Juan Gris Auditorija ir pagrindiniai darbai

1887 – 1927

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Juan Gris puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Juan Gris: pagrindinės figūros

Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Portret josetės Gris: 1.700 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 5% viso Juan Gris kūrinių peržiūrų. Tada Still Life with a Guitar ir Šiuolaikinės gyvenimo drobė aka Ravigano kambarys. Iš viso 35.900 apsilankymų: 6.400 puslapio lankytojų, 29.500 darbų lankytojų. Auditorija auga: Rugs 2026 lankytojų buvo 38% daugiau nei Rugp 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 21.200). Auditorijos kalbos: Japonų (17%),Korėjiečių (17%) ir Švedų (15%). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (80%),telefonai (16%) ir planšetės (4%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija) sulaukia 37% apžiūrų, nors sudaro tik 18% katalogo dalį.

Juan Gris: dažniausiai žiūrimos 10 darbai

Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Juan Gris darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.

  1. Portret josetės Gris 1 Portret josetės Gris, 1916 1.700 lankytojų · 5,1%
  2. Still Life with a Guitar 2 Still Life with a Guitar, 1913 1.600 lankytojų · 4,8%
  3. Šiuolaikinės gyvenimo drobė aka Ravigano kambarys 3 Šiuolaikinės gyvenimo drobė aka Ravigano kambarys, 1915 1.300 lankytojų · 3,9%
  4. Guitar on a Table 4 Guitar on a Table, 1915 800 lankytojų · 2,4%
  5. Still Life with Flowers 5 Still Life with Flowers, 1912 800 lankytojų · 2,4%
  6. Pusryčiai 6 Pusryčiai, 1915 600 lankytojų · 1,8%
  7. Glass and Ace of Clubs 7 Glass and Ace of Clubs, 1917 600 lankytojų · 1,8%
  8. Landscape with house at Ceret 8 Landscape with house at Ceret, 1913 600 lankytojų · 1,8%
  9. The painters window - - 9 The painters window - -, 1925 600 lankytojų · 1,8%
  10. Landscape with Houses at Ceret 10 Landscape with Houses at Ceret, 1913 600 lankytojų · 1,8%

Kaip kas mėnesį pasikeičia Juan Gris auditorija?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Rodyti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20262001.200
Lie 20261.50019.700
Rugp 20261.0004.600
Rugs 20263.7004.000

Kaip Juan Gris darbai buvo sekami per metus?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kaip rodėme Juan Gris dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Rodyti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Portret josetės Gris000000000300400400
Spyruoliai ir vynuogės ant…000000002001001000
Šiuolaikinės gyvenimo drobė…0000000008000400
Pusryčiai0000000020000300
Grapes00000000010000
Landscape at Beaulieu0000000003001000
Guitar on a Table00000000080000
Grapes00000000020000
Violin and Guitar00000000040000
The Smoker0000000002000100

Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Juan Gris?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Rodyti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai28.70079,9%
telefonai5.90016,4%
planšetės1.3003,6%

Kuriomis kalbomis dominuoja Juan Gris auditorija?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Rodyti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Japonų70017,1%
Korėjiečių70017,1%
Švedų60014,6%
Lenkų50012,2%
Rusų4009,8%
Anglų3007,3%
Ispanų3007,3%
Arabų1002,4%
Suomių1002,4%
Gruzinų1002,4%

Kokia yra kasdienė Juan Gris lankytojų sūkaitė ir prognozė?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Rodyti skaičius
DienaPeržiūros
K 24 Rugs400
P 25 Rugs700
Š 26 Rugs200
S 27 Rugs600
Pr 28 Rugs300
A 29 Rugs900
T 30 Rugs1.000
K 1 Spa600
P 2 Spa100
Š 3 Spa1.300
S 4 Spa200
Pr 5 Spa1.500
A 6 Spa400
T 7 Spa300
K 8 Spa600
P 9 Spa100
Š 10 Spa300
S 11 Spa200
Pr 12 Spa1.600
A 13 Spa500
T 14 Spa300
K 15 Spa (prognozė)400
P 16 Spa (prognozė)300
Š 17 Spa (prognozė)500
S 18 Spa (prognozė)300
Pr 19 Spa (prognozė)1.000
A 20 Spa (prognozė)500
T 21 Spa (prognozė)400
K 22 Spa (prognozė)400
P 23 Spa (prognozė)200
Š 24 Spa (prognozė)500
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)900
A 27 Spa (prognozė)500
T 28 Spa (prognozė)400
K 29 Spa (prognozė)400
P 30 Spa (prognozė)200
Š 31 Spa (prognozė)500
S 1 Lap (prognozė)300
Pr 2 Lap (prognozė)900
A 3 Lap (prognozė)500
T 4 Lap (prognozė)400

Juan Gris: trumpi atsakymai

Kuri Juan Gris kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?

Portret josetės Gris: 1.700 lankytojų, tai sudaro 5% viso Juan Gris lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.

Kiek lankytojų lankosi Juan Gris?

35.900 per dvylika mėnesių (6.400 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 29.500 – darbų puslapyje).

Ar žmonės žiūri Juan Gris telefonu ar kompiuteriu?

Abiejuose: kompiuteriai (80%),telefonai (16%) ir planšetės (4%); lyderauja kompiuteriai su 80% dalimi.

Ar Juan Gris sekamas keliais kalpomis?

Taip: Japonų (17%),Korėjiečių (17%) ir Švedų (15%). Lyderiuoju yra Japonų su dalimi 17%.

Ar auditorija teikia pirmenybę Juan Gris kūrybos darbams?

Taip, Nesuderintinga paletė (Spalvų harmonija): 37% lankytų lankytų katalogo 18% dalies.