Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi John Ferneley, Snr puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
John Ferneley, Snr: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar': 300 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 21% viso John Ferneley, Snr kūrinių peržiūrų. Tada Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter ir The Marriott Family. Iš viso 1.400 apsilankymų: 300 puslapio lankytojų, 1.100 darbų lankytojų. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 1.300). Išlieka vienas stilingas akcentas: Ryški (Kontrastas) sulaukia 58% apžiūrų, nors sudaro tik 28% katalogo dalį.
John Ferneley, Snr: dažniausiai žiūrimos 8 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 8 dažniausiai peržiūromų John Ferneley, Snr darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar', 1834
300 lankytojų · 21,4%
-
2
Portrait of Sir Henry Goodricke, 7th Baronet, clearing a fence on his grey hunter
200 lankytojų · 14,3%
-
3
The Marriott Family
200 lankytojų · 14,3%
-
4
The Bays, Manchester, 1843
100 lankytojų · 7,1%
-
5
Marvel, KingFisher And The Lad, Three Hunters Belonging To William Angerstein, In A Field With His Dog Spring
100 lankytojų · 7,1%
-
6
The Rossendale Hunt
100 lankytojų · 7,1%
-
7
Emlius, Winter of the 1832 Derby, held by a Groom at Doncaster
100 lankytojų · 7,1%
-
8
Mr. C. N. Hogg's Claxton and a Groom in a Stable
100 lankytojų · 7,1%
Kaip kas mėnesį pasikeičia John Ferneley, Snr auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 0 | 0 |
| Lie 2026 | 300 | 1.000 |
| Rugp 2026 | 0 | 0 |
| Rugs 2026 | 0 | 0 |
| Spa 2026 | 0 | 100 |
Kaip John Ferneley, Snr darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp John Ferneley, Snr kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 12,8% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 40,4% | 33,3% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 29,8% | 50,0% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 14,9% | 16,7% |
| Šviesus | 2,1% | 0,0% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 6,4% | 0,0% |
| Subtili spalva | 21,3% | 25,0% |
| Subtilus ir subalansuotas | 40,4% | 33,3% |
| Ryški spalvų išraiška | 29,8% | 41,7% |
| Ryški spalva | 2,1% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 63,6% | 58,3% |
| Tamsūs tonai | 22,7% | 33,3% |
| Metaliniai atspindžiai | 4,5% | 8,3% |
| Neutralios spalvos | 6,8% | 0,0% |
| Pastelinės spalvos | 2,3% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 17,0% | 0,0% |
| Subalansuota | 55,3% | 66,7% |
| Vividūs | 27,7% | 33,3% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 10,6% | 0,0% |
| Švelnus | 21,3% | 16,7% |
| Subalansuotas | 12,8% | 0,0% |
| Ryški | 27,7% | 58,3% |
| Pareiškimas | 27,7% | 25,0% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 6,4% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 4,3% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 12,8% | 8,3% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 38,3% | 41,7% |
| Suvarta paletė | 38,3% | 50,0% |
Kaip rodėme John Ferneley, Snr dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hunt Scurry | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Racehorses, Called 'Sam… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Chestnut Racehorses Called… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Chestnut Racehorse Called… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Two Racehorses, Called 'Coc… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 | 100 |
| Two Racehorses, Called 'The… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Dandie Dinmont Terrier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Playmate | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bay Hunter | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A Bay Racehorse Called 'Nig… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja John Ferneley, Snr auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė John Ferneley, Snr lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 0 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 200 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 300 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 400 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 400 |
John Ferneley, Snr: trumpi atsakymai
Kuri John Ferneley, Snr kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Two Racehorses, Called 'Cock Robin' and 'Langar': 300 lankytojų, tai sudaro 21% viso John Ferneley, Snr lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 8 vietos.
Kiek lankytojų lankosi John Ferneley, Snr?
- 1.400 per dvylika mėnesių (300 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 1.100 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę John Ferneley, Snr kūrybos darbams?
- Taip, Ryški (Kontrastas): 58% lankytų lankytų katalogo 28% dalies.