Kas tai puslapis?
Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Jacobas Van Campenas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
Jacobas Van Campenas: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Argus, Mercury and Io: 100 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 14% viso Jacobas Van Campenas kūrinių peržiūrų. Tada Mercury, Argus and Io ir Itas Still Life With A Stone Tomb. Iš viso 1.300 apsilankymų: 800 puslapio lankytojų, 500 darbų lankytojų. Auditorija auga: Spa 2026 lankytojų buvo 100% daugiau nei Rugs 2026. Lūkių mėnuo: Lie 2026 (lankytojų skaičius: 700). Išlieka vienas stilingas akcentas: Mirusė (Emocinis tonas) sulaukia 50% apžiūrų, nors sudaro tik 25% katalogo dalį.
Jacobas Van Campenas: dažniausiai žiūrimos 7 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 7 dažniausiai peržiūromų Jacobas Van Campenas darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
-
1
Argus, Mercury and Io, 1640
100 lankytojų · 14,3%
-
2
Mercury, Argus and Io, 1630
100 lankytojų · 14,3%
-
3
Itas Still Life With A Stone Tomb
100 lankytojų · 14,3%
-
4
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 lankytojų · 14,3%
-
5
Double Portrait Of Constantijn Huygens
100 lankytojų · 14,3%
-
6
Still Life With A Basket Of Fruit In A Niche
100 lankytojų · 14,3%
-
7
Mauritshuis Naar Ets Van P.Post In Koninklijke Bibliotheek 's-gravenhage
100 lankytojų · 14,3%
Kaip kas mėnesį pasikeičia Jacobas Van Campenas auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Mėnuo | Daugelio lankytojų puslapis | Darbų puslapiai |
|---|---|---|
| Lap 2025 | 0 | 0 |
| Grd 2025 | 0 | 0 |
| Sau 2026 | 0 | 0 |
| Vas 2026 | 0 | 0 |
| Kov 2026 | 0 | 0 |
| Bal 2026 | 0 | 0 |
| Geg 2026 | 0 | 0 |
| Bir 2026 | 200 | 0 |
| Lie 2026 | 600 | 100 |
| Rugp 2026 | 0 | 100 |
| Rugs 2026 | 0 | 100 |
| Spa 2026 | 0 | 200 |
Kaip Jacobas Van Campenas darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Jacobas Van Campenas kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
| Emocinis tonas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Dramatiškas | 50,0% | 50,0% |
| Mirusė | 25,0% | 50,0% |
| Sunkus ir tamsus | 25,0% | 0,0% |
| Švytėjimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Tamsus | 10,5% | 14,3% |
| Švelnus šešėlis | 47,4% | 28,6% |
| Švelni apšvietimo intensyvumas | 31,6% | 42,9% |
| Šviesos intensyvumas: ryški | 5,3% | 0,0% |
| Šviesus | 5,3% | 14,3% |
| Spalvų nasyginimas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Blėskios | 5,3% | 14,3% |
| Subtili spalva | 42,1% | 28,6% |
| Subtilus ir subalansuotas | 52,6% | 57,1% |
| Ryški spalvų išraiška | 0,0% | 0,0% |
| Ryški spalva | 0,0% | 0,0% |
| Spalvų paletė | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Žemiški tonai | 77,8% | 83,3% |
| Neutralios spalvos | 11,1% | 16,7% |
| Tamsūs tonai | 11,1% | 0,0% |
| Spalvų intensyvumas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Monochrominis | 15,8% | 28,6% |
| Subalansuota | 68,4% | 71,4% |
| Vividūs | 15,8% | 0,0% |
| Kontrastas | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Raminanti | 0,0% | 0,0% |
| Švelnus | 15,8% | 0,0% |
| Subalansuotas | 26,3% | 28,6% |
| Ryški | 42,1% | 42,9% |
| Pareiškimas | 15,8% | 28,6% |
| Spalvų harmonija | Darbai | Peržiūros |
|---|---|---|
| Nesuderintinga paletė | 0,0% | 0,0% |
| Švelniai suderinta paletė | 0,0% | 0,0% |
| Subalansuota harmonija | 0,0% | 0,0% |
| Stiprus spalvų vientisumas | 26,3% | 28,6% |
| Suvarta paletė | 73,7% | 71,4% |
Kaip rodėme Jacobas Van Campenas dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
| Darbai | Lap 2025 | Grd 2025 | Sau 2026 | Vas 2026 | Kov 2026 | Bal 2026 | Geg 2026 | Bir 2026 | Lie 2026 | Rugp 2026 | Rugs 2026 | Spa 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diogenes in the market of A… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Lenaart Nicasiusz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mercury, Argus and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 | 0 |
| Mauritshuis Naar Ets Van P.… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 | 0 |
| Argus, Mercury and Io | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100 |
| Hercules Defeating The Cent… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life with Books, Shee… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Portrait of the painter Pie… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| The Last Judgment | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Still Life With A Basket Of… | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Kuriomis kalbomis dominuoja Jacobas Van Campenas auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Kokia yra kasdienė Jacobas Van Campenas lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
| Diena | Peržiūros |
|---|---|
| Pr 12 Spa | 0 |
| A 13 Spa | 0 |
| T 14 Spa | 0 |
| K 15 Spa | 0 |
| P 16 Spa | 0 |
| Š 17 Spa | 0 |
| S 18 Spa | 0 |
| Pr 19 Spa | 0 |
| A 20 Spa | 100 |
| T 21 Spa | 0 |
| K 22 Spa | 0 |
| P 23 Spa | 0 |
| Š 24 Spa | 0 |
| S 25 Spa | 0 |
| Pr 26 Spa | 0 |
| A 27 Spa | 0 |
| T 28 Spa | 0 |
| K 29 Spa | 0 |
| P 30 Spa | 0 |
| Š 31 Spa | 0 |
| S 1 Lap | 0 |
| Pr 2 Lap (prognozė) | 0 |
| A 3 Lap (prognozė) | 0 |
| T 4 Lap (prognozė) | 0 |
| K 5 Lap (prognozė) | 0 |
| P 6 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 7 Lap (prognozė) | 0 |
| S 8 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 9 Lap (prognozė) | 0 |
| A 10 Lap (prognozė) | 0 |
| T 11 Lap (prognozė) | 0 |
| K 12 Lap (prognozė) | 0 |
| P 13 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 14 Lap (prognozė) | 0 |
| S 15 Lap (prognozė) | 0 |
| Pr 16 Lap (prognozė) | 0 |
| A 17 Lap (prognozė) | 0 |
| T 18 Lap (prognozė) | 0 |
| K 19 Lap (prognozė) | 0 |
| P 20 Lap (prognozė) | 0 |
| Š 21 Lap (prognozė) | 0 |
| S 22 Lap (prognozė) | 0 |
Jacobas Van Campenas: trumpi atsakymai
Kuri Jacobas Van Campenas kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
- Argus, Mercury and Io: 100 lankytojų, tai sudaro 14% viso Jacobas Van Campenas lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 7 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Jacobas Van Campenas?
- 1.300 per dvylika mėnesių (800 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 500 – darbų puslapyje).
Ar auditorija teikia pirmenybę Jacobas Van Campenas kūrybos darbams?
- Taip, Mirusė (Emocinis tonas): 50% lankytų lankytų katalogo 25% dalies.