Pontormas Darbų žiūrovai

1494 – 1556

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Pontormas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Pontormas: lankytojų skaičius per metus

Apvaizda yra dažniausiai žiūrimas darbas: 2.700 apsilankymų per metus, tai sudaro 16% viso dėmesio, skirto Pontormas. Toliausiai yra Halbardininkas ir Portrait of Two Friends. Dailininko puslapį lankė 4.200 kartų, o darbus – 15.000: iš viso lankytų 19.200. Susidomėjimas išaugo 75% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 14.300 kartų. Lankytojai skaito Italų (39%),Olandų (17%) ir Ispanų (11%) kalba. Lankytojai žiūri kompiuteriai (82%),telefonai (14%) ir planšetės (4%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Raminanti (Nuotaika): 44% lankytojų lankė, nors tai sudaro 14% katalogo dalį.

10 dažniausiai žiūrimia Pontormas darbai

Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Pontormas kūrinys.

  1. Apvaizda 1 Apvaizda, 1528 2.700 lankytojų · 16,3%
  2. Halbardininkas 2 Halbardininkas, 1520 1.100 lankytojų · 6,6%
  3. Portrait of Two Friends 3 Portrait of Two Friends 400 lankytojų · 2,4%
  4. St. Sebastian 4 St. Sebastian, 1515 400 lankytojų · 2,4%
  5. Christ seated, as a nude figure 5 Christ seated, as a nude figure 400 lankytojų · 2,4%
  6. Supper at Emmaus 6 Supper at Emmaus 400 lankytojų · 2,4%
  7. Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 7 Madonna and Child with St. Anne and the Saints, Sebastian, Peter, Benedict 300 lankytojų · 1,8%
  8. Visitation 1 8 Visitation 1 300 lankytojų · 1,8%
  9. Group of the Dead 9 Group of the Dead 300 lankytojų · 1,8%
  10. two nudes compared 10 two nudes compared 300 lankytojų · 1,8%

Kada žmonės lanko Pontormas puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 2026400100
Lie 20261.50012.800
Rugp 20262001.400
Rugs 20262.100700

Kada vykdoma Pontormas darbių apžvalga?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Pontormas darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Apvaizda000000000900300200
Halbardininkas000000000400500200
Ten thousand martyrs00000000020000
Birth of John the Baptist0000000002000100
St. Sebastian00000000040000
Scene of a Sacrifice000000000000
Cosimo I de' Medici0000000001001000
Madonna with St. Francis an…00000000020000
St. Anthony Abbot00000000030000
Adoration of the Magi00000000010000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Pontormas auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai15.80082,3%
telefonai2.70014,1%
planšetės7003,6%

Kuriomis kalbomis domiuisi Pontormas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Italų1.80039,1%
Olandų80017,4%
Ispanų50010,9%
Lenkų50010,9%
Anglų2004,3%
Vengrų2004,3%
Japonų2004,3%
Čekų1002,2%
Vokiečių1002,2%
Slovakų1002,2%

Kiek per dieną lankytojų turi Pontormas ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
K 1 Spa200
P 2 Spa400
Š 3 Spa300
S 4 Spa100
Pr 5 Spa300
A 6 Spa100
T 7 Spa200
K 8 Spa400
P 9 Spa500
Š 10 Spa300
S 11 Spa500
Pr 12 Spa100
A 13 Spa300
T 14 Spa200
K 15 Spa800
P 16 Spa200
Š 17 Spa700
S 18 Spa0
Pr 19 Spa300
A 20 Spa200
T 21 Spa0
K 22 Spa (prognozė)600
P 23 Spa (prognozė)400
Š 24 Spa (prognozė)500
S 25 Spa (prognozė)200
Pr 26 Spa (prognozė)300
A 27 Spa (prognozė)200
T 28 Spa (prognozė)200
K 29 Spa (prognozė)600
P 30 Spa (prognozė)500
Š 31 Spa (prognozė)600
S 1 Lap (prognozė)300
Pr 2 Lap (prognozė)300
A 3 Lap (prognozė)300
T 4 Lap (prognozė)200
K 5 Lap (prognozė)700
P 6 Lap (prognozė)500
Š 7 Lap (prognozė)600
S 8 Lap (prognozė)300
Pr 9 Lap (prognozė)300
A 10 Lap (prognozė)300
T 11 Lap (prognozė)200

Ką žmonės klausia apie Pontormas

Kuris Pontormas kūrinys yra dažniausiai lankomas?

Pirmiausia yra Apvaizda, sulaukusi 2.700 apsilankymų, tai sudaro 16% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Pontormas auditorija OriginalUniqueArt.com?

19.200 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.200 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 15.000 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokiais įrenginiais naudojasi Pontormas auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (82%),telefonai (14%) ir planšetės (4%); kompiuteriai generuoja 82% apsilankymų.

Kuriomis kalbomis dominuoja Pontormas sekėjai?

Italų (39%),Olandų (17%) ir Ispanų (11%); Italų užima 39%.

Kurių Pontormas darbai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Raminanti (Nuotaika), sulaukia 44% apžiūrų, nors sudaro 14% katalogo.