Karlas Blossfeldtas Darbų žiūrovai

1865 – 1932

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Karlas Blossfeldtas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Karlas Blossfeldtas: lankytojų skaičius per metus

Art Forms in Nature 65 yra dažniausiai žiūrimas darbas: 200 apsilankymų per metus, tai sudaro 12% viso dėmesio, skirto Karlas Blossfeldtas. Toliausiai yra Art Forms in Nature 102 ir Art Forms in Nature 45. Dailininko puslapį lankė 200 kartų, o darbus – 1.500: iš viso lankytų 1.700. Susidomėjimas išaugo 50% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 1.100 kartų. Jiems labiausiai patinka Ryški (Kontrastas): 24% lankytojų lankė, nors tai sudaro 6% katalogo dalį.

10 dažniausiai žiūrimia Karlas Blossfeldtas darbai

Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Karlas Blossfeldtas kūrinys.

  1. Art Forms in Nature 65 1 Art Forms in Nature 65, 1928 200 lankytojų · 11,8%
  2. Art Forms in Nature 102 2 Art Forms in Nature 102, 1928 200 lankytojų · 11,8%
  3. Art Forms in Nature 45 3 Art Forms in Nature 45, 1928 200 lankytojų · 11,8%
  4. Art Forms in Nature 87 4 Art Forms in Nature 87, 1928 200 lankytojų · 11,8%
  5. Art Forms in Nature 100 5 Art Forms in Nature 100, 1928 100 lankytojų · 5,9%
  6. Art Forms in Nature 114 6 Art Forms in Nature 114, 1928 100 lankytojų · 5,9%
  7. Art Forms in Nature 12 7 Art Forms in Nature 12, 1928 100 lankytojų · 5,9%
  8. Art Forms in Nature 74 8 Art Forms in Nature 74, 1928 100 lankytojų · 5,9%
  9. Art Forms in Nature 47 9 Art Forms in Nature 47, 1928 100 lankytojų · 5,9%
  10. Art Forms in Nature 10 10 Art Forms in Nature 10, 1928 100 lankytojų · 5,9%

Kada žmonės lanko Karlas Blossfeldtas puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20260100
Lie 2026200900
Rugp 20260200
Rugs 20260300

Kada vykdoma Karlas Blossfeldtas darbių apžvalga?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Karlas Blossfeldtas darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Allium ostrowskianum, Knobl…000000000000
Art Forms in Nature 113000000000000
Art Forms in Nature 99000000000000
Art Forms in Nature 108000000000000
Art Forms in Nature 115000000000000
Art Forms in Nature 117000000000000
Art Forms in Nature 4000000000000
Art Forms in Nature 109000000000000
Art Forms in Nature 120000000000000
Art Forms in Nature 118000000000000

Kuriomis kalbomis domiuisi Karlas Blossfeldtas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Vokiečių100100,0%

Kiek per dieną lankytojų turi Karlas Blossfeldtas ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
K 24 Rugs0
P 25 Rugs100
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs100
Pr 28 Rugs0
A 29 Rugs0
T 30 Rugs0
K 1 Spa0
P 2 Spa0
Š 3 Spa0
S 4 Spa0
Pr 5 Spa0
A 6 Spa0
T 7 Spa0
K 8 Spa0
P 9 Spa0
Š 10 Spa0
S 11 Spa0
Pr 12 Spa200
A 13 Spa0
T 14 Spa0
K 15 Spa (prognozė)0
P 16 Spa (prognozė)0
Š 17 Spa (prognozė)0
S 18 Spa (prognozė)0
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)0
T 21 Spa (prognozė)0
K 22 Spa (prognozė)0
P 23 Spa (prognozė)0
Š 24 Spa (prognozė)0
S 25 Spa (prognozė)0
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)0
T 28 Spa (prognozė)0
K 29 Spa (prognozė)0
P 30 Spa (prognozė)0
Š 31 Spa (prognozė)0
S 1 Lap (prognozė)0
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)0
T 4 Lap (prognozė)0

Ką žmonės klausia apie Karlas Blossfeldtas

Kuris Karlas Blossfeldtas kūrinys yra dažniausiai lankomas?

Pirmiausia yra Art Forms in Nature 65, sulaukusi 200 apsilankymų, tai sudaro 12% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Karlas Blossfeldtas auditorija OriginalUniqueArt.com?

1.700 lankytojų per dvylika mėnesių: 200 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 1.500 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kurių Karlas Blossfeldtas darbai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Ryški (Kontrastas), sulaukia 24% apžiūrų, nors sudaro 6% katalogo.