65,0%
43,1%
Raminantis
5,0%
24,3%
Dramatiškas
10,0%
21,5%
Mirusė
10,0%
9,7%
Dvasinis
5,0%
1,4%
Melancholiškas
5,0%
0,0%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
28,0%
26,5%
Švelnus šešėlis
28,0%
47,0%
Švelni apšvietimo intensyvumas
12,0%
4,5%
Šviesos intensyvumas: ryški
24,0%
17,5%
Šviesus
8,0%
4,5%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
54,0%
41,5%
Subtili spalva
28,0%
49,5%
Subtilus ir subalansuotas
14,0%
8,0%
Ryški spalvų išraiška
4,0%
1,0%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Žemiški tonai
46,2%
62,0%
Neutralios spalvos
46,2%
36,4%
Tamsūs tonai
7,7%
1,6%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
50,0%
50,0%
Subalansuota
44,0%
48,5%
Vividūs
6,0%
1,5%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
12,0%
6,5%
Švelnus
16,0%
7,5%
Subalansuotas
8,0%
6,5%
Ryški
38,0%
34,5%
Pareiškimas
26,0%
45,0%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
20,0%
28,0%
Švelniai suderinta paletė
14,0%
21,5%
Subalansuota harmonija
12,0%
6,5%
Stiprus spalvų vientisumas
38,0%
37,5%
Suvarta paletė
16,0%
6,5%
Kaip rodėme Luisas Faleras dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
Darbai
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Spa 2026
Moonlit Beauties
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
200
200
Faust's Vision
0
0
0
0
0
0
0
100
600
600
700
200
Reclining Nude -
0
0
0
0
0
0
0
100
400
800
100
400
The Prayer To Isis
0
0
0
0
0
0
0
0
400
400
500
200
The Balance of the Zodiac
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
100
0
The Double Star
0
0
0
0
0
0
0
0
300
0
0
100
Lily fairy
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
100
The Human Soul
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
Faust's Vision
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Belated Witch
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
100
Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Luisas Faleras?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti skaičius
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
20.400
59,3%
telefonai
12.500
36,3%
planšetės
1.500
4,4%
Kuriomis kalbomis dominuoja Luisas Faleras auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Anglų
2.000
27,0%
Japonų
1.300
17,6%
Chinese
800
10,8%
Vokiečių
700
9,5%
Prancūzų
700
9,5%
Ispanų
400
5,4%
Suomių
400
5,4%
Italų
400
5,4%
Rusų
300
4,1%
Čekų
100
1,4%
Kokia yra kasdienė Luisas Faleras lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
Diena
Peržiūros
K 15 Spa
100
P 16 Spa
0
Š 17 Spa
100
S 18 Spa
300
Pr 19 Spa
300
A 20 Spa
500
T 21 Spa
400
K 22 Spa
300
P 23 Spa
300
Š 24 Spa
500
S 25 Spa
0
Pr 26 Spa
100
A 27 Spa
0
T 28 Spa
300
K 29 Spa
1.000
P 30 Spa
3.500
Š 31 Spa
1.800
S 1 Lap
2.000
Pr 2 Lap
200
A 3 Lap
1.100
T 4 Lap
500
K 5 Lap (prognozė)
1.400
P 6 Lap (prognozė)
3.900
Š 7 Lap (prognozė)
2.500
S 8 Lap (prognozė)
2.400
Pr 9 Lap (prognozė)
600
A 10 Lap (prognozė)
1.600
T 11 Lap (prognozė)
1.200
K 12 Lap (prognozė)
1.800
P 13 Lap (prognozė)
4.800
Š 14 Lap (prognozė)
3.000
S 15 Lap (prognozė)
2.900
Pr 16 Lap (prognozė)
800
A 17 Lap (prognozė)
2.000
T 18 Lap (prognozė)
1.500
K 19 Lap (prognozė)
2.000
P 20 Lap (prognozė)
5.500
Š 21 Lap (prognozė)
3.500
S 22 Lap (prognozė)
3.300
Pr 23 Lap (prognozė)
900
A 24 Lap (prognozė)
2.300
T 25 Lap (prognozė)
1.700
Luisas Faleras: trumpi atsakymai
Kuri Luisas Faleras kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
Reclining Nude -: 3.300 lankytojų, tai sudaro 16% viso Luisas Faleras lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Luisas Faleras?
34.400 per dvylika mėnesių (21.900 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 12.500 – darbų puslapyje).
Ar žmonės žiūri Luisas Faleras telefonu ar kompiuteriu?
Abiejuose: kompiuteriai (59%),telefonai (36%) ir planšetės (4%); lyderauja kompiuteriai su 59% dalimi.
Ar Luisas Faleras sekamas keliais kalpomis?
Taip: Anglų (27%),Japonų (18%) ir Chinese (11%). Lyderiuoju yra Anglų su dalimi 27%.
Ar auditorija teikia pirmenybę Luisas Faleras kūrybos darbams?
Taip, Subtili spalva (Spalvų nasyginimas): 50% lankytų lankytų katalogo 28% dalies.