Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jules Jollivet puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Jules Jollivet: lankytojų skaičius per metus
Le Massacre des Innocents yra dažniausiai žiūrimas darbas: 400 apsilankymų per metus, tai sudaro 31% viso dėmesio, skirto Jules Jollivet. Toliausiai yra UNE GUERILLA ir COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794. Dailininko puslapį lankė 200 kartų, o darbus – 700: iš viso lankytų 900. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 500 kartų. Jiems labiausiai patinka Vividūs (Spalvų intensyvumas): 69% lankytojų lankė, nors tai sudaro 42% katalogo dalį.
7 dažniausiai žiūrimia Jules Jollivet darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Jules Jollivet kūrinys.
-
1
Le Massacre des Innocents
400 lankytojų · 30,8%
-
2
UNE GUERILLA
300 lankytojų · 23,1%
-
3
COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1794
200 lankytojų · 15,4%
-
4
NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR DE SAINT GRATIEN, MARECHAL DE FRANCE (1637 1712)
100 lankytojų · 7,7%
-
5
LOUIS LE GROS PREND L'ORIFLAMME A SAINT DENIS.1124
100 lankytojų · 7,7%
-
6
Halte de Gitans dans les montagnes de Ronda
100 lankytojų · 7,7%
-
7
PRISE DU CHATEAU DE FOIX.1272
100 lankytojų · 7,7%
Kada žmonės lanko Jules Jollivet puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 400 |
| Rugp 2026 | 100 | 200 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 100 |
Kada vykdoma Jules Jollivet darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Jules Jollivet kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 8,3% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 50,0% | 46,2% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 16,7% | 7,7% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 16,7% | 15,4% |
| Šviesus | 8,3% | 30,8% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 0,0% | 0,0% |
| Subtili spalva | 25,0% | 30,8% |
| Subtilus ir subalansuotas | 50,0% | 38,5% |
| Ryški spalvų išraiška | 25,0% | 30,8% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 58,3% | 46,2% |
| Tamsūs tonai | 25,0% | 23,1% |
| Neutralios spalvos | 16,7% | 30,8% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota | 58,3% | 30,8% |
| Vividūs | 41,7% | 69,2% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 8,3% | 30,8% |
| Švelnus | 8,3% | 0,0% |
| Subalansuotas | 8,3% | 15,4% |
| Ryški | 25,0% | 38,5% |
| Pareiškimas | 50,0% | 15,4% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 8,3% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 75,0% | 76,9% |
| Suvarta paletė | 16,7% | 23,1% |
Kurių Jules Jollivet darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| COMBAT D'HOOGLEDE.13 JUIN 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| BATAILLE D'AGNADEL.14 MAI 1… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| PHILIPPE III, DIT LE HARDI,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Le Massacre des Innocents | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| PRISE DU CHATEAU DE FOIX.12… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Paysans dans la campagne (t… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| LARA | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Halte de Gitans dans les mo… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| LOUIS LE GROS PREND L'ORIFL… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| NICOLAS CATINAT, SEIGNEUR D… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domiuisi Jules Jollivet?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną lankytojų turi Jules Jollivet ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 300 |
| Š 24 Spa | 100 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 100 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 100 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 100 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 100 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 100 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Jules Jollivet
Kuris Jules Jollivet kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra Le Massacre des Innocents, sulaukusi 400 apsilankymų, tai sudaro 31% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 7 darbų.
Kokia Jules Jollivet auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 900 lankytojų per dvylika mėnesių: 200 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 700 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kurių Jules Jollivet darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Vividūs (Spalvų intensyvumas), sulaukia 69% apžiūrų, nors sudaro 42% katalogo.