Isakas Levitanas Darbų žiūrovai

1860 – 1900

Kas tai puslapis?

Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Isakas Levitanas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.

Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.

Isakas Levitanas: lankytojų skaičius per metus

Lake. Rus. yra dažniausiai žiūrimas darbas: 800 apsilankymų per metus, tai sudaro 2% viso dėmesio, skirto Isakas Levitanas. Toliausiai yra Lake. Spring. ir A river. Dailininko puslapį lankė 4.000 kartų, o darbus – 29.100: iš viso lankytų 33.100. Susidomėjimas išaugo 30% nuo Rugp 2026 iki Rugs 2026. Lie 2026 buvo mostsusiusia mėnuo, aplankyta 26.900 kartų. Lankytojai žiūri kompiuteriai (95%),telefonai (3%) ir planšetės (1%) įrenginiuose. Jiems labiausiai patinka Melancholiškas (Emocinis tonas): 56% lankytojų lankė, nors tai sudaro 38% katalogo dalį.

10 dažniausiai žiūrimia Isakas Levitanas darbai

Kiekviena pozicija atitinka lankytojų skaičių, gautą OriginalUniqueArt.com per pastaruosius dvylika mėnesių; 1 pozicija yra dažniausiai lankoma Isakas Levitanas kūrinys.

  1. Lake. Rus. 1 Lake. Rus., 1900 800 lankytojų · 2,5%
  2. Lake. Spring. 2 Lake. Spring., 1898 700 lankytojų · 2,2%
  3. A river 3 A river, 1888 700 lankytojų · 2,2%
  4. Stormy day 4 Stormy day, 1897 600 lankytojų · 1,9%
  5. Silent cloister 5 Silent cloister, 1890 500 lankytojų · 1,6%
  6. Cloudy Day 6 Cloudy Day, 1895 500 lankytojų · 1,6%
  7. The Last Rays of the Sun 7 The Last Rays of the Sun, 1899 400 lankytojų · 1,2%
  8. Range of mountains, Mont Blanc 8 Range of mountains, Mont Blanc, 1897 400 lankytojų · 1,2%
  9. Corniche, Southern France. Sketch 9 Corniche, Southern France. Sketch 400 lankytojų · 1,2%
  10. Spring Flood 10 Spring Flood, 1897 300 lankytojų · 0,9%

Kada žmonės lanko Isakas Levitanas puslapį?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.

Duomenys lentelėje
MėnuoDaugelio lankytojų puslapisDarbų puslapiai
Spa 202500
Lap 202500
Grd 202500
Sau 202600
Vas 202600
Kov 202600
Bal 202600
Geg 202600
Bir 20261001.500
Lie 20262.50024.400
Rugp 20264001.600
Rugs 20261.0001.600

Kada vykdoma Isakas Levitanas darbių apžvalga?

Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.

Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.

Kurių Isakas Levitanas darbų per mėnesį žiūrėta daugiausia?

Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.

Duomenys lentelėje
DarbaiSpa 2025Lap 2025Grd 2025Sau 2026Vas 2026Kov 2026Bal 2026Geg 2026Bir 2026Lie 2026Rugp 2026Rugs 2026
Evening on the Volga00000000002000
Haystacking00000000001000
Golden autumn000000000000
Lake. Rus.000000000500100100
The Last Rays of the Sun0000000003001000
Stormy day000000002003001000
Springtime in Italy00000000020000
Moonlit Night00000000000100
The lake, Russian soil000000000000
Golden Autumn00000000010000

Kuriuo įrenginiais pasiskirsta Isakas Levitanas auditorija?

Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.

Duomenys lentelėje
ĮrenginysPeržiūrosDalintis
kompiuteriai31.60095,5%
telefonai1.1003,3%
planšetės4001,2%

Kuriomis kalbomis domiuisi Isakas Levitanas?

Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.

Duomenys lentelėje
KalbaPeržiūrosDalintis
Anglų40036,4%
Prancūzų20018,2%
Vengrų20018,2%
Ispanų1009,1%
Italų1009,1%
Chinese1009,1%

Kiek per dieną lankytojų turi Isakas Levitanas ir kas toliau?

Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.

Duomenys lentelėje
DienaPeržiūros
K 24 Rugs100
P 25 Rugs0
Š 26 Rugs100
S 27 Rugs400
Pr 28 Rugs100
A 29 Rugs400
T 30 Rugs0
K 1 Spa400
P 2 Spa0
Š 3 Spa100
S 4 Spa200
Pr 5 Spa100
A 6 Spa0
T 7 Spa100
K 8 Spa200
P 9 Spa200
Š 10 Spa200
S 11 Spa0
Pr 12 Spa100
A 13 Spa500
T 14 Spa100
K 15 Spa (prognozė)300
P 16 Spa (prognozė)100
Š 17 Spa (prognozė)200
S 18 Spa (prognozė)300
Pr 19 Spa (prognozė)100
A 20 Spa (prognozė)400
T 21 Spa (prognozė)100
K 22 Spa (prognozė)300
P 23 Spa (prognozė)100
Š 24 Spa (prognozė)200
S 25 Spa (prognozė)300
Pr 26 Spa (prognozė)100
A 27 Spa (prognozė)400
T 28 Spa (prognozė)100
K 29 Spa (prognozė)300
P 30 Spa (prognozė)100
Š 31 Spa (prognozė)200
S 1 Lap (prognozė)300
Pr 2 Lap (prognozė)100
A 3 Lap (prognozė)400
T 4 Lap (prognozė)100

Ką žmonės klausia apie Isakas Levitanas

Kuris Isakas Levitanas kūrinys yra dažniausiai lankomas?

Pirmiausia yra Lake. Rus., sulaukusi 800 apsilankymų, tai sudaro 2% viso žiūrovų skaičiaus. Viršuje yra 10 darbų.

Kokia Isakas Levitanas auditorija OriginalUniqueArt.com?

33.100 lankytojų per dvylika mėnesių: 4.000 lankytojų lankėsi meno kūrėjo puslapyje, 29.100 lankytojų – kūrinių puslapyje.

Kokiais įrenginiais naudojasi Isakas Levitanas auditorija?

Auditorija renkasi iš kompiuteriai (95%),telefonai (3%) ir planšetės (1%); kompiuteriai generuoja 95% apsilankymų.

Kurių Isakas Levitanas darbai atitinka lankytojų skonį?

Darbai, apibūdinami kaip Melancholiškas (Emocinis tonas), sulaukia 56% apžiūrų, nors sudaro 38% katalogo.