Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Džozefas Pennelis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Džozefas Pennelis: lankytojų skaičius per metus
Cafe Du Debarcadere Restaurant yra dažniausiai žiūrimas darbas: 100 apsilankymų per metus, tai sudaro 9% viso dėmesio, skirto Džozefas Pennelis. Toliausiai yra Place De L'opéra ir The Germantown Academy. Dailininko puslapį lankė 400 kartų, o darbus – 1.000: iš viso lankytų 1.400. Lūstis sumaigo 100% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 1.200 kartų. Jiems labiausiai patinka Neutralios spalvos (Spalvų paletė): 100% lankytojų lankė, nors tai sudaro 77% katalogo dalį.
10 dažniausiai žiūrimia Džozefas Pennelis darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Džozefas Pennelis kūrinys.
-
1
Cafe Du Debarcadere Restaurant
100 lankytojų · 9,1%
-
2
Place De L'opéra
100 lankytojų · 9,1%
-
3
The Germantown Academy
100 lankytojų · 9,1%
-
4
Ice Around Governor's Island, 1923
100 lankytojų · 9,1%
-
5
Below Atlantic City
100 lankytojų · 9,1%
-
6
From Our Philadelphia -
100 lankytojų · 9,1%
-
7
Bishop's Walk, Ancon Hill, Panama
100 lankytojų · 9,1%
-
8
Under The Bridges, Chicago
100 lankytojų · 9,1%
-
9
Charcoal Drawing Of Steel Mills In Pennsylvania
100 lankytojų · 9,1%
-
10
Taormina From The Theatre
100 lankytojų · 9,1%
Kada žmonės lanko Džozefas Pennelis puslapį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 900 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 100 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 0 |
Kada vykdoma Džozefas Pennelis darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Džozefas Pennelis kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 12,0% | 9,1% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 14,0% | 18,2% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 38,0% | 36,4% |
| Šviesus | 36,0% | 36,4% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 78,0% | 81,8% |
| Subtili spalva | 10,0% | 9,1% |
| Subtilus ir subalansuotas | 8,0% | 9,1% |
| Ryški spalvų išraiška | 4,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Neutralios spalvos | 77,3% | 100,0% |
| Pastelinės spalvos | 9,1% | 0,0% |
| Tamsūs tonai | 4,5% | 0,0% |
| Žemiški tonai | 4,5% | 0,0% |
| Monochrominis | 4,5% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 74,0% | 81,8% |
| Subalansuota | 16,0% | 9,1% |
| Vividūs | 10,0% | 9,1% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 10,0% | 0,0% |
| Švelnus | 30,0% | 45,5% |
| Subalansuotas | 14,0% | 9,1% |
| Ryški | 16,0% | 27,3% |
| Pareiškimas | 30,0% | 18,2% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 2,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 2,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 6,0% | 0,0% |
| Suvarta paletė | 90,0% | 100,0% |
Kurių Džozefas Pennelis darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| St. Paul's, London | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Gun Factory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 0 |
| The Trains That Come | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Girard Street | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Front And Callowhill | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Forging Shells - The Slaves… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From Our Philadelphia - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Charcoal Drawing Of A Colli… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| State House Yard | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| From Our Philadelphia - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis domiuisi Džozefas Pennelis?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną lankytojų turi Džozefas Pennelis ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 0 |
Ką žmonės klausia apie Džozefas Pennelis
Kuris Džozefas Pennelis kūrinys yra dažniausiai lankomas?
- Pirmiausia yra Cafe Du Debarcadere Restaurant, sulaukusi 100 apsilankymų, tai sudaro 9% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.
Kokia Džozefas Pennelis auditorija OriginalUniqueArt.com?
- 1.400 lankytojų per dvylika mėnesių: 400 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 1.000 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kurių Džozefas Pennelis darbai atitinka lankytojų skonį?
- Darbai, apibūdinami kaip Neutralios spalvos (Spalvų paletė), sulaukia 100% apžiūrų, nors sudaro 77% katalogo.