Jonas Singletonas Koplis Kas žiūri

1738 – 1815

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jonas Singletonas Koplis puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Jonas Singletonas Koplis: auditorija viename žvilksniu

Vatsonas ir žvėrys yra stebėtinasis kūrinys: per dvylika mėnesių jis sulaukė 5.400 apsilankymų, užėmindamas 17% visų Jonas Singletonas Koplis peržiūrų svetainėje OriginalUniqueArt.com. tęsia The Return of Neptune ir Mrs.William Eppes Jonas Singletonas Koplis sulaukė 31.600 apsilankymų: 2.400 artisto puslapio ir 29.200 individualių darbų puslapių. Pasiūlytų lankytojų sumažėjo: lankytojų skaičius kleso 12% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Lie 2026, aplankytų kartų – 24.400. Auditorija žiūri kompiuteriai (90%),telefonai (9%) ir planšetės (1%) įrenginiuose. Auditorija skaito Dramatiškas (Emocinis tonas): 28% apžiūrų, užtenkant 6% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.

Daugiausia dėmesio sulaukia 10 darbų autoriaus Jonas Singletonas Koplis

Peržiūros pagal realius OriginalUniqueArt.com lankytojų skaičius per pastarąjį dvyliką mėnesių: 10 dažniausiai atidarytų Jonas Singletonas Koplis darbų, pradedant nuo pirmos vietos.

  1. Vatsonas ir žvėrys 1 Vatsonas ir žvėrys, 1778 5.400 lankytojų · 16,9%
  2. The Return of Neptune 2 The Return of Neptune, 1754 800 lankytojų · 2,5%
  3. Mrs.William Eppes 3 Mrs.William Eppes, 1769 700 lankytojų · 2,2%
  4. Elkanah Watson 4 Elkanah Watson, 1782 600 lankytojų · 1,9%
  5. The Ascension 5 The Ascension, 1775 500 lankytojų · 1,6%
  6. Young lady with a bird and dog 6 Young lady with a bird and dog, 1767 500 lankytojų · 1,6%
  7. Head of a Negro 7 Head of a Negro, 1777 500 lankytojų · 1,6%
  8. The Colapse of the Earl of Chatham in the House of Lords (also known as The Death of the Earl of Chatham) 8 The Colapse of the Earl of Chatham in the House of Lords (also known as The Death of the Earl of Chatham), 1779 400 lankytojų · 1,2%
  9. Thomas Amory II 9 Thomas Amory II, 1772 400 lankytojų · 1,2%
  10. Mrs.Daniel Hubbard (Mary Greene) 10 Mrs.Daniel Hubbard (Mary Greene), 1764 400 lankytojų · 1,2%

Kiek žmonių žiūri Jonas Singletonas Koplis kiekvieną mėnesį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026100900
Lie 20261.80022.600
Rugp 20264002.900
Rugs 20261002.800

Kiek dažnai žiūrimos Jonas Singletonas Koplis darbai?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurios Jonas Singletonas Koplis darbai kas mėnesį sulaukia didžiausio dėmesio?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Peržiūrėti skaičius
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Vatsonas ir žvėrys0000000001.3001.6001.700
The Colapse of the Earl of…0000000003001000
Brook Watson and the Shark0000000002000100
Lemuel Cox000000000000
John Quincy Adams00000000010000
The Return of Neptune0000000004000100
Mrs John Winthrop00000000030000
Samuel Adams00000000010000
Paul Revere00000000010000
Samuel Verplanck00000000001000

Kokius įrenginius naudoja žmonės žiūrėdami Jonas Singletonas Koplis?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Peržiūrėti skaičius
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai28.40089,9%
telefonai2.9009,2%
planšetės3000,9%

Kuriomis kalbomis žmonės stebi Jonas Singletonas Koplis?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Peržiūrėti skaičius
KalbaPeržiūrosDalintis
Ispanų30037,5%
Anglų10012,5%
Vengrų10012,5%
Italų10012,5%
Japonų10012,5%
Rusų10012,5%

Kiek žmonių kasdien žiūri Jonas Singletonas Koplis ir kokios lukištai?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Peržiūrėti skaičius
DienaPeržiūros
Š 26 Rugs0
S 27 Rugs300
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs200
T 30 Rugs200
K 1 Spa0
P 2 Spa300
Š 3 Spa500
S 4 Spa500
Pr 5 Spa0
A 6 Spa300
T 7 Spa1.500
K 8 Spa300
P 9 Spa300
Š 10 Spa100
S 11 Spa200
Pr 12 Spa400
A 13 Spa300
T 14 Spa0
K 15 Spa500
P 16 Spa800
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)400
Pr 19 Spa (prognozė)200
A 20 Spa (prognozė)300
T 21 Spa (prognozė)700
K 22 Spa (prognozė)300
P 23 Spa (prognozė)600
Š 24 Spa (prognozė)300
S 25 Spa (prognozė)500
Pr 26 Spa (prognozė)200
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)800
K 29 Spa (prognozė)400
P 30 Spa (prognozė)700
Š 31 Spa (prognozė)300
S 1 Lap (prognozė)500
Pr 2 Lap (prognozė)300
A 3 Lap (prognozė)400
T 4 Lap (prognozė)900
K 5 Lap (prognozė)400
P 6 Lap (prognozė)700

Dalykas apie Jonas Singletonas Koplis

Kurios Jonas Singletonas Koplis darbai sulaukia didžiausio dėmesio?

Vatsonas ir žvėrys, sulaukęs 5.400 apsilankymų (17% visų Jonas Singletonas Koplis peržiūrų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 10 darbų.

Kiek žmonių žiūri Jonas Singletonas Koplis platformoje OriginalUniqueArt.com?

31.600 apsilankymų per dvylika mėnesių: 2.400 lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapyje, o 29.200 – individualių darbuose.

Kokiais įrenginiais žmonės žiūri Jonas Singletonas Koplis?

Žmonės žiūri Jonas Singletonas Koplis per kompiuteriai (90%),telefonai (9%) ir planšetės (1%); kompiuteriai sudaro 90% lankytojų dalį.

Kurių Jonas Singletonas Koplis kūrinių žmonės renkasi labiausiai?

Dramatiškas (Emocinis tonas): 28% lankytojų, kol katalogo dalis yra 6%.