Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Lionel de Sausmarez puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Lionel de Sausmarez: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Apples and Tomatoes: 100 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 14% viso Lionel de Sausmarez kūrinių peržiūrų. Tada Near San Quirico, Tuscany ir Kate Reclining (recto). Iš viso 1.100 apsilankymų: 500 puslapio lankytojų, 600 darbų lankytojų. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.000). Išlieka vienas stilingas akcentas: Švelnus šešėlis (Švytėjimas) sulaukia 57% apžiūrų, nors sudaro tik 26% katalogo dalį.
Lionel de Sausmarez: dažniausiai žiūrimos 7 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 7 dažniausiai peržiūromų Lionel de Sausmarez darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Apples and Tomatoes, 1950
100 lankytojų · 14,3%
-
2
Near San Quirico, Tuscany, 1914
100 lankytojų · 14,3%
-
3
Kate Reclining (recto), 1949
100 lankytojų · 14,3%
-
4
Gerald Carter Veale, LLD, FCA, 1950
100 lankytojų · 14,3%
-
5
Dead Tree (verso), 1949
100 lankytojų · 14,3%
-
6
The Kitchen Table
100 lankytojų · 14,3%
-
7
French Landscape
100 lankytojų · 14,3%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Lionel de Sausmarez auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 400 | 600 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 100 | 0 |
Kaip Lionel de Sausmarez darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Lionel de Sausmarez kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 15,8% | 14,3% |
| Švelnus šešėlis | 26,3% | 57,1% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 47,4% | 14,3% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 5,3% | 14,3% |
| Šviesus | 5,3% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 31,6% | 28,6% |
| Subtili spalva | 10,5% | 14,3% |
| Subtilus ir subalansuotas | 31,6% | 42,9% |
| Ryški spalvų išraiška | 26,3% | 14,3% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsūs tonai | 46,2% | 20,0% |
| Žemiški tonai | 30,8% | 60,0% |
| Neutralios spalvos | 15,4% | 0,0% |
| Pastelinės spalvos | 7,7% | 20,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 26,3% | 28,6% |
| Subalansuota | 36,8% | 57,1% |
| Vividūs | 36,8% | 14,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 5,3% | 14,3% |
| Švelnus | 31,6% | 42,9% |
| Subalansuotas | 15,8% | 0,0% |
| Ryški | 21,1% | 28,6% |
| Pareiškimas | 26,3% | 14,3% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 31,6% | 28,6% |
| Švelniai suderinta paletė | 15,8% | 28,6% |
| Subalansuota harmonija | 21,1% | 28,6% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 26,3% | 14,3% |
| Suvarta paletė | 5,3% | 0,0% |
Kaip rodėme Lionel de Sausmarez dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Kate Reclining (recto) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Cyril Meggitt | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Near San Quirico, Tuscany | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Lodge Moor, Sheffield, in t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dead Tree (verso) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Gerald Carter Veale, LLD, F… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| James Kirkup (1918–2009), G… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Apples and Tomatoes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| Head Form | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Landscape in the Coulon Val… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Lionel de Sausmarez auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Ispanų | 100 | 100,0% |
Kokia yra kasdienė Lionel de Sausmarez lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 100 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
| T 25 Lap (prognozė) | 0 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
| P 27 Lap (prognozė) | 0 |
Lionel de Sausmarez: trumpi atsakymai
Kuri Lionel de Sausmarez kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Apples and Tomatoes: 100 lankytojų, tai sudaro 14% viso Lionel de Sausmarez lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 7 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Lionel de Sausmarez?
- 1.100 per dvylika mėnesių (500 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 600 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Lionel de Sausmarez kūrybos darbams?
- Taip, Švelnus šešėlis (Švytėjimas): 57% lankytų lankytų katalogo 26% dalies.