Šiame puslapyje matoma, kiek žmonių šiame svetainėje lankosi Hugh Cameronas puslapiuose. Lankymas reiškia, kad viena osoba atidarė puslapį. Kiekvienas žemiau esantis diagrama turi savo trumpą paaiškinimą.
!
Statistika buvo atnaujinta 2026 m. liepos 1 d. — duomenų iki šios datos nėra.
Hugh Cameronas: pagrindinės figūros
Dažniausiai žiūrimas kūrinys yra Harvest Time in Lorne: 400 apsilankymų per dvylika mėnesių, tai sudaro 17% viso Hugh Cameronas kūrinių peržiūrų. Tada Stirling Castle ir Largo Bay. Iš viso 9.800 apsilankymų: 7.500 puslapio lankytojų, 2.300 darbų lankytojų. Auditorija auga: Spa 2026 lankytojų buvo 10% daugiau nei Rugs 2026. Lūkių mėnuo: Spa 2026 (lankytojų skaičius: 3.300). Auditorijos pasiskirstymas pagal įrenginius: kompiuteriai (55%),telefonai (30%) ir planšetės (15%). Išlieka vienas stilingas akcentas: Švelni apšvietimo intensyvumas (Švytėjimas) sulaukia 75% apžiūrų, nors sudaro tik 44% katalogo dalį.
Hugh Cameronas: dažniausiai žiūrimos 10 darbai
Ši reitingo sistema skaičiuoja lankytojus, o ne katalogo įvertinimus: tai 10 dažniausiai peržiūromų Hugh Cameronas darbų svetainėje OriginalUniqueArt.com per dvylika mėnesių.
Kaip kas mėnesį pasikeičia Hugh Cameronas auditorija?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną mėnesį. Jame rodoma, kiek kartų per paskutinius dvylika mėnesių vartotojai lankė šio meno kūrinio autoriaus puslapį konkrečiu mėnesiu.
Rodyti skaičius
Mėnuo
Daugelio lankytojų puslapis
Darbų puslapiai
Lap 2025
0
0
Grd 2025
0
0
Sau 2026
0
0
Vas 2026
0
0
Kov 2026
0
0
Bal 2026
0
0
Geg 2026
0
0
Bir 2026
0
0
Lie 2026
1.300
1.200
Rugp 2026
1.000
0
Rugs 2026
2.900
100
Spa 2026
2.300
1.000
Kaip Hugh Cameronas darbai buvo sekami per metus?
Kiekviena juosta atstoko vieną mėnesį. Joje nurodomas bendras visų šio autoriaus kūrinių puslapių apsilankymų skaičius, skaičiuojamas mėnesį po mėnesio per vienus metus.
Abiejų lentelių mėnesiniai duomenys yra viršuje, pirtoje lentelėje.
Ką renkasi auditorija tarp Hugh Cameronas kūrinių?
Kiekvienas skliautinis diagrammas lyginama dvi skirtingas vertybes. Praidinta figūra – tai paties kūrėjo darbai: fifty random artworks, susortavę pagal vieną savybę. Solidus kontūras rodovė, kur pasiekė lankytojų sūkris per pastaruosius dvylika mėnesių. Jei solidus kontūras išsilygsta toliau nei praidintas, vadinasi, tokio tipo kūriniai pritraukia daugiau dėmesio nei jų dalis kūrėjo darbuose.
Nuotaika
Emocinis tonas
Švytėjimas
Spalvų nasyginimas
Spalvų paletė
Spalvų intensyvumas
Kontrastas
Spalvų harmonija
Rodyti skaičius
Nuotaika
Nuotaika
Darbai
Peržiūros
Žemiškos
40,0%
44,4%
Nostagiška aura
20,0%
33,3%
Raminanti
40,0%
22,2%
Švytėjimas
Švytėjimas
Darbai
Peržiūros
Tamsus
24,0%
0,0%
Švelnus šešėlis
20,0%
20,8%
Švelni apšvietimo intensyvumas
44,0%
75,0%
Šviesos intensyvumas: ryški
8,0%
4,2%
Šviesus
4,0%
0,0%
Spalvų nasyginimas
Spalvų nasyginimas
Darbai
Peržiūros
Blėskios
18,0%
16,7%
Subtili spalva
22,0%
12,5%
Subtilus ir subalansuotas
48,0%
58,3%
Ryški spalvų išraiška
12,0%
12,5%
Ryški spalva
0,0%
0,0%
Spalvų paletė
Spalvų paletė
Darbai
Peržiūros
Žemiški tonai
76,2%
77,8%
Neutralios spalvos
14,3%
5,6%
Tamsūs tonai
7,1%
16,7%
Pastelinės spalvos
2,4%
0,0%
Spalvų intensyvumas
Spalvų intensyvumas
Darbai
Peržiūros
Monochrominis
20,0%
12,5%
Subalansuota
66,0%
66,7%
Vividūs
14,0%
20,8%
Kontrastas
Kontrastas
Darbai
Peržiūros
Raminanti
12,0%
0,0%
Švelnus
8,0%
4,2%
Subalansuotas
18,0%
29,2%
Ryški
34,0%
41,7%
Pareiškimas
28,0%
25,0%
Spalvų harmonija
Spalvų harmonija
Darbai
Peržiūros
Nesuderintinga paletė
8,0%
8,3%
Švelniai suderinta paletė
4,0%
0,0%
Subalansuota harmonija
10,0%
4,2%
Stiprus spalvų vientisumas
36,0%
20,8%
Suvarta paletė
42,0%
66,7%
Kaip rodėme Hugh Cameronas dažniausiai žiūrimiausi darbai per metus?
Kiekvienoje eilutėje pateiktas vienas populiarus kūrinys. Kiekvienas stulpelis rodo, kiek apsilankymų tas kūrinys sulaukė per mėnesį. Aukštesni stulpeliai reiškia daugiau apsilankymų tuo mėnesiu.
Rodyti skaičius
Darbai
Lap 2025
Grd 2025
Sau 2026
Vas 2026
Kov 2026
Bal 2026
Geg 2026
Bir 2026
Lie 2026
Rugp 2026
Rugs 2026
Spa 2026
Harvest Time near St Fillan…
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
A Lonely Life
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Gleaners
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Harvest Time in Lorne
0
0
0
0
0
0
0
0
200
0
0
200
The Toilet
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Light of the Fireside
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
The Bait Gatherers
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Dunblane Cathedral
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
0
0
Stirling Castle
0
0
0
0
0
0
0
0
100
0
100
100
Going to the Hay
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
Telefonai, tabletai ar kompiuteriai: kur žiūrėjo Hugh Cameronas?
Kiekvienas sektorius atitinka tam tikrą įrenginį: telefoną, tabletą ar kompiuterį. Kuo didesnis sektorius, tím daugiau apsilankymų per pastaruosius dvylika mėnesių buvo atlikta naudojantis šio tipo įrenginiu.
Rodyti skaičius
Įrenginys
Peržiūros
Dalintis
kompiuteriai
5.400
55,1%
telefonai
2.900
29,6%
planšetės
1.500
15,3%
Kuriomis kalbomis dominuoja Hugh Cameronas auditorija?
Kiekviena dalis atstoko vieną kalbą. Kuo didesnė dalis, tuo daugiau lankytojų pastarąjį trisdešimt dienų naudojo svetainę šia kalba. Rodomos tik pirmosios tenkiančios dydžio kalbos.
Rodyti skaičius
Kalba
Peržiūros
Dalintis
Anglų
1.400
93,3%
Italų
100
6,7%
Kokia yra kasdienė Hugh Cameronas lankytojų sūkaitė ir prognozė?
Kiekvienas stulpelis atstoko vieną dieną. Pirmieji stulpeliai rodo apsilankymų skaičių per pastarąsias tris savaites, o kitos spalvos stulpeliai – mūsų prognozę kitoms trim einančioms savaitėms.
Rodyti skaičius
Diena
Peržiūros
K 15 Spa
0
P 16 Spa
100
Š 17 Spa
0
S 18 Spa
0
Pr 19 Spa
0
A 20 Spa
0
T 21 Spa
0
K 22 Spa
100
P 23 Spa
0
Š 24 Spa
0
S 25 Spa
0
Pr 26 Spa
0
A 27 Spa
0
T 28 Spa
0
K 29 Spa
0
P 30 Spa
100
Š 31 Spa
100
S 1 Lap
0
Pr 2 Lap
100
A 3 Lap
0
T 4 Lap
400
K 5 Lap (prognozė)
100
P 6 Lap (prognozė)
200
Š 7 Lap (prognozė)
100
S 8 Lap (prognozė)
0
Pr 9 Lap (prognozė)
100
A 10 Lap (prognozė)
0
T 11 Lap (prognozė)
400
K 12 Lap (prognozė)
100
P 13 Lap (prognozė)
300
Š 14 Lap (prognozė)
100
S 15 Lap (prognozė)
0
Pr 16 Lap (prognozė)
100
A 17 Lap (prognozė)
0
T 18 Lap (prognozė)
500
K 19 Lap (prognozė)
200
P 20 Lap (prognozė)
300
Š 21 Lap (prognozė)
200
S 22 Lap (prognozė)
0
Pr 23 Lap (prognozė)
200
A 24 Lap (prognozė)
0
T 25 Lap (prognozė)
600
Hugh Cameronas: trumpi atsakymai
Kuri Hugh Cameronas kūlinys yra dažniausiai žiūrimas?
Harvest Time in Lorne: 400 lankytojų, tai sudaro 17% viso Hugh Cameronas lankytojų skaičiaus. Sąrašas tęsiasi iki 10 vietos.
Kiek lankytojų lankosi Hugh Cameronas?
9.800 per dvylika mėnesių (7.500 lankytojų meno autoriaus puslapyje, 2.300 – darbų puslapyje).
Ar žmonės žiūri Hugh Cameronas telefonu ar kompiuteriu?
Abiejuose: kompiuteriai (55%),telefonai (30%) ir planšetės (15%); lyderauja kompiuteriai su 55% dalimi.
Ar auditorija teikia pirmenybę Hugh Cameronas kūrybos darbams?