Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Louis Aston Knight puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Louis Aston Knight: lankytojų skaičius per metus
Daniel ridgeway spring blossoms yra dažniausiai žiūrimas darbas: 200 apsilankymų per metus, tai sudaro 11% viso dėmesio, skirto Louis Aston Knight. Toliausiai yra Cottage by the River ir East Canaan, Connecticut. Dailininko puslapį lankė 900 kartų, o darbus – 1.300: iš viso lankytų 2.200. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 1.000 kartų. Jiems labiausiai patinka Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 56% lankytojų lankė, nors tai sudaro 36% katalogo dalį.
10 dažniausiai žiūrimia Louis Aston Knight darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Louis Aston Knight kūrinys.
-
1
Daniel ridgeway spring blossoms
200 lankytojų · 11,1%
-
2
Cottage by the River
200 lankytojų · 11,1%
-
3
East Canaan, Connecticut
200 lankytojų · 11,1%
-
4
The Thirteenth Hole at Sleepy Hollow
200 lankytojų · 11,1%
-
5
A meandering river
200 lankytojų · 11,1%
-
6
Country women after fishing on a summer afternoon
100 lankytojų · 5,6%
-
7
Country Women after Fishing on a Summer's Day
100 lankytojų · 5,6%
-
8
Flowers in Bloom by a River
100 lankytojų · 5,6%
-
9
A French River Landscape At Sunset
100 lankytojų · 5,6%
-
10
Hilltop Chateau
100 lankytojų · 5,6%
Kada žmonės lanko Louis Aston Knight puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 900 |
| Rugp 2026 | 300 | 200 |
| Rugs 2026 | 200 | 100 |
| Spa 2026 | 200 | 100 |
Kada vykdoma Louis Aston Knight darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Louis Aston Knight kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 10,0% | 11,1% |
| Švelnus šešėlis | 38,0% | 16,7% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 36,0% | 55,6% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 16,0% | 16,7% |
| Šviesus | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 10,0% | 5,6% |
| Subtili spalva | 28,0% | 33,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 44,0% | 44,4% |
| Ryški spalvų išraiška | 18,0% | 16,7% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 47,2% | 66,7% |
| Neutralios spalvos | 30,6% | 13,3% |
| Tamsūs tonai | 22,2% | 20,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 10,0% | 0,0% |
| Subalansuota | 72,0% | 72,2% |
| Vividūs | 18,0% | 27,8% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 12,0% | 16,7% |
| Subalansuotas | 12,0% | 11,1% |
| Ryški | 26,0% | 22,2% |
| Pareiškimas | 50,0% | 50,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 4,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 8,0% | 22,2% |
| Subalansuota harmonija | 10,0% | 5,6% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 56,0% | 55,6% |
| Suvarta paletė | 22,0% | 16,7% |
Kurių Louis Aston Knight darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cottage by the River | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Summer Afternoon, Normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage in Spring, Normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Arch of Titus (The Forum),… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Lion of St. Mark, Venice | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cottage in Normandy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Artist's Studio | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Girls by a Stream | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diane's Cottage in June | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Diane's Cottage, Beaumnt-le… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domiuisi Louis Aston Knight?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną lankytojų turi Louis Aston Knight ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 100 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Louis Aston Knight
Kuris Louis Aston Knight kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra Daniel ridgeway spring blossoms, sulaukusi 200 apsilankymų, tai sudaro 11% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Louis Aston Knight auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 2.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 900 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 1.300 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kurių Louis Aston Knight darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas), sulaukia 56% apžiūrų, nors sudaro 36% katalogo.