Luca Giordano Kas žiūri

1634 – 1705

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Luca Giordano puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Luca Giordano: auditorija viename žvilksniu

The Fall of the Rebel Angels yra stebėtinasis kūrinys: per dvylika mėnesių jis sulaukė 2.000 apsilankymų, užėmindamas 6% visų Luca Giordano peržiūrų svetainėje OriginalUniqueArt.com. tęsia A Cynical Philospher ir Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne Luca Giordano sulaukė 34.400 apsilankymų: 3.600 artisto puslapio ir 30.800 individualių darbų puslapių. Pasiūlytų lankytojų sumažėjo: lankytojų skaičius kleso 40% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 26.800. Auditorija žiūri kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%) įrenginiuose. Auditorija skaito Emocionaliai stiprus (Emocinis tonas): 24% apžiūrų, užtenkant 0% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausia dėmesio sulaukia 10 darbų autoriaus Luca Giordano

Peržiūros pagal realius OriginalUniqueArt.com lankytojų skaičius per pastarąjį dvyliką mėnesių: 10 dažniausiai atidarytų Luca Giordano darbų, pradedant nuo pirmos vietos.

  1. The Fall of the Rebel Angels 1 The Fall of the Rebel Angels, 1666 2.000 lankytojų · 5,8%
  2. A Cynical Philospher 2 A Cynical Philospher 1.100 lankytojų · 3,2%
  3. Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne 3 Paintings with mythological scenes -\n\nBacchus and Ariadne, 1680 800 lankytojų · 2,3%
  4. LA MORT DE SENEQUE 4 LA MORT DE SENEQUE 700 lankytojų · 2,0%
  5. Perseus Fighting Phineus and his Companions 5 Perseus Fighting Phineus and his Companions, 1670 500 lankytojų · 1,4%
  6. St Michael 6 St Michael, 1663 500 lankytojų · 1,4%
  7. San Francisco Javier 7 San Francisco Javier 500 lankytojų · 1,4%
  8. The Death of Seneca 8 The Death of Seneca, 1684 400 lankytojų · 1,2%
  9. Apollo and Marsia 9 Apollo and Marsia 400 lankytojų · 1,2%
  10. SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 10 SAINT ANTOINE DE PADOUE ET L'ENFANT JESUS 400 lankytojų · 1,2%

Kiek žmonių žiūri Luca Giordano kiekvieną mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026500400
Lie 20262.00024.800
Rugp 20267003.500
Rugs 20264002.100

Kiek dažnai žiūrimos Luca Giordano darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Luca Giordano darbai kas mėnesį sulaukia didžiausio dėmesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
The Fall of the Rebel Angels000000000800400200
Psyche Honoured by the Peop…00000000010000
The Ecstasy of St. Francis0000000001001000
Death of Seneca00000000001000
Young Bacchus Sleeping00000000010000
Crucifixion of St Peter00000000030000
The Defeat of Sisera0000000000200100
LE MARIAGE DE LA VIERGE00000000001000
The Rape of Europa00000000010000
Marriage of the Virgin00000000000100

Kokius įrenginius naudoja žmonės žiūrėdami Luca Giordano?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai30.40088,4%
telefonai3.4009,9%
planšetės6001,7%

Kuriomis kalbomis žmonės stebi Luca Giordano?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų60027,3%
Prancūzų40018,2%
Anglų30013,6%
Ispanų30013,6%
Korėjiečių2009,1%
Vokiečių1004,5%
Protugalų1004,5%
Rusų1004,5%
Švedų1004,5%

Kiek žmonių kasdien žiūri Luca Giordano ir kokios lukištai?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti skaičius
DienaPeržiūros
P 25 Rugs400
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs1.300
Pr 28 Rugs500
A 29 Rugs100
T 30 Rugs100
K 1 Spa1.100
P 2 Spa500
Š 3 Spa300
S 4 Spa300
Pr 5 Spa200
A 6 Spa200
T 7 Spa0
K 8 Spa300
P 9 Spa500
Š 10 Spa400
S 11 Spa700
Pr 12 Spa100
A 13 Spa200
T 14 Spa400
K 15 Spa500
P 16 Spa (prognozė)400
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)700
Pr 19 Spa (prognozė)200
A 20 Spa (prognozė)200
T 21 Spa (prognozė)200
K 22 Spa (prognozė)600
P 23 Spa (prognozė)400
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)600
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)100
T 28 Spa (prognozė)100
K 29 Spa (prognozė)500
P 30 Spa (prognozė)400
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)600
Pr 2 Lap (prognozė)200
A 3 Lap (prognozė)100
T 4 Lap (prognozė)100
K 5 Lap (prognozė)500

Dalykas apie Luca Giordano

Kurios Luca Giordano darbai sulaukia didžiausio dėmesio?

The Fall of the Rebel Angels, sulaukęs 2.000 apsilankymų (6% visų Luca Giordano peržiūrų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.

Kiek žmonių žiūri Luca Giordano platformoje OriginalUniqueArt.com?

34.400 apsilankymų per dvylika mėnesių: 3.600 lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapyje, o 30.800 – individualių darbuose.

Kokiais įrenginiais žmonės žiūri Luca Giordano?

Žmonės žiūri Luca Giordano per kompiuteriai (88%),telefonai (10%) ir planšetės (2%); kompiuteriai sudaro 88% lankytojų dalį.

Kurių Luca Giordano kūrinių žmonės renkasi labiausiai?

Emocionaliai stiprus (Emocinis tonas): 24% lankytojų, kol katalogo dalis yra 0%.