Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jaume Huguet puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Jaume Huguet: lankytojų skaičius per metus
Last Supper yra dažniausiai žiūrimas darbas: 400 apsilankymų per metus, tai sudaro 29% viso dėmesio, skirto Jaume Huguet. Toliausiai yra The Archangel St Michael ir The Flagellation of Christ. Dailininko puslapį lankė 300 kartų, o darbus – 1.300: iš viso lankytų 1.600. Lūstis sumaigo 75% nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 1.000 kartų. Jiems labiausiai patinka Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas): 50% lankytojų lankė, nors tai sudaro 23% katalogo dalį.
7 dažniausiai žiūrimia Jaume Huguet darbai
Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Jaume Huguet kūrinys.
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Duomenys lentelėje
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
0
0
Lie 2026
200
800
Rugp 2026
0
100
Rugs 2026
100
300
Spa 2026
0
100
Kada vykdoma Jaume Huguet darbių apžvalga?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką lankytojai renka iš Jaume Huguet kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Duomenys lentelėje
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Mistika
45,5%
28,6%
Dramatiškumas
36,4%
35,7%
Elegantiška
4,5%
28,6%
Klasika
4,5%
7,1%
Eteriška
9,1%
0,0%
Emocinis tonas
Emocinis tonas
Darbai
Peržiūros
Dvasinis
59,1%
35,7%
Sunkus ir tamsus
18,2%
14,3%
Raminantis
4,5%
28,6%
Emocionaliai stiprus
4,5%
21,4%
Dramatiškas
13,6%
0,0%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
16,1%
7,1%
Švelnus šešėlis
54,8%
42,9%
Švelni apšvietimo intensyvumas
22,6%
50,0%
Šviesos intensyvumas: ryški
3,2%
0,0%
Šviesus
3,2%
0,0%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
9,7%
0,0%
Subtili spalva
19,4%
14,3%
Subtilus ir subalansuotas
32,3%
50,0%
Ryški spalvų išraiška
38,7%
35,7%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Žemiški tonai
44,8%
50,0%
Tamsūs tonai
44,8%
35,7%
Neutralios spalvos
6,9%
14,3%
Pastelinės spalvos
3,5%
0,0%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
9,7%
0,0%
Subalansuota
54,8%
50,0%
Vividūs
35,5%
50,0%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
16,1%
0,0%
Švelnus
19,4%
14,3%
Subalansuotas
16,1%
28,6%
Ryški
25,8%
50,0%
Pareiškimas
22,6%
7,1%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
6,5%
0,0%
Švelniai suderinta paletė
3,2%
0,0%
Subalansuota harmonija
6,5%
0,0%
Stiprus spalvų vientisumas
80,7%
100,0%
Suvarta paletė
3,2%
0,0%
Kurių Jaume Huguet darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Duomenys lentelėje
Darbai
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Spa 2026
Triptych of Saint George
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Madonna with child
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Lamentation of Christ
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Retaule de l'Epifania
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Vincent at the Stake
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Calvary
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Michael Vanquishes th…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Apparition of Saint Michael…
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Vincent on the Rack
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Saint Vincent before Dacian
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Kuriomis kalbomis domiuisi Jaume Huguet?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kiek per dieną lankytojų turi Jaume Huguet ir kas toliau?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Duomenys lentelėje
Diena
Peržiūros
P 16 Spa
0
Š 17 Spa
0
S 18 Spa
100
Pr 19 Spa
0
A 20 Spa
0
T 21 Spa
0
K 22 Spa
0
P 23 Spa
0
Š 24 Spa
0
S 25 Spa
0
Pr 26 Spa
0
A 27 Spa
0
T 28 Spa
0
K 29 Spa
0
P 30 Spa
0
Š 31 Spa
0
S 1 Lap
0
Pr 2 Lap
100
A 3 Lap
0
T 4 Lap
0
K 5 Lap
0
P 6 Lap (prognozė)
0
Š 7 Lap (prognozė)
0
S 8 Lap (prognozė)
0
Pr 9 Lap (prognozė)
0
A 10 Lap (prognozė)
0
T 11 Lap (prognozė)
0
K 12 Lap (prognozė)
0
P 13 Lap (prognozė)
0
Š 14 Lap (prognozė)
0
S 15 Lap (prognozė)
0
Pr 16 Lap (prognozė)
0
A 17 Lap (prognozė)
0
T 18 Lap (prognozė)
0
K 19 Lap (prognozė)
0
P 20 Lap (prognozė)
0
Š 21 Lap (prognozė)
0
S 22 Lap (prognozė)
0
Pr 23 Lap (prognozė)
0
A 24 Lap (prognozė)
0
T 25 Lap (prognozė)
0
K 26 Lap (prognozė)
0
Ką žmonės klausia apie Jaume Huguet
Kuris Jaume Huguet kūrinys yra dažniausiai lankomas?
Pirmiausia yra Last Supper, sulaukusi 400 apsilankymų, tai sudaro 29% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 7 darbų.
Kokia Jaume Huguet auditorija OriginalUniqueArt.com?
1.600 lankytojų per dvylika mėnesių: 300 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 1.300 lankytojų – kūrinių puslapyje.
Kurių Jaume Huguet darbai atitinka lankytojų skonį?
Darbai, apibūdinami kaip Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas), sulaukia 50% apžiūrų, nors sudaro 23% katalogo.