Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Lucas Velázquez puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Lucas Velázquez: lankytojų skaičius per metus
La Fusillade El Fusilamiento yra dažniausiai žiūrimas darbas: 400 apsilankymų per metus, tai sudaro 36% viso dėmesio, skirto Lucas Velázquez. Toliausiai yra Condemned by the Inquisition ir La Diligence sous l'orage La Diligencia bajo la tormenta. Dailininko puslapį lankė 400 kartų, o darbus – 900: iš viso lankytų 1.300. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 700 kartų. Jiems labiausiai patinka Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija): 45% lankytojų lankė, nors tai sudaro 6% katalogo dalį.
8 dažniausiai žiūrimia Lucas Velázquez darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Lucas Velázquez kūrinys.
-
1
La Fusillade El Fusilamiento
400 lankytojų · 36,4%
-
2
Condemned by the Inquisition
100 lankytojų · 9,1%
-
3
La Diligence sous l'orage La Diligencia bajo la tormenta
100 lankytojų · 9,1%
-
4
Vue d'un estuaire avec des pêcheurs et un château imaginaire
100 lankytojų · 9,1%
-
5
A Scene of Exorcism
100 lankytojų · 9,1%
-
6
Masquerade
100 lankytojų · 9,1%
-
7
The Garrotte
100 lankytojų · 9,1%
-
8
Inquisition Scene
100 lankytojų · 9,1%
Kada žmonės lanko Lucas Velázquez puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 100 |
| Lie 2026 | 100 | 600 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 100 | 100 |
| Spa 2026 | 200 | 0 |
Kada vykdoma Lucas Velázquez darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Lucas Velázquez kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 51,1% | 63,6% |
| Švelnus šešėlis | 27,7% | 27,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 12,8% | 0,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 8,5% | 9,1% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 51,1% | 54,5% |
| Subtili spalva | 29,8% | 27,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 12,8% | 18,2% |
| Ryški spalvų išraiška | 6,4% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 74,2% | 90,0% |
| Neutralios spalvos | 16,1% | 10,0% |
| Tamsūs tonai | 9,7% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 61,7% | 63,6% |
| Subalansuota | 25,5% | 18,2% |
| Vividūs | 12,8% | 18,2% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 12,8% | 36,4% |
| Švelnus | 17,0% | 9,1% |
| Subalansuotas | 14,9% | 0,0% |
| Ryški | 25,5% | 18,2% |
| Pareiškimas | 29,8% | 36,4% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 17,0% | 9,1% |
| Švelniai suderinta paletė | 10,6% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 6,4% | 45,5% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 46,8% | 36,4% |
| Suvarta paletė | 19,1% | 9,1% |
Kurių Lucas Velázquez darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| This Is What Is Called Read… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mariano Goya | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Allegorical caprice. The Av… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Communion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Night Round or the Eve of t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Rosary of Dawn | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Inside Church | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Procession | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Manolito Guasquez and the F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domiuisi Lucas Velázquez?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Duomenys lentelėje
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Prancūzų | 700 | 87,5% |
| Ispanų | 100 | 12,5% |
Kiek per dieną lankytojų turi Lucas Velázquez ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 100 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 100 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 500 |
| K 5 Lap | 600 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 100 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 700 |
| K 12 Lap (prognozė) | 900 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 200 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 800 |
| K 19 Lap (prognozė) | 1.200 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 200 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 1.000 |
| K 26 Lap (prognozė) | 1.400 |
Ką žmonės klausia apie Lucas Velázquez
Kuris Lucas Velázquez kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra La Fusillade El Fusilamiento, sulaukusi 400 apsilankymų, tai sudaro 36% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 8 darbų.
Kokia Lucas Velázquez auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 1.300 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 900 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kurių Lucas Velázquez darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Subalansuota harmonija (Spalvų harmonija), sulaukia 45% apžiūrų, nors sudaro 6% katalogo.