Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi James Gillray puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
James Gillray: auditorija viename žvilksniu
The Plum-Pudding in Danger yra stebėtinasis kūrinys: per dvylika mėnesių jis sulaukė 1.100 apsilankymų, užėmindamas 52% visų James Gillray peržiūrų svetainėje OriginalUniqueArt.com. tęsia The Zenith of French Glory ir Look at me James Gillray sulaukė 2.000 apsilankymų: 700 artisto puslapio ir 1.300 individualių darbų puslapių. Kiekvieną mėnesį – daugiau dėmesio: lankytojų skaičius išliko 100%, padidėjus nuo Rugs 2026 iki Spa 2026. Laukiamiausias mėnuo buvo Spa 2026, aplankytų kartų – 800. Auditorija skaito Švelniai suderinta paletė (Spalvų harmonija): 52% apžiūrų, užtenkant 8% meno kūrinių iš viso autoriaus katalogo.
Daugiausia dėmesio sulaukia 5 darbų autoriaus James Gillray
Peržiūros pagal realius OriginalUniqueArt.com lankytojų skaičius per pastarąjį dvyliką mėnesių: 5 dažniausiai atidarytų James Gillray darbų, pradedant nuo pirmos vietos.
-
1
The Plum-Pudding in Danger, 1805
1.100 lankytojų · 52,4%
-
2
The Zenith of French Glory, 1793
600 lankytojų · 28,6%
-
3
Look at me
200 lankytojų · 9,5%
-
4
Sin, Death and the Devil, 1792
100 lankytojų · 4,8%
-
5
A noble lord, on an approaching peace, too busy to attend to the expenditure of a million of the public money
100 lankytojų · 4,8%
Kiek žmonių žiūri James Gillray kiekvieną mėnesį?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 100 | 0 |
| Lie 2026 | 100 | 500 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 400 |
| Spa 2026 | 500 | 300 |
Kiek dažnai žiūrimos James Gillray darbai?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Kokia kūryba domina James Gillray žiūrovus?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Peržiūrėti skaičius
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Melancholiškas | 20,0% | 61,1% |
| Sunkus ir tamsus | 20,0% | 33,3% |
| Dramatiškas | 40,0% | 5,6% |
| Įtemptas | 20,0% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus šešėlis | 15,4% | 0,0% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 38,5% | 57,1% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 30,8% | 4,8% |
| Šviesus | 15,4% | 38,1% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 23,1% | 33,3% |
| Subtili spalva | 46,2% | 9,5% |
| Subtilus ir subalansuotas | 30,8% | 57,1% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 30,8% | 33,3% |
| Subalansuota | 53,8% | 61,9% |
| Vividūs | 15,4% | 4,8% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 7,7% | 9,5% |
| Švelnus | 15,4% | 0,0% |
| Subalansuotas | 7,7% | 4,8% |
| Ryški | 30,8% | 28,6% |
| Pareiškimas | 38,5% | 57,1% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 7,7% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 7,7% | 52,4% |
| Subalansuota harmonija | 30,8% | 42,9% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 38,5% | 4,8% |
| Suvarta paletė | 15,4% | 0,0% |
Kurios James Gillray darbai kas mėnesį sulaukia didžiausio dėmesio?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Peržiūrėti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| The Plum-Pudding in Danger | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 100 | 200 | 300 |
| The Zenith of French Glory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 100 | 0 |
| Long Live the Constitution,… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sin, Death and the Devil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| The Blood of the Murdered C… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dublures of Characters | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Short bodied gillray fashio… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The whore's last shift | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Light expelling darkness | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A group of French savants h… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis žmonės stebi James Gillray?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Peržiūrėti skaičius
| Kalba | Peržiūros | Dalintis |
|---|---|---|
| Anglų | 500 | 100,0% |
Kiek žmonių kasdien žiūri James Gillray ir kokios lukištai?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Peržiūrėti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 200 |
| T 21 Spa | 200 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 100 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 100 |
| T 28 Spa | 100 |
| K 29 Spa | 100 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 300 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap | 0 |
| A 3 Lap | 100 |
| T 4 Lap | 0 |
| K 5 Lap | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 100 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 100 |
| T 11 Lap (prognozė) | 100 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 100 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 100 |
| T 18 Lap (prognozė) | 100 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 100 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 23 Lap (prognozė) | 0 |
| A 24 Lap (prognozė) | 100 |
| T 25 Lap (prognozė) | 100 |
| K 26 Lap (prognozė) | 0 |
Dalykas apie James Gillray
Kurios James Gillray darbai sulaukia didžiausio dėmesio?
- The Plum-Pudding in Danger, sulaukęs 1.100 apsilankymų (52% visų James Gillray peržiūrų). Viršuje esančioje reitingo sąraše yra 5 darbų.
Kiek žmonių žiūri James Gillray platformoje OriginalUniqueArt.com?
- 2.000 apsilankymų per dvylika mėnesių: 700 lankytojų lankėsi meno autoriaus puslapyje, o 1.300 – individualių darbuose.
Kurių James Gillray kūrinių žmonės renkasi labiausiai?
- Švelniai suderinta paletė (Spalvų harmonija): 52% lankytojų, kol katalogo dalis yra 8%.